Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 19, 2024, 01:36:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Среща на форумците от София - VI-та част  (Прочетена 120355 пъти)
 
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #180 -: юли 20, 2010, 10:48:28 »

Навън, навън!  cap

Ако вали, лесно ще се преместим.  good
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: юли 20, 2010, 11:01:23 »

Аз претенции нямам за мястото.
Да кажа, че има вероятност да доведа компания за Явор, ама още мисли по въпроса и ще пиша по-късно  pardon
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: юли 20, 2010, 14:47:18 »

Момичета не мога да си намеря визитката с телефоните на заведението. Така че към 18ч. отивам там и пазя маса. danceg
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: юли 20, 2010, 15:14:08 »

Аз ще дойда най-рано в 6,30, защото до 6 съм на работа, но и аз искам навън да сме!  good
А ето и линк към картата, защото другите отварят само началната страница на сайта.
http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=1e1ca9c49c0c5761920d88f5275681ed&tip=1
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: юли 20, 2010, 15:34:26 »

И аз, и аз... идвам, най-късно до 19ч ще гледам да съм там Girl_hide
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: юли 20, 2010, 15:43:40 »

 Ако ще сме навън мога да опитам да убедя мъжа ми да дойдат с Влади да ме вземат и да постоят с нас:)
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: юли 20, 2010, 15:48:53 »

Моят мъжо и той се престраши, така че ако има други, които не се боят да седнат на една маса с толкоЗ мацки - може да си правят компания  tease
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: юли 20, 2010, 20:31:29 »

 Я  да взема аз да се разпиша първа след срещичката:) Събрахме се много хора danceg, имаше и половинки и специален гост беше Коско на Булечка:) Много се радвам, че най-накрая се запознах и с Мария Лакова, както и предполагах, много усмихната и приветлива smile Надявам се все по-често да се събира такава голяма компания  good Има и снимки този път smile
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: юли 20, 2010, 23:27:53 »

Ето ме и мен!  Girl_hide Ел, аз също се радвам, че най-накрая се запознахме на живо! И благодаря за комплиментите към мен! give_rose (няма да забравя как Ечи като се запознахме каза, че не съм толкова страшна колкото си мислела  tease sarcastic) Какво беше положението вкъщи като се прибра - как се бяха гледали двамата мъже? Въпроса се отнася и към Алекс за нейните мъже!   blum
Много ми беше хубаво и разтоварващо и се надявам скоро пак да се съберем да си побъбрим и които не успяха да дойдат днес, другия път задължително да се отчетат!  good Деничка и Явор не успяха да дойдат, а всички ги чакахме до последно, но сигурно са имали причина, така че явно с тях по-нататък ще се запознаем.  pardon
Хайде давам малко снимки да ни видите като фотографа липсва съответно (Мърче се беше заела с тази задача) и Валка снимаше по едно време, та ще чакам и от нея включване!  smile



ТУК има още малко.
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #189 -: юли 21, 2010, 09:19:37 »

Страхотна среща се е получила, момичета!  Bravo

Много се зарадвах, че видях снимки. Моля за извинение всички за това, че сте ни чакали, аз замествах секретарката отново и това отложи тръгването ми, после по пътищата съвсем се провали идването ни. Надявам се на следващото виждане да се съберем пак и ви благодаря, че сте ни очаквали.  give_rose

Как беше иначе в градината на Мания? Превръща ли се в място за срещите ни и занапред?
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: юли 21, 2010, 09:26:59 »

Дени, разбира се, че сте извинени, че не дойдохте - все пак всичко се случва, а и знаем, че ти си една от първите записали се за срещи по принцип и имаш желание да дойдеш, така че зависи от нас кога ще си уговорим следващата среща!  good
А за "Мания" аз съм много ЗА за място за срещи, защото е хубаво, не е пълно с хора, следователно не е и шумно, а и имат разнообразно меню и не на последно място можем да си съберем маси и да сме разделени!  good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: юли 21, 2010, 09:35:36 »

Хайде и аз да се разпиша!!! yahoo
Много се радвам, че най-после можах и аз да дойда на форумска срещичка, че от мнооого време все не успявах!

Много хубаво си изкарахме, Коско даже не искаше да си тръгваме tease, но тръгна с идеята, че и той ще пише във форума, за да пита кога е следващата "среща с каките" Wink
Ще му дам и той да сподели впечатленив след малко blum

Хайде казвайте кога пак ще се събираме, на мен мястото много ми хареса good good

Коско:
...........кйхххххххххххххххххххххххххххххххххххх хххххххххххххххххххххххххххххххххх
ххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххх хххххххххххххххххххххххххххххххххххххххх
ххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххх
+++++

Превод: "Много хубаво беше на среща с каките и картофките, дето папах! Хайде пак! funnytooth laugh
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: юли 21, 2010, 10:36:03 »

И аз съм за с две ръце за следваща среща в най-скоро време.  good
Снощи беше страхотно, както винаги и наистина мястото е много добро и за бъдещи срещи, няма силна музика и има възможност да се съберем повече хора.
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: юли 21, 2010, 11:19:28 »



Вчера си изкарах супер, много готино беше!!!! Искам пак!!!!! yahoo yahoo yahoo yahoo

Какво беше положението вкъщи като се прибра - как се бяха гледали двамата мъже? Въпроса се отнася и към Алекс за нейните мъже!   blum
Слушали са се. Крис ме чакаше и не заспа докато не си легнах и аз/може би се дължеше и на половината пакет бисквите, които баща му е дал да изяде blush/. Баща му каза, че си играл сам и не го закачал въобще  shok, и че за още 4 дни така и щял да го превъзпита. Но след като му казах, че щом е така, следващата седмица няма да ме има три вечери, той каза, че не съм познала.  Yes
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: юли 21, 2010, 12:09:50 »

Слушали са се. Крис ме чакаше и не заспа докато не си легнах и аз/може би се дължеше и на половината пакет бисквите, които баща му е дал да изяде blush/. Баща му каза, че си играл сам и не го закачал въобще  shok, и че за още 4 дни така и щял да го превъзпита. Но след като му казах, че щом е така, следващата седмица няма да ме има три вечери, той каза, че не съм познала.  Yes
Ха-ха, то на приказки е лено, но като има кажеш, че ще излизаш по-често и веднага минават на другия бряг!  tease Познато ми е на мен това изказване, само дето моя мъж се занимава все пак с малкия, но не е тичал след него вкъщи например, докато аз се правех, че го гоня из цяяяялата гарсониера, а той ми се смееше  tease sarcastic
И все пак важното е че всичко е минало гладко, пък кой с какаво се е занимавал няма нзачение - нали ти излезна на развлечение!  Girl_hide
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines