Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 12:25:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Среща на форумците от София - VI-та част  (Прочетена 120149 пъти)
 
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 26, 2010, 14:34:18 »

 Аз потвърждавам, за мен са ОК и денят и часът:)
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 26, 2010, 20:37:27 »

И аз предпочитам събота. Ние всъщност намаляме бройката от трима на двама, защото се наложи да оставим Жорко на баба муи дядо му да го гледат за сега, така че ще сме и по-свободни откъм ангажименти.  Girl_hide
Мислех да ви предложа една механа, за да сменим малко обстановката, но няма детски кът.  pardon Ето ТОВА е механата. Давайте и други предложения, че няма никакво време!  girl_impossible Иначе за там мога да резервирам, но да не е в последния момент и да останем без места.  huhhuh.gif
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 26, 2010, 21:08:20 »

Мацки, нас ни поканиха на рожден ден и няма да можем да седим много. Ако е от 18ч за нас е идеално, защото ще можем да дойдем на срещата и да отидем на рождения ден smile За мястото нямам предпочитания, където решите. За място с детски кът освен в някой от МОЛ-овете друго не се сещам. Даже не знам и там дали има...Казвам го само като предположение.

Между другото в петък мислим с кумата да ходим на Сексът и града 2 от 18:45ч в Кино Арена Запад. Ако има желаещи да се присъединят към нас да пишат smile Утре след работа ще ходя за билети.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 27, 2010, 22:05:46 »

Ехоооо, какво става - защо няма никой тук? Момичета, казвайте ще се събираме ли и къде? Май всеки чака да се каже дата, час и място и не давате никакви предложения!  beating
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 27, 2010, 22:56:45 »

Аз останах с впечатление че датата и часа са ясни: събота- 29 май, 18:00ч. Остана само място да се избере. Аз обаче не знам такова, което да е подходящо за деца sad Хайде дайте идея.
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #35 -: май 28, 2010, 09:16:29 »

Girls, предлагам на вашето внимание следните места:

- Mr. Pizza - http://www.mr-pizza.info/ намира се на Неофит Рилски 44 и доколкото си спомням от последното ни ходене, имаше места отвън (не знам какво ще бъде времето утре, де).

- Before and After - http://ba.club-cabaret.net/, намира се на Христо Белчев 12 и има места само вътре. Заведението е много приятно и с хубаво меню.

- Motto - http://www.motto-bg.com/bg/ намира се на Аксаков 18 - много приятно за питие и леко хапване, има хубава градина. Според мен си струва, ако времето е хубаво и можем да седнем отвън, пролетта и лятото вътре е малко мрачно.

Подчертавам обаче, че не съм търсила специално заведения, подходящи за деца, тъй като все още нямам опит в това. Разбира се, сядали сме с приятели с деца на заведение, но не сме търсили специално такова място. Така че моля мамите с дечица да се включат, ако се сещат нещо по-подходящо. Цунки и давайте предложения!!!
« Последна редакция: май 28, 2010, 09:38:44 от maria_lakova » Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 28, 2010, 09:30:46 »

И трите заведения изглеждат добре. Аз не съм ходила в Before and After. Много харесвам Motto, но пък съм фен и на Mr. Pizza. За времето, май го дават дъждовно... Не знам кое бих избрала. Може би Before and After, защото не съм ходила там.
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #37 -: май 28, 2010, 09:54:27 »

Before and After е много симпатично място според мен, тип бистро. Има високи таван и прозорци и в средата на залата един голям шадраван smile. В неделя там се организират курсове по танго, ако някой се интересува smile. На Христо Белчев трудно се паркира, но в центъра си е така. Наблизо има много варианти - Кактус, При Яфата и т.н., както и Диваците, но те са доста шумни и не знам как стои въпросът с резервациите. Както реши мнозинството  give_rose - давайте мнения и идеи, за да си запазим и да ни е сигурно  good.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 28, 2010, 10:02:46 »

И на мен ми хареса Before and After.
Иначе, в Дивака на Белчев ходих онази вечер, към 19:30 - 20:00ч и имаше доста места, но вярно е доста шумно. Навън, разбира се, нямаше, само вътре.
В Мr. Pizza, само че на Черни връх ям почти всеки ден, но на тази другата не съм ходила  pardon

Като цялто, за мен е без значение мястото - където кажете, там съм  good
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #39 -: май 28, 2010, 14:39:31 »

Ами мога да звънна да запазя, но нека мамите с децата да кажат все пак устройва ли ги, или ще се търси друго място. Ехо - Мария, Танче, seny - как сте с долните места и имате ли други идеи?
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: май 28, 2010, 15:14:08 »

За нас няма значение мястото Коско сяда с нас на масата и е без проблеми!!! good Само да не е задимено, че...!!! nea
Часа остава ли 18.00? Или ще е нещо обедно? Питам, защото Коско спи до към 18.00, а ако е по обяд няма проблем, но както кажат повечето!!1 good

За нас не обещавам със сигурност да дойдем, че имаме един ангажимент от много време, ако дойдем ще сме 2бр. - аз и Коско, че мъж ми е на работа!!! tease
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 28, 2010, 15:16:31 »

На мен май най-много ми допада Mr Pizza, но където и да решите няма проблем. Ние ще сме без дете и нямам претенции от тази гледна точка, но честно казано шадравана сигурно много ще привлиа децата и има вероятност да се намокрят. Затова незнам дали е добър вариант.  pardon
По-добре да не сменяме часа, защото ще стане голямо объркване, а и другите деца предполагам, че спят по обед точно. Ние също няма да можем да дойдем ако е на обед.  pardon
« Последна редакция: май 28, 2010, 15:18:05 от maria_lakova » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: май 28, 2010, 15:18:44 »

... но честно казано шадравана сигурно много ще привлиа децата и има вероятност да се намокрят. Затова незнам дали е добър вариант.  pardon


Да от тази гледна точка и аз смятам, че не е уместно!!!
А и ако се размине само с намокране ще е е добре Wink

На мен ми допада Мотто, но тъй като не съм на 100% на линия не е от голямо значение Wink


« Последна редакция: май 28, 2010, 15:23:17 от ˙·٠Bulechka™٠·˙ » Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: май 28, 2010, 15:26:10 »

Честно казано като видях цените в Мото и ...  angry На края на месеца преди заплата ми идва малко в повече.  pardon
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 28, 2010, 20:53:10 »

Миме, права си и ние сме така!!!

Добре, де, защо не отидем в сладкарница Неделя (срещу МОЛ-а на Стамболийски), към 11.00ч., примерно??? Защо държите да е някое заведение? Нали идеята е да се видим и да си поприказваме good Имаше една среща тама и според мен се получи много добре yahoo
Само споделям Wink good
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines