Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 20:15:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Среща на форумците от София - VI-та част  (Прочетена 111012 пъти)
 
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #15 -: май 14, 2010, 13:48:41 »

Момичета, и аз също съм навита за такава среща - вече сме си говорили и с Катето, и с Капризчето, а и с Дени ако не се лъжа за такава среща! Ако се организираме на 28 - 29 - супер - поне засега нямаме планове за тогава (щото в началото на юни сме на сватба). Така че сме отворени за всякакви предложения!!!
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 14, 2010, 14:09:15 »

Аз имам толкова много работа, че само надничам да видя какво сте писали и да видя снимките от срещата, естествено. На мен също ми беше много приятно и се радвам, че успях да дойда.
Що се отнася до среща с половинките аз съм навита също. Предполагам, че и мъжа ми ще се навие, щом ще има и други мъже, а и на националната среща се запозна с някои все пак и не се е оплакал да му е било скучно, напротив!  good, но ние ще сме тройка вместо двойка и се надявам да ни приемете и така  tease
Остава вече да видим кога ще разберем и дали ще ни е удобно.  good
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 14, 2010, 21:52:29 »

Както винаги сте страхотни!  give_rose Много съжалявам, че не можах да дойда, но сега е края на семестъра и в този ден проверявах контролни до посред нощите  crazy
Валка, много благодаря че си се сетила за мен и на мен ми беше мъчно, но ... следващия път се надявам да се видим.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 14, 2010, 22:19:52 »

Eeee, супер. Много се радвам че датата ви допада. Дано успеем да се организирам за тогава smile

Миме, как няма да ви приемем като тройка. Те и Розовка и Валка ще са почти тройки Wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 18, 2010, 16:24:27 »

Мацки, и ние сме навити за срещата с половинки yahoo

Миме, ми то и ние най-вероятно ще сме тройка good Само да е хубаво вемето и сме там!!!

А място уточнихте ли, час?
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 19, 2010, 13:54:06 »

Ехоо, какво става с нашата "семейна" среща? За 28 или за 29-ти остава?

Ако искате мястото можем да го уточним като наближи, за да видим по прогнозата дали ще става да е на открито, или на закритно.

Предлагам да се преброим първо  girl_wink
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #21 -: май 19, 2010, 14:18:35 »

Здравейте, може би на 29 - съботата? Тогава всички ще са по-отпочинали и ще имат повече настроение? Но аз съм ок и за 28, ако ви е по-удобно.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 19, 2010, 14:35:49 »

Ние ще ходим на някакъв тунинг фест в събота и не знам кога ще се приберем. Ама пък не съм сигурна дали е събота или в неделя от друга страна... Аз принципно съм за петък, след работа. Но каквото кажат повечето съм съгласна, нямам кой знае какви претенции tease
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 19, 2010, 17:11:53 »

 Аз на 29 съм на семинар до към 16, след това съм свободна. И ние ще сме трима:) Този път няма да го има проблемът със закъсненията и транспорта и ще се пиша без въпрос smile
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #24 -: май 19, 2010, 17:25:49 »

Ние сме ентусиасти да дойдем също, но ще пътуваме към морето и май се връщаме в София до към петък, но не е сигурно още.

На мен и петък, и събота ми звучат ОК, та даже и неделя.  Пишете ни под въпрос, ама ще се постараем.  smile
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 25, 2010, 10:29:39 »

Дами, пак ни хвана липсата покрай празниците и нищо конкретно не измислихме тук tease

Като цяло и аз като Капризчето съм за петък след работно време, но ако повечето искат събота - предполагам и за тогава ще можем. Времето засега поне обещава да не вали, така че може да реализираме идеята за на открито  good

Я да видим какво преброих до тук:
Мария Лакова х3
Капризче х2
Ел х3
Деничка х2  ??
Розовка х2
Булечка х3
Бубка х2
Seny х4

Има ли други ??? Сега ще се върна назад да прегледам пак да не изпускам някой. Ако има такива - бързо да пишат  girl_wink
« Последна редакция: май 25, 2010, 13:22:19 от bubka » Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 25, 2010, 12:34:46 »

И аз, и аз, даже х4  blum Петък след работа ми се струва добре и събота даже по-раничко също... Само може ли да измислим място, където дребосъците да могат да дивеят, докато ние си бъбрим  girl_wink
Бубка, аз предния път изпуснах, че нямаше как да се организирам с децата, но не съм забравила, че ти дължа нещо Girl_hide
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 25, 2010, 16:47:24 »

Аз с двамата мъже съм за събота, че работата ми е до 22ч и след работа е трудно  blush
Имам и предложение за петък по-късно ако има желаещи : Клуб Escape  DJ Borra преди 0,00ч. вход 6лв след 0,00ч. 8лв  girl_wink
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #28 -: май 25, 2010, 17:14:49 »

Здравейте, момичета, аз съм пак на линия - малко разходих тумбака:))). За срещичката - момичета, оказва се, че мъжът ми е на тиймбидниг в петък вечер и забравил да ми каже. Колективът се връща в събота - така че ние сме на линия в събота - пък за срещата както реши мнозинството  give_rose   good.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 26, 2010, 12:53:36 »

Ако искате тогава да се уговорим за събота, щом петък не е ОК за всички. Към 18ч как е? Мамите да кажат, ако искат по-рано.
Заведения, където е подходящо за деца - също трябва да го помислим това, че мен хич не няма там  pardon
Ето пак списъчето:

Мария Лакова х3
Капризче х2
Ел х3
Деничка х2  ??
Розовка х2
Булечка х3
Бубка х2
Seny х4
dgudge x3


Сега ще пиша и във фейса, че тук може някой да пропусне  girl_wink
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines