Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 06:07:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Dallila 19 .06. 2010  (Прочетена 30743 пъти)
 
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юни 18, 2010, 23:40:42 »

Технически, и твоят ден настъпи, мила Dallila   give_rose Желая ти спокойна последна "моминска" нощ и незабравимо тържество утре!  give_rose
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юни 19, 2010, 05:40:26 »

ЧЕСТИТО!
МНОГО СЕМЕЙНО ЩАСТИЕ!  weddingday
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юни 19, 2010, 11:12:13 »

Честитооооо! И още: горчивооо!  Flower
Активен
jivetoo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 64


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юни 19, 2010, 22:24:50 »

Честитооооо
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юни 20, 2010, 17:50:55 »

Благодаря ви за пожеланията kiss2
Само набързо влизам да споделя, че сватбата мина прекрасно с изключение на няколко малки издънки, но се преживява.За съжаление заваля дъжд и ни развали градинското парти, но какво да се прави  pardon Освен това мина много бързо и сега ми е малко тъжно, че всичко свърши smile
Качвам една снимка с вуйчото на половинката.За съжаление в момент почти нямам, та за сега само това. smile Очаквайте разказ и повече снимки след някой друг ден biggrin
« Последна редакция: февруари 04, 2012, 23:08:40 от maria_lakova » Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юни 20, 2010, 18:32:34 »

Dallila, честито  give_rose Ти си олицетворение на истинската булка - толкова нежна, ефирна и красива! Вярвам, че сватбата е била невероятна! Починете си, осъзнайте какво се е случило и те чакаме с разказ и още снимки!  give_rose
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #81 -: юни 20, 2010, 20:29:52 »

Dallila   честито мила!!!
Прелестна си smile
Пожелавам ви много здраве, семейно щастие и благоденствие, деца и много приятели,
с които да споделяте лошите, но най-вече да празнувате добрите моменти
от съвместния ви живот!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: юни 20, 2010, 20:59:33 »

Наде, честито  give_rose
Пожелавам ви прекрасен семеен живот, пълен с много емоции, любов и щастие.Обичайте се винаги толкова силно колкото в този прекрасен ден smile

Съжалявам за закъснението ама не съм се прибирала в къщи последните дни
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юни 20, 2010, 21:26:18 »

Честито! Желая ви много семейно щастие.

А на снимката си ослепителна!
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юни 21, 2010, 01:09:35 »

Йеее! Страшно красива, искаме още!  hiphip
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: юни 21, 2010, 11:13:22 »

Честито weddingday
Наистина си била прелестна булка smile Пожелавам ви да бъдете много щастливи и любовта помежду ви никога да не угасва blum
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юни 21, 2010, 15:47:42 »

Честито и от мен, Dallila! Пожелавам ви много семейно щастие и нека любовта ви един към друг от ден на ден става все по-силна!  give_rose
Изглеждаш страхотно на снимката! Присъединявам се и аз към мненията преди мен – искаме ощеее!  Bravo
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юни 21, 2010, 15:53:35 »

Прекрасна булка! Flower
Желая ви един безкрайно щастлив семеен живот и любовта между вас да се усилва с всеки изминал ден!
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: юни 21, 2010, 16:11:42 »

Честито, мило ново семейство!
Бъдете безкрайно щастливи, винаги влюбени и се обичайте всеки ден повече от предишния!

Булката изглежда чудесно и я очакваме скоро с още снимков материал и разказче.
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: юни 23, 2010, 14:21:52 »

Мислих, мислих и накрая ми дойде музата да понапиша нещичко за нашата хавайска сватба.Не че сме я правили на Хавайте (а много ми се искаше), но нали подаръците за гостите ни бяха хавайски гердани, украсата беше шаренка, масите бяха кръстени на острови, а водещата и момичетата, които и помагаха, се бяха облекли в стила на хавайското парти. biggrin

Та така.. ще започна с малко предистория от предния ден.
Бях се зарекла, че двата дни, които си бях взела отпуска преди сватбата, ще ги изкарам в почивка.Да бе да... Последния ден се отдадох на последни покупки и обиколих центъра поне 2-3 пъти и уж накупих всичко.Половинката ми си беше отишъл при родителите в Хасково (за справка сватбата беше в Плевен) и в този ден бях само с едната ми шаферка.Големи обиколки паднаха, голямо търчане беше.В 16.00 отидох на маникюр и поне тогава поседнах за около час.След това трябваше да се видя с водещата и да и дам картичките за масите, благодарствените папируси и разни други неща, а тя да ми даде гълъбите (голяма радост беше с тези гълъби, радвах им се като малко дете и ходех през 10 минути до терасата да ги гледам biggrin ).Към 22.00 пристигна другата ми шаферка с половинката си и се почна едно дърдорене, едно чудо.Зарязах ги да надуват балони за колите, а аз отидох да се изкъпя, че на другия ден нямаше да имам никакво време.Докато се изкъпах, те почти бяха привършили с балоните.Много експедитивни се оказаха. biggrin Седнахме с нашите да вечеряме и пак се почнаха едни приказки.Почна вече да ми се доспива, а минаваше 1.Най-после ги излъгах да ходим да си лягаме, че трябваше да станем в 7.30 на другия ден.Към 1.45 най-после си гушнах възглавницата.Заспах на секундата с надеждата, че времето ще е хубаво и ще си имаме градинска сватба.Спах си като пор цялата нощ и ми беше много спокойно..  Sleep

И дойде големи ден....
Ставам аз в 7.30 едва-едва, но нали работа ни чака.Първото нещо, което направих, беше да погледна през прозореца и да видя какво е времето.За моя радост имаше слънце и никакви облаци. :sunshine:Обадих се на половинката да го преслушам дали е станал, а той вече се подготвяше за гостите.Към 9.30-10 трябваше да тръгнат към Плевен.Обиколих стаите, за да видя дали шаферките ми са се събудили и да се приготвим да отидем при нашите за закуска и да се захващаме със задачите.Всичко добре, но тамън отварях вратата да тръгваме и едната шаферка разтревожена ми съобщи, че ключа за булченската кола е изчезнал. *ROFL*Не знам защо, но ми стана много забавно, а тя много се беше притеснила.Почна се едно обикаляне и търсене на ключа, докато най-после го откри в дамската си чанта. Спукахме от бъзици, защото беше твърдо убедена, че половинката  и е оставил някъде ключа. biggrin ROFL
След тези емоции закусихме набързо, като през това време дооправих кошничката за халките.Към 10 излязохме, за да вземем тортата за кумовете, букета за колата и още разни дреболии.В 12 часа трябваше да дойде фризьорката вкъщи и до тогава трябваше да сме готови и с украсата на колата.Напазарувахме и се прибрахме.Към 11.30 почнахме да правим украсата на колата, като мислех да им покажа каква им е идеята и да закрепя всички воали по колата набързо, а после те да ги укрепват.Така и стана.Докато украсявахме, дойде фризьорката и ги оставих.Взех един бърз душ и се почна с прическата.Уж си бях изправила косата като станах, но от жегата тя се беше начупила и отне известно време докато стане пак права.
Малко след това дойдоха и фотографката и оператора и вкъщи почна да става лека лудница.Прическата стана страхотна, много по-добра от пробната и бях много доволна.Целия ми кок беше обсипан с малки розички и заприлича на градинка.В 13.30 трябваше да дойде гримьорката (която беше и водеща на сватбата ни), но дойде малко по-късно.Освен това се забавихме и с прическата и от там и с всичко останало. biggrin
Половинката вече ми звънеше, че наближава Плевен, а аз бях изключително неподготвена да посрещам сватбари. biggrin  Водещата каза, че прогнозата за следобеда не и харесва, защото дават да вали и се разбрахме, ако до 3 часа няма облаци, всичко да се прави в градината.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines