Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 12:01:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Dallila 19 .06. 2010  (Прочетена 30852 пъти)
 
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 19, 2010, 11:07:13 »

Благодаря, Ариел.  give_rose
Вчера отвхрълих малко работа по украсите.Разпечатих си тейбълките и благодарствените картички за гостите.Сега ще бъде малко като в час по труд и творчество вкъщи, нооо рискове, какво да се прави. biggrin
Направих си етикета за ракията и само трябва да го разпечатам и него.Сега съм в процес на търсене на обеци, които да подхождат на роклята.Много ми е трудна тази работа, все нещо не ми харесва.
В понеделник ще се видим с момичето от агенцията да си харесаме цвят за украсата на столовете.Малко по малко почвам да усещам сватбеното настроение. biggrin
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 19, 2010, 16:02:32 »

Иха, ето, че и твоето време за темичка дойде!  Bravo
Успешни последни стъпки от подготовката и не се давай на разни лели и прочие роднини!  Wink
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 26, 2010, 09:11:16 »

Dallila мила как върви подготовката ви  smile Ходили на нова проба на роклята  smile
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 26, 2010, 09:35:08 »

Тази седмица съм на проба и трябва да я взема вече.Ще я видя на какво прилича, че ми е малко притеснено  pardon Иначе снощи си украсих шампанското и довърших бутониерите.Днес ходихме до 2 сладкарници и избрахме от коя да е тортата и каква да е стойката и (понеже половинката иска да е със стойка) и сега остава само да изберем каква да е украсата и пълнежа, но имаме време за това. smile Сега обмислям да си направя сама букета за хвърляне от изкуствени цветя и да направя за шаферките подобни, тамън да си им останат за спомен.Почвам да правя молебен за хубаво време от днес. biggrin
За сега май е това.Довечера или утре ще си попълня колекцията от снимки на готови неща и ще ги кача. smile
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 26, 2010, 09:42:32 »

Мила включвам се и аз в твоя молебен за хубаво време  smile smile smile Има време още но  времето тогава вече трябва да е хубаво така сме му заповядали нали  blum
Напредвате със задачите но пък и времето напредва  smile
Ще чакаме снимки  smile Браво на теб че сама си украсяваш нещата аз имах силното желание но ме беше страх че няма да се справя@}->-- give_rose give_rose
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 27, 2010, 23:07:34 »

Да се отчета, че украсих и книгата за гости и две от кошниците (за късметчетата и на една от шаферките).Слагам снимки на нещата без кошничките в галерията.Сега е ред на тейбълките. biggrin
Активен
Maria_I
Ентусиаст
**
Публикации: 62



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 28, 2010, 08:39:33 »

Успешна подготовка и от мен smile. И аз съм на същата дата и се присъединявам към молебена за хубаво време Wink. И все пак, каквото и да е времето - това ще е най-слънчевият ден за теб smile.
Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 28, 2010, 11:14:12 »

Айде и от мен БРАВО, щом напредваме е добре. А за молебена, аз отдавна съм поръчала хубаво време smile
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 31, 2010, 07:04:20 »

Момичетаа, имам си рокля.  yahoo yahoo yahoo Ходих самичка да я взема и ми беше малко противоречиво дали е станала хубава, но майка ми като я видя каза, че е разкошна и приличам на принцеса.  yahoo yahoo Вече съм спокойна и мога да си чакам деня без притеснения.  danceg
Освен това си изрязах картичките за масата и ги залепих и сега остава само да ги сгъна.
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 31, 2010, 12:13:00 »

Честито Мила  Bravo Bravo Bravo Сигерна съм че роклята е станала разкошна и че ще бъдеш прекрасна булка  give_rose give_rose give_rose
А сега как ще я пазиш от мажкия поглед или няма да го правиш -питам защото се чудя тази седмица като взема моята как ще я опаза  smile
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 31, 2010, 12:19:55 »

Благодаря, благодаря.Навила съм я на руло и съм я мушнала в една торба, а обръчите са върху нея.Абсолютно му е забранено да я приближава, ама той и не иска, че да било изненада. biggrin Вчера като я обличах, за да се покажа на майка ми, той беше в другата стая и само се приближава към стаята, в която бях аз и застанава с гръб към мен и само ме заплашва, че ще влезе.Много беше смешен. biggrin
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юни 02, 2010, 10:56:11 »

Dallila все забравям да ти кажа че си сътворила прекрасни неща в галерията ти -книгата шампанското табелките .........вкичко е страхотно и ако ти си правила всичко ти казмав едно голямо
БРАВО  Bravo Bravo Bravo Bravo
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 03, 2010, 11:54:52 »

Благодаря, благодаря.Всичко сама си правя, голям кеф ми е  yahoo
Преди малко правих опити да сътворя номера за колите (ние имаме идея да сме с две, но ще видим какво ще стане).Ето какво измайсторих.


* bulka.jpg (39.39 KB, 786x167 - видяно 248 пъти.)
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #28 -: юни 03, 2010, 12:01:36 »

Далила, страхотни неща си сътворила Bravo
Това с номера е нещо по-различно от типичните табели Младоженци, мисля че замисъла Ви е много интересен. Очаквам с интерес да разбера историята с две коли girl_wink
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 03, 2010, 12:09:52 »

Идеята за двете коли дойде съвсем случайно.Понеже половинката е родом от Хасково, а сватбата ще е в моя роден град Плевен, той иска в деня на сватбата да се тръгне от неговия си дом.Украсата на колата искам сама да я направя и реално няма как да украся колата, с която той ще дойде.Една приятелка ми предложи тяхна кола и за да не сменяме колите като дойде той, решихме да сме с две.И двете ще си имат номера (булка и младоженец) и съвсем случайно се получи оригинална идея. biggrin
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines