Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 15:07:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Dallila 19 .06. 2010  (Прочетена 28062 пъти)
 
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: юни 23, 2010, 14:25:58 »

В 14.30 трябваше да почнат да пристигат гостите, а ние почнахме грима към 14.10.Бях голяма картинка-с анцунг, потник и прическа с воал. *ROFL*Затворихме се с гримьорката в хола и забраних на който и да е да влиза, защото ме изнервят. biggrin
Отделно половинката вече даваше зор да изпращаме фотографката и оператора при тях, защото вече са пристигнали и ще ходят за кумове.Толкова изостанахме с графика, че когато те тръгнаха, аз още не бях гримирана.Не успяха да снимат роклята на закачалка и мен в завършен вид.Докато ме гримираха, фризьорката правеше прически на шаферките ми и на майка ми.С техните прически също се забави и положението ставаше напечено.Докато се дооправяха момичетата, аз реших, че мога и сама да се обличам.Представям си каква картинка съм била докато се мъча с тази огромна рокля. *ROFL*Фризьорката ме овика, че ще разваля прическата, но аз успях да я нахлузя, а шаферките само трябваше да ме завържат.Голяма игра падна с това.Към 15.20 най-после бях готова (УРА!) yahoo.Малко след това дойдоха и фотографите и успях да се поснимам малко преди да дойдат сватбарите.Бях заложила фалшива охрана на вратата на спалнята, а аз се разположих в хола.То и без това нямаше място за голямата ми фуста в спалнята. 8PФотографката се затвори с мен и малките булки в хола и успя да ме наснима както трябва.Седя си аз на земята и слушам лудницата пред вратата.Горкия ми младоженец трябваше да обиколи апартамента преди да ме намери.Най-после се намърда при мен и първото нещо, което каза, беше „ти какво си се намърдала тука на тоя под”. Щях да го убия. biggrin Явно се беше изнервил вече от бързане и от търсене.После се успокои и почна да се бъзика каква била тая хубава рокля, пък аз колко съм била хубава и тн .Оставихме хората да се почерпят в хола, а ние отидохме в спалнята да се поснимаме.В един момент ми писна да седим и вече исках да тръгваме към църквата, която беше от 17.00.Влизах и излизах от апартамента и хората ми се смееха, че нямам търпение.Голямо моткане беше, а аз бях толкова доволна, че най-после си обличам роклята и мога да се фръцкам с нея.Към 16.15 излязохме пред блока.Беше толкова емоционално.Всичко хора ни гледаха и ни се радваха (особено на мен  dirol).Изиграхме едно хоро, повикахме и тръгнахме.Аз, шаферките и единия шафер в булченската кола, а младоженеца, кумовете и другия шафер в младоженската.
Паркирахме се пред църквата и чакахме да дойдат другите.В този момент с ужас установих, че сме забравили свещите и чашите.Часа беше 16.40, а до ритуала оставаха 20 минути.Обадих се на майка ми и тя набързо инструктира баща ми да отиде да ги вземе . biggrin През това време се поснимахме през църквата и само се разхождах се радвах на шлейфа си.Всички се шегуваха, че съм почистила улиците. biggrin Докато дойдат свещите и чашите закъсняхме за ритуала и поповете почнаха да дават зор.Ама какво да правим, ще чакат. Малко преди да влезем в църквата задуха един гаден вятър, появиха се облаци и стана тъмно и гадно.Добре че се бяхме разбрали вече, че тържеството ще е в ресторанта, за да не се притеснявам за това.Влязохме за ритуала.Обувките вече толкова ми стягаха, че само престъпвах от крак на крак.Съответно не можах да се съсредоточа върху думите на отчетата и само гледах хората и им се хилех.Някои от тях ми направиха забележка, но какво да направя. =]Дойде момента с размяната на короните.Докато обясняваха на кума какво да прави, аз се сетих как на сватбата на кумовете единия свещеник беше направил много забавна изцепка докато си пееше и почнах да се подхилквам.С много големи мъки корона се задържа на главата ми.То с тези цветя трудна работа. biggrin Свършихме с ритуала и излязохме да пуснем гълъбите преди да завали.Аз си взех моя, половинката неговия.Неговия гълъб се оказа много страхлив и буен и той го изпусна.Беше голяма голяма картинка.Разхожда се пилето пред църквата, а младоженеца седи и го гледа и се чуди да го хване ли, да не го ли хваща.biggrin  *ROFL*Пуснах аз моя и другия излетя след него.В този момент заваля едн ужасен дъжд и се разминахме с желанието да направим откритва фотосесия.Заради дъжда ли, заради нещо друго ли, настъпи една неорганизация.Всички се чудеха какво да правят и  в крайна сметка настана лудница.Разбрахме се с фотографите да отидем до един хотел да се снимаме и тръгнахме натам.Забравх си телефона в майка ми, младоженеца и баща ми, който караше фотографите, тръгнаха с гостите от Хасково да им покажат къде е хотела, в който ще спят, а аз останах само с шаферките.Бях побесняла.  diablo beatingbiggrin Добре че в мен беше другия ми телефон, че да успея да се свържа с някого.Овиках и баща ми и младоженеца и който ми падна.Явно вече ми дойде нагоре. biggrin
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: юни 23, 2010, 14:26:10 »

 Добре че бяха шаферките ми да ме успокоят.Истински съкровища са.
В крайна сметка стигнахме до хотела и ни разрешиха да се снимаме.С влизането в хотела захвърлих обувките и почнах да ходя боса и да си чакам резервните обувки.Наснимахме се и към 18.50 тръгнахме към ресторанта за изнесения ритуал.Роклята ми горката беше станала на нищо заради дъжда, но какво да се прави. pardon
Събраха се всички гости и водещата и нейните помощнички ги настаниха и им раздадоха герданите.Настаниха се и влязохме и ние за ритуала.Беше много хубав и чак се просълзих.Естествено успях да настъпя младоженеца и с гордост позирах така. biggrin
Мина ритуала и водещата обяви, че приятели на половинката ще върнат ключове от ергенската му квартира.Събрахме две шепи ключове, явно много е раздавал.
Седнах за 5 минути колкото кума да се изкаже.Речта му беше много хубава и всички му се радваха.След това се почнаха едни танци, едно чудо.След няколко песни докато хората си почиваха, изтанцувахме нашия първи танц.В крайна сметка избрах Васил Найденов и Силвия Кацарова-Всичко е любов.В този момент имах чувството, че въпреки всички хора около нас, съществуваме само ние и никой друг не е важен.Беше толкова хубаво, че не ми се искаше да свършва. twohearts gu6 girl_in_love
По-късно пак за почивка на гостите баща ми ни направи подарък фойерверки.Бяха страхотни.След това на голям екран прожектираха клипчето с нашето блиц интервю.Много се смяхме с отговорите.
Имахме хвърляне на букет, на жартиер, игра пред кумовете (имаше и кючекиня, която игра с тортата и стана още по-забавно), рязане на тортата, преобуване на бебета и състезание за най-дълга целувака между нас и кумовете.Беше страхотна и незабравима вечер въпреки всички организационни проблеми.
Имах голямото желание да отидем на диско,  но в момента, в който седнах в колата, краката ми блокираха, та диското отпадна. biggrin
Прибрахме се към 2 и почнахме с разопаковането на подаръците.Като привършихме беше станало 4 часа и блаженно заспахме.
Това беше нашата хавайска приказка, която няма да забравим.  heart twohearts
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #92 -: юни 23, 2010, 14:36:20 »

Dallila   било е като в приказка. На места се смях с глас smile
Момента на изнервяне винаги го има, организацията е голяма, доста време преди това и винаги излиза нещо непридвидено и извънредно. Важното е ,че си била истинска принцеса!!!
Я кажи за тейбълките по масите с имена на острови. Много ми стана интересно smile
И снимки чакаме girl_wink
Желая Ви семейно щастие, разбирателство и хармония!!!
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: юни 23, 2010, 14:49:21 »

Мименце, картичките за масите бяха от едната страна с номерче, а от другата с име на хавайски остров.Не знам дали някой забеляза, но аз си знаех biggrin  В галерията съм сложила една картичка с име на остров Макупапапа.Като цяло са сложнички и затова сложих и номер за по-лесно намиране, biggrin
Снимки за сега имам само любителски и ще кача тези дни.
Благодаря за пожеланията, да ти се връщат kiss2
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #94 -: юни 23, 2010, 14:54:13 »

Наде, страхотни неща си показала в галерията smile
Сега видях и картичката, много оригинално решение е това с имената на островите. Няма значение дали гостите са забелязали или не са, важното е , че си създала атмосферата на ВАшата хавайска приказка girl_wink
Ще те следя за снимките girl_wink
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: юни 23, 2010, 15:19:53 »

Слагам сега няколко докато се наканя да оправя албума!
« Последна редакция: февруари 04, 2012, 23:08:14 от maria_lakova » Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: юни 28, 2010, 18:41:16 »

Dallila страхотни сте  smile А с двете коли и надписите им е много оригинално  Bravo
Личи си че е ставало купон  danceg danceg danceg
Сега ни остава прекрасния спомен и мнооогооото емоций  smile
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: юни 28, 2010, 22:42:16 »

Dallila, много искам да видя снимка на двете коли с табелките girl_wink
А вие защо така плахо нагазихте в басейна?
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: юни 29, 2010, 21:50:39 »

Лелеее, като чета разказчето и направо... Лудницата при вас е била пълна! Снимките са много хубави, било е купон на макс! Ех, какво повече може да иска човек... Успех в живота мила Dallila!
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: юли 14, 2010, 08:27:13 »

Ето ме и мен.Вчера се завърнахме от медена почивка и сега се опитвам да влизам в релси. biggrin

За нагазването в басейна мога да кажа, че роклята ми и суха беше тежка, а за мокра не ми се мисли. biggrin
Ариел, много ти благодаря и ти пожелавам да ти се връща стократно.  give_rose




Модератор: Редакцията е извършена по молба на Dallila
« Последна редакция: юли 23, 2010, 09:48:32 от ˙·٠Bulechka™٠·˙ » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: юли 14, 2010, 08:32:25 »

Охо, булка ти се завърна smile Как беше медената почивка?
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: юли 14, 2010, 08:35:04 »

За съжаление  cray Хич не ми се тръгваше, така си ми беше хубаво на плажа. biggrin Почивката беше супер.Като се осъзная на кой свят съм и преживея шока, че се прибрах и още на летището ме заля бг простотията, ще кача снимки. biggrin
Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: юли 14, 2010, 09:37:24 »

 diner Добре дошла в България
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: юли 14, 2010, 11:21:36 »

Като се осъзная на кой свят съм и преживея шока, че се прибрах и още на летището ме заля бг простотията, ще кача снимки. biggrin

Ммм, дааа! Много познато!

Искаме снимки!  EeagerEeagerEeager
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: юли 14, 2010, 12:00:20 »

Dallila, къде бяхте на меден месец, че съм пропуснала?
Снимкиии, да се включа и аз сред желаещите. smile
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines