Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 13:49:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Dallila 19 .06. 2010  (Прочетена 28060 пъти)
 
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: юли 14, 2010, 13:52:07 »

Бяхме в Порт де Пойенса на Майорка.Преди малко свалих снимките, но още не сме ги гледали и трябва да минат пред контрол преди да ги кача. biggrin
Отделно още не сме взели снимките от сватбата, та ще качвам бая снимки в близко бъдеще. biggrin
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: юли 14, 2010, 15:17:01 »

Супер, браво на вас!
За снимките – чакаме значи, нооо... не ни забравяй.  Wink
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: юли 19, 2010, 10:23:53 »

Dallila Честит един месец от сватбата  give_rose danceg give_rose danceg give_rose
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #108 -: юли 19, 2010, 15:45:00 »

Честито първо месече мило семейство!!!
Бъдете все така влюбени, усмихнати и щастливи!!!

И снимки от Майорка чакаме Wink
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: юли 19, 2010, 16:43:40 »

Честита първа месечинка!
Нека всяка следваща бъде по-медена от предходната!
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: юли 23, 2010, 09:06:54 »

С малко закъснение благодаря ви, момичета, да ви се връща всичко двойно и тройно. kiss2
Сега ще пробвам да пусна линкчета от медения месец от фейсбук, че тук не знам дали ще стане.Ще пробвам да кача в сватбения албум професионалните снимки от сватбата и ако не успея, пак ще сложа фейсбук линкче.
Ето от почивката:
част първа,  втора част, трета част
Дано стане.Приятно гледане. biggrin
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: юли 23, 2010, 09:11:19 »

Страхотна свежарка си  good
Гледам сега първия албум и ви се радвам.  heart Тези маси, които си снимала в един ресторант  - така са си по принцип или са се готвили за сватба?
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: юли 23, 2010, 09:21:23 »

Благодаря, Нинче.Ти ме биеш по всички параграфи  give_rose
Масите са си така.Доколкото разбрахме, ресторанта е специално за сватби и други подобни тържества.Беше много изискан и имаше три отделни зали, всяка с различна украса.След масите, има снимки на едни градини, шатри и езерце.Всичко това е в градината на ресторанта.Страхотен беше.  heart

Опитах се да кача снимки от сватбата в албума, но не стана.Слагам пак от фейсбука.
подписване, сватба първа част, сватба втора част.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: юли 23, 2010, 09:29:18 »

Прическата ти много ми хареса. Както и украсата за колата. А малките принцеси.... heart Те са сестрички, нали?

Снимките с чадърчето са един път  good От къде го купи. Много исках и аз да си направя такива и искам да си намеря за тържеството дето ще го правим някой ден.

Като ритна менчето какво излезе-момиче или момче?

В ритуалната кой кого настъпи? Гледам ти ще носиш парите в къщи (според питката) Bravo
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: юли 23, 2010, 09:36:40 »

Благодаря, благодаря. smile Сестрички са, да.Едната е на 3, другата на 6.На братовчедка ми дечицата са.
Чадърчето е на фотографката.С нея си говорихме и тя специално за нашата сватба го направи.После и за други сватби си го ползват де, но ние бяхме първи.Иначе го направи от обикновен чадър за дъжд.Занесе го на шивачка, махнаха оригиналния плат и сложиха този.Много сполучливо стана.Предполагам можеш и сама да си го направиш.
За менчето беше малко прецаквация, защото да не правим локвички в ресторанта, свекърва ми трябваше да каже на коя страна ще падне менчето.Ако падне с дупето нагоре трябваше да е момиче, а с дупката нагоре-момче.Съответно трябваше бая яко да го ритна, за да се преобърне с дупето нагоре и си останахме с момчето(аз исках да се падне момиче biggrin ). biggrin
Ритуала ни беше в ресторанта и аз го настъпих (много ясно biggrin ).Той от тази огромна рокля не можеше да ми види краката.Даже с гордост позирах да ме снимат как съм го настъпила.За съжаление на снимката не се вижда много добре. biggrin
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: юли 23, 2010, 09:54:38 »

Ритуала ни беше в ресторанта и аз го настъпих (много ясно biggrin ).Той от тази огромна рокля не можеше да ми види краката.Даже с гордост позирах да ме снимат как съм го настъпила.За съжаление на снимката не се вижда много добре. biggrin

 funnytooth Аз толкова бързо го настъпих, че никой не разбра как стана. И после направихме снимка да се вижда, да не би да се отметне след време при все, че няма свидетели  sarcastic

Много са ви хубави снимките - благоадря, че ги сподели с нас. Зареждат положително  good
Вие мислите ли да си правите сватбена книга? Аз много искам, но след отзивите за чуждестранните сайтове, много се чудя от къде да я поръчаме. Все пак не е малък разход.
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: юли 23, 2010, 10:06:12 »

Моля, моля, радвам се, че са ти харесали. smile
Честно казано не зная каква точно е сватбената книга, не съм се запознала с нея, но мисля да направя албум с ръчно направени украски и такива неща.Харесала съм си в двете елши разни работки и да видим кога ще си ги купя, за да го осъществя.Сега ще проуча за сватбената книга и ще го мислим. biggrin
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #117 -: юли 23, 2010, 10:09:24 »

Много хубави младоженци сте give_rose А сватбеното ви пътешестиве е било страхотно. Bravo Чак ми се допътува отново  Girl_hide
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: юли 23, 2010, 12:23:29 »

Поздравления за снимките! Толкова са много и хубави! Не съм ги разгледала още всичките, но от това, което видях ви е било много хубаво на Палма? girl_wink
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: август 19, 2010, 12:06:01 »

Dallila Честита втора месечинка и на теб !!!!!

Всеки ден в дома ви нека има светлина ,
нека огънят не гасне ,нека смеят се деца,
и всяка дума,поглед,жест-да носят благослов
запазете в сърцата своята любов!!!

 give_rose give_rose give_rose
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines