Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 13:17:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Dallila 19 .06. 2010  (Прочетена 28059 пъти)
 
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« -: май 13, 2010, 10:12:12 »

Dallila ето че дойде ред и за твоята темичка във форума  Сватбаааа weddingday Сватбаааа weddingday Сватбаааа weddingday Сватбаааа weddingday

Очакваме да споделиш какво сте свършили какво все още не сте  smile smile smile
Как се чувствате почти месец преди  сватбата  give_rose give_rose
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 13, 2010, 10:21:42 »

Миличка, честита тема!
Полжелавам ти в оставащите дни до сватбата, а и в самия ден да нямаш никакви препятствия, а само преживявания изпълнени с положителни емоции!
След като съм минала по този път съвсем скоро мога само да те посъветвам да не се ядосваш покрай организацията, а да се наслаждаваш на всеки един момент, т.к. всичко минава много бързо и неусетно.
Чакаме да ни разкажеш до къде си стигнала с подготовката и какво предстои още danceg
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 13, 2010, 10:25:43 »

Dallila, честито и от мен  Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа Пожелавам ти да се насладиш на 100 % на оставащата част от подготовката за сватбата, а самият сватбен ден да бъде точно като в мечтите ти  give_rose
Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 13, 2010, 11:21:06 »

 smile smile smile smile и ти си имаш smile  хайде сега да те видим и теб
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #4 -: май 13, 2010, 11:30:56 »

Честита темичка!
Вие с Vessy ще ме уморите blum
Далила , чакаме те да споделиш емоциите с подготовката!
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 13, 2010, 11:42:48 »

Благодаря, Савка.Благодаря и на другите момичета.Много приятно ме изненадахте kiss2

Ние сме готови с големите неща, с изключение на роклята ми, но скоро и тя трябва да стане готова.Остават само тортата, медицински, обеци и бельо за мен, подаръци за кумовете и да направя още няколко дребни украса(шампанското, бутониерите, книгата за гости, кошничките за късметите и за цветните листенца на малките шаферки, да измислим украсата на колата и подложката за халките) и да доуточним менюто и украсата в ресторанта.
Младоженеца ми е напълно облечен, само трябва да му се скъси панталона.На пробна прическа ще ходя седмицата преди сватбата, а за грима още не сме се разбрали с момичето.Утре ще се видим с водещата, която ще ни води и гражданския ритуал и ще се уточним за подробности.Ритуала ще ни е изнесен в градината на ресторанта и сега съм се замислила дали да не го направим като по американските филми.Малките ми шаферки да вървят отпред и да разхвърлят цветни листенца, големите да вървят след тях с малки букетчета и след това ние.Още не съм го доизмислила. smile
Май е това за сега. biggrin
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 13, 2010, 11:55:17 »

ЧЕСТИТА ТЕМИЧКА!  give_rose
ПОЖЕЛАВАМ ТИ ПОДГОТОВКА, ИЗПЪЛНЕНА САМО С ХУБАВИ ЕМОЦИИ И ЕДНА ПРИКАЗНА СВАТБА!  Сватбаааа
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 13, 2010, 12:04:39 »

Супер си го измислила представям си ги малките облечени в  сладки роклички как вървят и хвърлят цветеннца пред вас  girl_wink smile girl_wink
Както знаеш ние с теб сме на една дата и по едно и също време ще имаме тези емоций  give_rose give_rose give_rose   И вие сте почти на финала остават ви последните неща вече
Ние за подложка за халките ще използваме листа от рози -ако мога да го дам като идея smile
Очакваме да кажеш  как въврвят пробите на роклята и скоро да се похвалиш че е готова  yahoo
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 13, 2010, 12:26:26 »

Снощи докато заспивах ми дойде музата.Обикновено в такива моменти ми идва и не съм го споделила още с половинката. biggrin
Нашата поставка също мисля да е от живи цветя, но още не съм го измислила съвсем.
Миналата седмица бях на проба на роклята, но не бяха напреднали в сравнение с предния път.Сега чакам да ми се обадят да ми кажат кога ще е следващата, че времето си върви. smile
Преди малко говорих с кума и той ми напомни, че имам да мисля какво да ни вземат.Разбрали сме се ние да кажем какво искаме и те да кажат, но още никой нищо не е измислил. biggrin
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 13, 2010, 12:40:14 »

Честита тема, изпреваиха ме все си мислех аз да я пусна smile Пожелавам ти спокойни последни метри преди прекрасния ден smile Тук ще чакаме с нетърпение да показваш всичко което си сътворила или сте купила за сватбата  give_rose
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 17, 2010, 11:12:27 »

Вече почвам да се убеждавам, че на роднини вяра не трябва да имаш. bqsnasym Една моя леля, която ще е гост на сватбата, работи в сватбена агенция и се бяхме разбрали с нея тя да ни води изнесения ритуал и самата сватба.Онзи ден отиваме при нея и не стига, че ни каза пълна сума за ритуала (украсата за който ще е от агенцията, която наехме за цялостната украса), ами и ми предложи един супер изтъркан сценарий за протичане на вечерта.Да бе да..
Та в крайна сметка си решихме да се обърнем към момичето от агенцията с украсата.Вчера се видяхме с нея и тя за същите пари ни предложи много повече неща, някои от които са по-нови интересни от играта с балоните и обещанията (примерно).Вече съм спокойна. yahoo
Днес ще звъня на шивашкото ателия да ги поръчкам да ми завършват роклята, че вече почвам да се притеснявам дали ще стане навреме. biggrin
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 17, 2010, 16:37:57 »

Важното е че сте се справили с недорозумението и всичко е станало така че вие да сте доволни  give_rose

Ако много ти е притеснено по -добре се обаждай и им давай зор -нормално е да искаш да знаеш какво става  smile smile smile 
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 17, 2010, 20:19:36 »

Обадих се на жената, която ми бродира дантелата и се разбрахме другата седмица да си взема роклята.  yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo Нямам търпение да я видя на какво прилича, защото до сега все без дантела съм я виждала и не мога да си я представя точно как ще изглежда на живо.Да стискате палци да стане хубава, че иначе ще умра от яд. biggrin
Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 18, 2010, 09:03:02 »

Стискаме smile и още как, но ще стане ще видиш. За теб щом е няма как да не стане smile
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 19, 2010, 00:12:05 »

Честита темичка Dallila, нека се пълни както хубавите емоции в сватбения ви ден! Започнаха и теб да те тормозят роднини, лели... Май не е успокоение, но едва ли има булка, която да не е минала през това! Нищо, ти се наслаждавай на процеса на подготовка - казват, че това е най-хубавото от сватбата! Ще следя с интерес подготовката ти!  Flower
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines