Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 22:49:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Vessy-19.06.2010г.  (Прочетена 12254 пъти)
 
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #15 -: май 31, 2010, 14:49:42 »

Веси много са интересни халките Ви!!!
Да си ги носите със здраве и много любов heart
И аз прочетох, че дават много дъждове през юни, но стискам палци да не е на твоя ден good
Но не им се доверявай много на синоптиците, има време до тогава smile
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 31, 2010, 15:00:06 »

Веси, сама ли ще си правиш маникюра.Хайде показвай снимки .  tease
Току що четох прогноза и пише, че второто десетдневие на юни температурите щели да се покачват, а валежите да намаляват, като ще преобладава сухо време.А дано имаме късмет. biggrin
Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 31, 2010, 15:48:54 »

Има вече снимка на маникюрът, естествено ще пробвам още. Мисълта ми е такава, трябва само да си взема друг лак със тънка четка,за да нарисувам по-хубаво пръсчето си smile розовко естествено ще бъде . За сега това
Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 03, 2010, 09:54:39 »

Днес си запазихме един апартамент в Девин.  smile Там с реши семейният съвет да ни е първата семейна почивка smile Ние се запознахме в Банкя, та викам да продължим традицията с водата  DANCE
 за начало на нещо хубаво. Ето и хотелчето, не е кой знае какво, но ние си го харесахме, че е спокойно и все едно си на гости на баба smile

http://www.cholakovisin.com/#3
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 05, 2010, 18:28:14 »

Vessy   мястото изглежда много красиво и спокойно  smile Със сигурност ще успеете да си почините от всички ангажименти преди сватбата  smile
Активен
eva_87
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 178



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 05, 2010, 23:01:56 »

Честита темичка!Страхотно е хотелчето.Желая ви много щястие и да ви върви по вода Wink
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 10, 2010, 09:46:53 »

Vessy нещо се губиш от темата забелязвам  smile Идвай бързо да разказваш- малко остана -моминско парти ще имаш ли  smile
Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 10, 2010, 09:59:10 »

Тъкмо гледах да пиша. Еми незнам, но май не или ще имам нещо подобно вечерта преди сватбата. Тогава ще се съберем с момите smile със сигурност.  Иначе сега в събота ще поръчаме тортата и в понеделник ще си дадем документите и сме готови. Малко се вълнувам. smile Направих и сватбен сценарий. Ще бъде весело. Честно казано от всичко нямам търпение да отидем в Девин Wink Първата ни семейна почивка. Ох добре, че сте вие тук, няма иначе на кой да споделя всичките си вълнения. Милото малко ми се чуди, но ме разбира и подкрепя. Нашите са луднали повече и вместо подкрепа има само допълнително напрежение. а имам само една приятелка пред която ми е някак странно да говоря. Защото ни най малко не ме разбира.

Благодаря ви момичета  give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 18, 2010, 09:35:59 »

ох, мъча се да не ме обхване предсватбена треска, ама май неуспявам  pardon Милото каза да съмпокойна, че ще дойде smile сег априготвям последни неща и отивам при  мама smile Стискайт епалци всичко да е наред и ще разказвам после. Тъй като в неделя заминаваме на сватбена седмица, ще се "видим" като се върна.
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 18, 2010, 18:51:19 »

Веси, пожелавам ти една незабравима сватба утре и винаги да се обичате така, както в този ден  weddingday Party time
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #25 -: юни 18, 2010, 21:38:55 »

 Vessy и твоят ДЕН дойде!!!!
Бъдете много щастливи, обичайте се много и изживейте само с радост и щастие  Утрешния приказен Ден!
Активен
koki82
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #26 -: юни 18, 2010, 21:51:44 »

Продавам булчинска рокля + торбичка и булу роклятя е цяла със два обръча отдоло роклята е във отлично състояние не е много широка на сватбата си бях 55кг и висока 1.56см също така и колие към роклята има всичко това струва 300 лв качила съм снимки във галерията на сайта аз съм от несебър тел за връзка 0884585052 или е-меил [email protected]
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 18, 2010, 23:40:23 »

Vessy пожелавам ти една прекрасна сватба с много положителни емоций, прекрасно сватбено пътешествие и ще те чакаме да се върнеш с разказ'e  smile give_rose give_rose give_rose
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 18, 2010, 23:44:25 »

Веси, прекрасна сватба и от мен и нека вашият ден бъде един сбъднат сън!  give_rose
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 19, 2010, 05:37:08 »

 Сватбаааа ЧЕСТИТО!  give_rose
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines