Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 18:35:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета ОКТОМВРИ-НОЕМВРИ-ДЕКЕМВРИ 4"  (Прочетена 135455 пъти)
 
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: юни 28, 2010, 13:22:01 »

И аз много искам да ходя на училище за бременни.
относно спа процедурите и парната баня-забранени са, даже и мин. вода, която е повече от 27-28 градуса...
  OfftopicblushКолкото до секса...ами само в някои случаи е забранен, но просто да се има предвид, че оргазма води до контракции, които могат да не направят проблем, а симулирането на гърдите, води до отделянето на окситоцин, който го дават като хормон за предизвикване на контракции, а също и спермата и тя ги предизвиква, както и поставянето на каквито и да било твърди предмети във влагалището е забранено, защото може да предизвика емболия... @}->--Това го четох в моята книга...
Колкото до стволовите клетки...ами процедурата излиза 3000 лева, поне толкова плати моята шефка миналата година и ги съхраняват в Австрия мисля 20 години...като цяло, това, което ме посъветва тя е да се обърне внимание на страната, в която ще се съхраняват клетките...защото и в Гърция има такава банка, но......
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: юни 29, 2010, 11:11:09 »

   rosi09 добре дошла при нас и честита принцеса  stork-gurl

   А относно секса по време на бременността стига да не е проблемна няма нужда от лишения.Аз изчаках след като разжрахме че съм бременна(като преди това нямаше никакво спиране)да попитам доктора дали има някакви проблеми и той ми каза -стига да се чувстваш добре няма проблем,само ако имаш болки и не ти е добре- тогава да спрем.Ама аз се чувствах и в началото съвсем добре и сега също и продължаваме само дето таткото малко го е страх да не направи нещо на бебето  Girl_hide
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: юни 29, 2010, 11:57:39 »

Като сте почнали да говорите за секс - дали може или не, я кажете кои пози са най-подходящи  tease
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #303 -: юни 29, 2010, 12:07:10 »

За в кой месец ? Ние сме рано и си правим по традиционния начин  danceg danceg danceg
Активен
poli_toni
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #304 -: юни 29, 2010, 12:08:37 »

здравейте, моят термин е за 28.12.10...успех и леко бременеене на всички бъдещи мамчета
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: юни 29, 2010, 12:08:44 »

Аз  досега не съм усещала болка или неприятно усещане по време на секс.В позите не се ограничаваме и всичко си е както преди... Wink...не знам като непредна с корема..може би ще  променим честотата и позите..
Момичета, аз в момента стягам багажа за моренце  danceg..Консултирах се с доки, тя каза, че няма проблем да ходя на море...така че утре тръгваме, стискайте палци да е хубаво времето.
Целувам ви всички..л-топа ще е с мен, така че ще се чуваме редовно...
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #306 -: юни 29, 2010, 12:12:02 »

Браво poli_toni  Welcome

Agent T изпьлних се сьс завист  blush Супер да си изкараш  butterfly

Мен сьщо не ме боли, не че правим всеки ден де, но по ведньж седмично... Фабио каза, че много сьм се била омекотила и сьм била отделяла феромони на макс, та ако зависи от него  girl_impossible
Активен
poli_toni
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #307 -: юни 29, 2010, 12:19:55 »

завиждам ви благородно за секса  Bravo  аз от 2 месеца .... blush  моят мъж го няма, но като се върне след месец ще види той  danceg
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: юни 29, 2010, 12:49:59 »

А аз какво да кажа, като последния ми секс беше на 28.01 blush когато забременях...добре, че се бяхме отдали на лудо бебеправене, не че ме държи, но се бъзикаме с милото какво беше това...едва сега ни разрешават и то да сме мнооого внимателни, но сега пък аз тръгнах на работа и направо съм като труп като се прибера NO А ммм стандартната не е много подходяща, когато коремчето е пораснало, защото и лежането по гръб не се препоръчва...мисля, че когато си легнала странично с гръб към партнъора би било най-добре, но незнам от личен опит...Чакам с нетърпение да заминем за моренцето и да сме зедно и да си почиваме, та се надявам... любов заедно
« Последна редакция: юни 29, 2010, 12:54:46 от m_eleva19 » Активен
poli_toni
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #309 -: юни 29, 2010, 13:05:49 »

хайде успех с правенето  good  аз ще си драскам в календара, до 28.07 и после и ние ще си наваксаме изгубеното живот и здраве  yahoo
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: юни 29, 2010, 14:46:04 »

  Ами за позите-ние вече сме само настрани защото коремчето ми е доста голямо ,пък и по-мързеливо гледаме да го караме или поне аз де  girl_wink.Иначе по принцип и ние сме по един път на седмица ама мойто мъжле започна ремонта и е много изморен и в почивните дни дори работи по апартамента и малко пропускаме последните две седмици.
Активен
rosi_78
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



« Отговор #311 -: юни 29, 2010, 21:19:47 »

добре дошли и лека бременност на rosi09 и poli_toni
момичета и мен ме пишете за училище за бременни и при мен е за предпочитане за събота  и неделя
ох а за секса от март месец при нас е табу sad и незнам до кога ще е така, т.к. в момента се чуствам като мечу пух  blum,шкембачето ми расте с минути, а и в момента мъжо след бачкане ходи да ремонтира новият апартамент и се размазва и той горкичкия  nea
сега с нетърпение чакам 16 юли да разбера как е бебока и дали ще пазарувам в синьо или розово blum
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: юни 30, 2010, 11:30:27 »

Аз нали си ходя в Шейново...видях на сайта им курс за бременни - 50 лв. и утре като отида на преглед ще попитам д-р Гагова какъв е този курс и кой го води и ще споделя и мисля да попитам и за раждането как стоят нещата...
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: юни 30, 2010, 12:24:43 »

За тези от вас, които се интересуват от кърменето, Националният комитет по кърмене организира в МД София лекции за кърменето.
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: юни 30, 2010, 19:19:03 »

Аз се интересъвам, може ли повече инфо?
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines