Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 12:58:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета ОКТОМВРИ-НОЕМВРИ-ДЕКЕМВРИ 4"  (Прочетена 126356 пъти)
 
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #465 -: юли 30, 2010, 11:35:44 »

grahovaprincesa,докторката ми каза да не се притеснявам,според нея са се понижили червените кръвни телца което било нормално за бременноста,изписа ми витамини и това е.Каза и да не се притеснявам много.Вчера като бях на ФМ докторката ме попита нещо за краката, а аз я разбрах дали ми се поддуват и и казах не.Мъжа ми той до мен седи уж повече от мен разбира езика той мълчи като се прибрахме в къщи той взима речника да видел каква точно е тази дума която използва докторката за краката ,търси търси не я намери , стана много смешно и му казвам е нищо де каквото и да е било ние вече категорично казахме че го нямаме funnytooth .
Аз преди малко се връщам от лекар този път си бях на редовния преглед при докторите  които ми следят бременноста.Е, най -после попаднах и на свестен лекар в тази болница.Изследванията са ми ок,килограмите от последната визита са +2  yahoo,което прави общо 4 кг за цялата бременност до момента ,дано да не кача повече сега в последните месеци ,че тогава най -много се качвало.Та като цяло това едоктора каза ,че за изследването за диабета при втората кръвна проба има леко завишен  резултат ,но не е фатално ,нормално било.Казах ,че много следя какво ям и наблягам на плодове и зеленчуци,той каза е продовете сеги имат много захари.Отворих широко очи и го питам е какво да ям докторе,нали не трябва да качвам ,той се смее и вика спокойно аж всичко до 1200 калорий на ден и си в нормата.Та такива ми ти работи.Бебо беше с главата на долу.А да ви попитам на вас казват ли ви колко сантиметра е човечето.На мен не ми казаха, само кг му знам.За см не можели да ми кажат crazy
« Последна редакция: юли 30, 2010, 11:39:07 от juji » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #466 -: юли 30, 2010, 11:48:40 »

На мен ми го мериха, да. Ето тук:

http://www.netenviesdebebes.com/grossesse/taille-poids-embryon-foetus.php

има средните см и г за всяка от седмиците.

Коя дума ти казаха, че ми е супер любопитно  blush blush blush

ПП. Не ли рано да е с главата надолу ? Или сега е на свободно плуване ?

ППП. Супер малко кг си качила. Как ти завиждам, че си способна !!
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #467 -: юли 30, 2010, 12:30:18 »

Ина, да ти кажа сега не мога да се сетя за думата ,а и мъжа ми ако ти кажа каква дума беше разбрал ,че и запомнил погрешно /въшки/ funnytooth.Ама казвам му ти какво си чул бре човече нали за това те водя с мен.Обаче недуразомението така и не го разбрахме какво е  може да ме е притала за подуване /знам я думата освен да има и друга която тя използва/
Но така е като си в чужда държава не можеш да знаеш всичките им изрази и думи.
« Последна редакция: юли 30, 2010, 12:35:50 от juji » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #468 -: юли 30, 2010, 13:24:01 »

Може да те е питал дали имаш вьшки, кой знае  sarcastic

Ако се сетиш кажи ми я, че ми е много любопитно. И аз не разбирам всички термини вьв Франция, но питам да ми обясняват, иначе после се чудя по три дни какво е можело да бьде  pardon
Активен
vivianka
Професор
****
Публикации: 304



« Отговор #469 -: юли 31, 2010, 08:42:51 »

Ина, бебчовците по различно време се обръщат с главата надолу. Нашият мъник се обърна някъде края на 5-ти, началото на 6-ти месец. Иначе може и да си се въртят когато са по-малки. А могат и чак в 9-ти месец да се обърнат.Единият лекар при който ходих каза, че 95% от бебчовците се обръщат преди раждането.
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #470 -: август 01, 2010, 09:34:29 »

Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines