Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 19:50:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета ОКТОМВРИ-НОЕМВРИ-ДЕКЕМВРИ 4"  (Прочетена 134813 пъти)
 
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: юни 21, 2010, 10:19:45 »

Момичета, не знам за вас, но аз се чувствам като балон.Постоянно съм подута.Уж не качвах кг, но съм се излъгала.Снощи се качих на кантара и показа +2кг...Внимавам по колко и какво ям, а лицето и корема са ми много, много подути. crazy
Днес съм на ЖК, много се вълнувам...надявам се днес да може да видим пола на бебето Girl_hide
Довечера ще ви пиша какво е станало.
Целувки на всички
Активен
grahovaprincesa
Професор
****
Публикации: 352


« Отговор #241 -: юни 21, 2010, 12:54:44 »

Привет и от мен.
Току що се връщам от консултация.
Всичко е наред при нас. Явно бебо беше усетил, че днес е специален ден и от 6 часа сутринта започна да ме рита  pardon
Дълги сме около 30 см. и тежим 620 гр. За подуването на краката лекарката ми каза, че е много важно да не се събуждам с подути крака. Ако се събудя с отоци, тогава вече ще се пускат изследвания, но иначе е нормално за бременните.
Иначе килограмите напредват и при мен. До сега отначалото на бременността съм качила 11 кг.
Последният месец са 2 кг., но какво да се прави. Най-добре е по 2 кг, на месец да се качват, а и при всеки е различно. Аз първите месеци качих изведнъж доста, но тогава спрях и цигарките  pleasantry
Така че не се притеснявайте, всички дебелеем smile
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: юни 21, 2010, 13:48:52 »

Приемате ли нови попълнения  blush, малко на косъм се класирам за вашата тема, тъй като съм с термин на 31 декември, но.... все пак съм за тук smile
Хайде успех на всички мамчета от мен и от сърце пожелавам на всяка една леко и безпроблемно раждане smile
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: юни 21, 2010, 13:53:38 »

 blum  blum  blum Полии честитооо  give_rose give_rose give_rose give_rose леки 9 месеца и на 31 декември най-хубавата среща с едно мъниче  Girl_hide
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: юни 21, 2010, 14:59:46 »

Я и аз да се цопна не в мойта тема, но немога да не поздравя ... Поли, честито, честито, честитоооо yahoo  yahoo  yahoo
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: юни 21, 2010, 15:00:52 »

Здравей, Поли.Добре дошла Welcome
Честито!Желая ти лека и безпроблемна бременност!

Аз сега се прибирам от ЖК...много съм щастлива..всичко тече нормално и доки е супер доволна.
Вече сме 15см големи.За първи път чух как бие малкото сърчице в малккото човече, още съм развълнувана... danceg..Полът не можахме да видим добре - само предположения, но това засега.Следващият път доки каза, че ще видим със сигурност...
Това е от мен...Почивайте си мами, но и не забравяйте, че трябва и движение  Wink
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: юни 22, 2010, 10:59:54 »

Нямам много време да  пиша, но не мога да не поздравя Поли...браво на вас и приятно и безпроблемно бременеене. Аз се каня, въпреки всичко да ходя на моренце и се настройвам за тази вълна...трябва само преди моренцето да отида на преглед и дано да ме пуснат...
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #247 -: юни 22, 2010, 14:53:55 »

И аз да се разпиша след прегледа при доктора,леле тук е страшна жега,часът ми беше за 8,30 обаче влезнах чак в 9,30 .Каквато съм "късметлиййка",докторката гледа името на картона ми и се оказва ,че при първият преглед другата докторка ме е прекръстила тотално със съвсем друго име.Докато уточним нещата мина доста време.Давам и изследванията тя ги гледа нищо не казва почва да записва в картона ,а аз видях ,че има леко завишаване при някой от посочените стойности и яко се притесних ,сестрата ми мери кръвно 145 на незнам си колко и казва на докторката,аз не се стърпях и и обяснявам ,че това е моментно защото се притесних като видях резултатите,обаче докторката ми казва ,ама резултатите са ти ок ,какво те притеснява ,ами видях че някой стойности са завишени е тя каза глупости всичко си е ок и така е написала в картона.Тъкмо се успокоих и сестрата пак замери кръвното докторката вика ама къде са изследванията за спин ,хайде тичай до регистратурата те били в друг плик и не са ми ги дали с другите,пак от притеснение кръвно 145 .Слава богу и там всичко ок беше и седнах и се успокоих и кръвното се нормализира.Бебока така шаваше ,че доктора докато види главата той завъртял позата.Сега трябва да полегна ,че се уморих в тая жега и напрежение.
Извинете за дългия пост blush
Активен
rosi_78
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



« Отговор #248 -: юни 23, 2010, 07:40:39 »

Здравей, Поли.Добре дошла и лека бременност smile.
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: юни 23, 2010, 09:07:14 »

Ами Juji така става като се опитваме да разбираме от неща за които не сме чели...гледаме си и нещо си е извън нормата и ние хайде...ама то на изследванията референтните граници не са за бременни...то тях лекарите ги знаят...и аз в началото извадих едни резултати с няколко стойности, които ми бяха много извън нормата, а прегледа ми беше след 3 дена и само не полудях...то бе едно ровене в интернет, едно допитване...и накрая доки-всичко е ОК, а пък аз...ама еди кое не ми е в нормата...а той - ами да бременна си, няма как да ти е в нормата... и от тогава доки да гледа резултатите. Ще си докараш някоя беля с това кръвно. То е много по-опасно от догатките върху резултатие. Трябва да се пазиш да не си вкарваш стрес.
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #250 -: юни 23, 2010, 09:22:16 »

m_eleva19,значи не съм само аз такава паника ,а  blum. Иначе кръвното не ми играе за сега, слава богу,дори споделих с доктора си в БГ ,че моята тукашна приятелка вдигаше много високо кръвно докато беше бременна ,той ми обясни от къде идва това високо кръвно при бременните и ми каза ,след преглед на артериийте в матката /да не кажа някоя глупост ама помня само докато съм в кабината после всичко изветрява  blush/та каза ,че при мен няма опасност от високо кръвно,определено си го вдигам сама с моите притеснения .Иначе си купих апарат от БГ и си меря редовно . А с тази моя паника мъжа ми вече за майтап ме взима,вчера му разказвам за прегледа, а той най сериозно ми казва "ааа ти не слушай лекарката, тя може да не е компетентна ,я влез в интернет и си провери smile ".Та такива ми ти работи,сега след малко отивам да се разхождам ,че после в тая жега няма как да се разходя.Чао от мен ,после пак ще ви навестя[/color]
« Последна редакция: юни 23, 2010, 09:24:41 от juji » Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: юни 23, 2010, 10:37:54 »

 blum девойки стига сте гедали резултати и стига сте чели в нета, че такива гадости има, че ще полудеете  shok

Аз да ви похваля моята девойка blum вече е 470гр. и с дългооо бедро  yahoo много е луда, само шава по цял ден  yahoo С кг. вървя напред, от последния преглед преди месец съм +2 отгоре, кръвното ми е чудно, пуснах и кръв и урина отново, но съм сигурна, че всичко ни е наред.
Хайде къде са др мамчета да се отчетат  good
Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: юни 23, 2010, 11:10:26 »

Поли, добре дошла при нас и лека бременност!
Честито на всички, които вече знаят пола и могат да пазаруват  smile.

Фиама, браво момата си расте, много е пораснала. Нащо мъжле също много шава и много му се похапва, то няма насита, все сме гладни  smile. Аз съм на преглед чак на 1 юли, така че до тогава няма да имам какво много да ви ъпдейтна, но съм си тук. При мен килограмите са вече +5 от началото на бременността. От последния преглед цели 2 съм качила.
Активен
nadi711
Ентусиаст
**
Публикации: 92



« Отговор #253 -: юни 23, 2010, 17:36:14 »

Здравейте момичета! cap
Честито на всички научили пола на своите бебчета и добре дошли на новите бъдещи мами! give_rose
Аз минах своя БХС и според док всичко ми е в норма,което е супер.За сега и аз и бебо сме добре,на мен ми понамаля,че да не кажа и спря да ми се гади и повръща(дано не ме чуе дявола).Карам си все още на болнични и пазя леглото както се казва.До сега съм +2кг,което ме радва,но пък още преди да забременея качих доста килца заради стимулацията-както и да е после ще ги свалям няма как,само бебчето ми да е добре.В момента съм на Матерна,Аспирин протект и на Утрогестан,който постепенно намалям и много скоро дори ще го спирам вече.Към 20-тата седмица ме викат на ФМ и това е май общо взето около мен. blush
П.с.Имам един въпрос blush-понеже имам утре ходене към моренцето...та дали бих могла да се топна малко в морето?Има ли някой представа? huhhuh.gif

Галки на всички по пупите и се пазете. give_rose
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: юни 23, 2010, 18:35:53 »

Здравейте момичета, скоро не съм се отчитала. Добре сме след консултацията миналата седмица. Наддала съм едно кило blum и общо взето съм само на коремче. Имам ?, на всяка консултация ли гледа док. бебето на видеозона, че последните 2 пъти не го гледа и се тревожа, как е при вас blush
nadi711 , и аз питах док за морето, че и ние ще ходим юли, ако се чувсваш добре няма проблем, на мен ми каза до 11 на плаж, да се къпя в морето, но ми забрани басейна заради бактерий, питах я с какво да се мажа и тя ми препоръча на себамед. Приятен плаж и да се пазиш от слънцето.
Полииии, честито мила адски се радвам за вас, леки 9 месеца и здраво бебенце  yahoo yahoo
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines