Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:16:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Savka - 19.06.2010  (Прочетена 28954 пъти)
 
jivetoo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 64


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юни 19, 2010, 22:20:00 »

Честито ммого любов и щастие.Горчиво
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #76 -: юни 20, 2010, 20:26:53 »

Савче, честито мила!!!
Пожелавам ви много здраве, щастие и взаимно разбирателство!
Споделяйте радостните мигове, подкрепяйте се в трудните моменти и
съградете и запазете нещо истински хубаво!

Чакаме си разказче и снимки Wink
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юни 20, 2010, 21:28:33 »

Савка, честито миличка! Желая ви дълъг и щастлив семеен живот, изпълнен с много страхотни моменти, в които да сте винаги заедно! Целувки и чакаме снимки!
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юни 21, 2010, 08:16:59 »

честито Савка, желая ви много щастливи мигове заедно, любов и нежност, да сте здрави и успели и винаги да се подкрепяте. честото! weddingday
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юни 22, 2010, 00:31:31 »

Благодаря ви момичета !!!!!!! give_rose give_rose give_rose
Сватбата мина приказно -всичко беше повече от прекрасно  yahoo yahoo yahoo
Отиваме за 3 дена във Велико Търново и след това ще се включа с разказ за сватбата  smile и снимки разбира се  smile
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юни 22, 2010, 08:41:44 »

Савче, честито на теб и съпруга ти (вече)!
Пожелавам ви целия ви живот да е като меден месец.Да се обичате все повече и да живеете в пълна хармония двамата с бъдещото ви дете или може би 2.  twohearts gu6  kiss2
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юни 22, 2010, 20:23:36 »

Сав разгледах снимките ти страхотни сте  hurrah Толкова исках да мина да ви видя наживо, но бях на работа и нямаше как. А сега продължавайте да консумирате медения месец пълноценно  blum
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: юни 28, 2010, 09:55:45 »

Здравейте момичета  smile Ето че се завърнах най-накрая  smile Благодаря отново за прекрасните пожелания give_rose   give_rose give_rose
И сега сигурно  чакате разказче  smile
Сватбения ни ден мина прекрасно и нормално спокойно  give_rose В петък изпратих младоженеца вкъщи при родителите -там му бяха спретнали леко купонче само с най-близките / лелите и чичовците с братчедите / А ние с  мама до 12 се суетяхме още вкъщи -онова да направим после второ и трето и т,н
Сутринта станах към 6 и 30 -последва къпане дооправяне на маси ,уточняване на задачи и в 8 и 30 вече бях при фризьора  smile От там се почна едно навиване на допълнителната коса ,поставяне оформяне и м 11 и 30 вече бях готова -а резултата беше страхотен  smile Мама вече беие пристигнала за нейната прическа -опита се да капне някоя друга капка но само толкова. Таксито ме чакаше а ние още воала не бяхме сложили и голям смях беше докато тичам към колата  yahoo Грима започна с 10 мин закъснение но стана върха  -в таксито на обратно вече имаше лека паника -баба ми бяха пристигнали по-рано, брат ми правеше курсове да ги взима ,мама беше отишла за балона с обувката -а вкъщи баба ми и братовчедите ми сами ,Младоженеца ми се обажда че тръгват за кумове -таксито ме остави  и аз набижом нагоре а вкъщи вече всички приятели -много им се зарадвах  smile Мама си дойде ,дойдоха бабите ми от село и другите роднини ,брат ми посрещаше гости на вратата ,аз се обличах с помоща на приятелка  smile Много неща не ги помня даже по едно време имаше много хора вкъщи  smile Младоженеце ми се обади че тръгват от кумовете и се започна хаоса -хора продължавахада пристигат а аз се разхождах с една обувка  Bravo
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #83 -: юни 28, 2010, 10:01:58 »

savka натоварено ти е било в сватбения ден!
Очакваме и снимки от сватбата girl_wink
А как изкарахте в Търново?
Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юни 28, 2010, 10:23:22 »

Честито и от мен, с малко закъснение, ама и ние сега сме се кротнали smile  Пожелавам ви безоблачно и пълно с любов бъдеще. Да в Търново как е било. Сигурна съм, че сте си изкарали хубаво smile  това е прекрасен град
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: юни 28, 2010, 11:48:15 »

По едно време се звънна на вратата а беше рано за младоженеца ,мама не беше готова -оказа се фотографката . Пуснахме я и отново заключихме -от там се почнаха едни свимси  -стойки и пози  smile
И докато се наснимаме и вече всички бяха на вратата -ние бяхме в пола и понеже вратата ни е стъклена всички приятели се скупчеха на стъклото да не ме виждат -мама  посрещна младоженеца  на входната врата и после падна едно викане и плащане  Bravo Bravo smile В момента на отваряне вече на вратата изведнъж видях толкова народ че свят ми се зави  smile Имам малко бяло петно от тогава -после се почна търсене на обувка ,а тя беше скрита балона с малките балончeта  smile
С помоща на мама обувката беше откира ,а после и пълна с пари  smile Последва отново една голяяяяма фотосесия с всички ,откупване на баницата . Имаше малък хаос и при тръгването -кой каква чанта да носи всичко взето ли е ,котето прибрано ли е - и се тропна едно хорце долу  Bravo
Колата беше страхотна  give_rose В дома мина всичко като по сценарий като изключим че се улях с шампанското ,в църквата отчето изпусна халките  smile Но това ни бяха само гафовете
В ресторанта ни посрещнаха Етноритъм ,украсата беше вълшебна просто и всичко си почна по реда  smile
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юни 28, 2010, 11:56:39 »

Кума беше очарован от изненада за него /това беше танц от4 момичета/ а пък той очарова всички гости с танците си . А ние всички останахме очаровани от изненадата на мама -савите Лира денс бяха дошли специално от София за да танцуват на сватбата ни -беше страхотно а и хората много доволни останаха  danceg danceg danceg
Надявам се всички да са се забавлявали  danceg
Купона в ресторанта приключи  към 1 и 30 и от там към ВЕРСАЙ до 4  danceg
На другия ден купона продължи с отварянето на подаръци  danceg smile А вечерта в кумовете да ядене на пиле и торта  :)А във Велико Търново беше много добре -лошо време хванахме но поне се наспахме  smile Успяхме за разгледаме Царевец,Етъра ,Шипка  smile
Снимки ще кача -обещавам  smile А който иска веднага да ме  навери в фейсбука -Савка Николова -нямам забрана за снимките  smile
« Последна редакция: юни 28, 2010, 12:02:21 от savka » Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #87 -: юни 28, 2010, 12:47:09 »

Савче, била си като принцеса Bravo
От снимките ВИ лъха толкова настроение и любов heart
Съпругът ти да те гледа цял живот като принцеса girl_wink
Ако не те затруднявам ще разкажеш ли за обичая с баницата, че и на снимките видях няколко кадъра give_rose
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: юни 28, 2010, 16:23:28 »

Савка, пожелавам ви целият ви семеен живот да бъде като една приказка, пълна с много любов, щастие и уважение smile Изглеждате много щастливи на снимките, пожелавам ви винаги да бъдете такива Wink
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: юни 28, 2010, 22:52:50 »

savka, много се смях на снимката, на която мъжът ти подписва свидетелството, а ти се опитваш да го настъпиш  :sarcastic:В крайна снметка кой кого настъпи?
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines