Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:43:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Savka - 19.06.2010  (Прочетена 28955 пъти)
 
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« -: май 12, 2010, 04:03:47 »

Савка, дойде и твоят ред да си имаш темичка. Остава малко повече от месец и съм сигурна че сте в разгара на приготовленията smile А ние ще се радваме да ни разкажеш докъде сте стигнали smile
« Последна редакция: май 19, 2010, 11:18:10 от maria_lakova » Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 12, 2010, 06:21:16 »

ЧЕСТИТА ТЕМИЧКА!  give_rose
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 12, 2010, 07:24:44 »

Честита тема, миличка. give_rose
Пожелавам ти един спокоен месец и скоро да се похвалиш с готова рокля и аксесоари към нея. Bravo
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 12, 2010, 14:56:36 »

Благодаря ти Ани изненада ме  give_rose give_rose give_rose Тайничко се надявах че някой ще се сети да пусне темичка и за мен ....но не толкова скоро  give_rose give_rose give_rose Добре че беше майка ми да ми каже иначе можеше да не видя  скоро  smile Имаме още месец и 5-6 дена  yahoo
Мисля че добре се движим с подготовката и сме в график smile
Младоженеца е облякан изцяло от чорапите до вратовръзката  smile smile smile
Моята рокля още се шие но след като бях на проба преди няколко дена вече съм спокойна че ще стане точно каквато искам-обувките са купени отдавна ,вече  и бельото е купено .Уточнихме воала и чантата ,бижутата и те са на лице -и мисля че булката е почти готова  smile
Всичко друго е купено - ритуални чаши,чаши за чупене,шампанското,свещите ,цветенцата за закичване и гривнички,кошнички за раздаване ,цветния ориз ,кошнички за шаферките
Ракията вече е налята в бутилките и те са украсени
Кръщелните са готови -тъй като и двамата нямахме оригиналите  и вадихме дубликат  smile
Дж,фотото и видеото са в готовност отдавна -уговорени са подаръците на гостите -снимка от сватбата
Украсата на ресторанта е уточнена ,посрещането ще е от Етноритъм  :)Халките са купени  Bravo Bravo
Колата ще се доуточнява в последствие и украсата  и също ......
Подаръка на кумовете е избран въпрос на време е да го вземем  smile
Вече приключват домашните ремонти по къщите и на двамата  smile Родителите са почти облякани  smile
Торта не сме си избрали но май се ориентирахме вече откъде ще е
Тези дни отиваме в ресторанта да уточним менюто и разпределението на масите и към края на месеца чакаме потвърждение от гостите за да уточним точната бройка 
 
  weddingday Сватбаааа weddingday Сватбаааа weddingday Сватбаааа
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 12, 2010, 15:46:05 »

Честита темичка! Ще следим с интерес какво се случва!  give_rose
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 12, 2010, 15:50:15 »

Честита темичка,мила Savka! give_rose
Пожелавам ти много спокойни последни дни преди големия ден и една приказна и красива сватба,каквато винаги си мечтала. heart
Браво,че сте готови с толкова много неща,че да не кажа и с всичко,а и това,което видях в галерията ти е много красиво.Ти ли си направи украсата на шампанското,чашите,свещите? blush
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 12, 2010, 17:53:33 »

Савка, добре се движите с графика, когато знаеш какво точно искаш нещата стават бързо и лесно smile Имате още доста време, а сте почти готови smile Сигурна съм, че ще бъдеш една прекрасна булка smile Пожелавам ти да се насладиш напълно на оставащите дни от подготовката и още повече да се насладиш на прекрасния резултат в сватбения ден, защото тези вълнения са едни от най-хубавите в живота и помнете, че това е вашия ден, насладете му се максимално, защото минава страшно бързо и няма да се повтори smile Да ни държиш в течение с подготовката smile
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 13, 2010, 10:29:50 »

Savka честита темичка!
Като чета виждам, че вие сте вече готови с почти всичко, но така е по-добре, т.к. няма да ви е толкова притеснено и натоварено good
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #8 -: май 13, 2010, 11:37:29 »

Савка, честита темичка weddingday
Как мина времето само, още помня емоционалния ти разказ за предложението smile
Доста неща сте свършили по сватбата, може и снимчици да сложиш да се порадваме и ние smile
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 13, 2010, 11:55:46 »

rosit@  благодаря ти  give_rose не не съм си украсявала сама шампанското и другите неща имах желанието но нямаше да се справя толкова добре  smile :)Купих си ги от едно магазинче до събота пазара
Вчера забравих да кажа че вече имаме резервация за малка почивка след сватбата -Калояновата крепост Арбанаси  yahoo yahoo yahoo
Мименце снимки имам в галерията но като стане готова роклята ще  се снимам и ще кача
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 13, 2010, 12:21:01 »

Савка, няма ли да покажеш моделчето на роклята преди да видим готовата?   blush blum Може и да си я показвала в темата за роклите, но аз пак не съм разбрала.  blush
Шампанското, свещите и всичко останало много ми хареса.Цвета е страхотен и не е натруфено.  heart Етикета също е чуден и текста е закачлив, може да ти го открадна  tease
Честито за резервацията.Не съм ходила в Арбанаси, но от снимки съм виждала, че е много красиво.Ще си изкарате супер.  Bravo
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 13, 2010, 12:35:56 »

За жалост нямам модела на снимка -когато ходих  в Принцес имах някаква представа как искам да изжлежда роклята но само в съзнанието ми не и на снимка  smile Горе долу обясних и те взеха че ми извадиха подобна рокля но лилава -та така това ни беше базата по която вече променяхме  smile и съм доволна от резултата но май ще трябва да чакаме докато стане за снимка  smile smile smile
Dallila да текста и аз си го харесвам -кратък и закачлив  smile Спокойно можеш да крадеш  give_rose

Качих снимки на младоженеца в галерията  yahoo yahoo yahoo heart heart
Между другото днес правим точно 4 години откакто се видяхме за първи път и кожато се запознахме smile
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 18, 2010, 10:05:25 »

Ние вече уговорихме менюто в ресторанта  yahoo Това ни беше малко тежка задача  защото ходихме всички и можеше да има разногласия  smile но мина добре и съм доволна от това което избрахме smile  Седмица преди сватбата ще отидем само  да кажем разпределението на масите как искаме да са  smile и да кажем точната бройка  *YAHOO*
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 18, 2010, 10:20:21 »

Савка, вие май сте почти на 100% готови с всичко. :bravo:Какво меню избрахте?
Ходи ли пак на проба на роклята или още е рано? tease
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 19, 2010, 09:57:45 »

Не не съм ходила на проба пак -на 1-2  юни ще отида и направо ще си я взимам тогава  yahoo
За ресторанта избрахме: овчарска салата,предястието беше между чушка бюрек и палачинка с пилешко -избрахме палачинката,вечерята е пържола от свински врат и пилешко шишче с гарнитура картофи соте ,после има мезета -луканка ,кашкавал,торта и ядки Това ни е куверта и вътре май влизаше едно газирано че трябваше да допълнем сумата  smile
От ресторанта ще ни докарат на доставни цени бирата и газираното .
Ние ще си внесем твърдия алкохол
Ще имам около 20 маси и вече мога да правя тейбълките с номерацията  yahoo
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines