Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 23:38:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Savka - 19.06.2010  (Прочетена 29155 пъти)
 
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юни 05, 2010, 13:28:12 »

Браво Сав:) Важното е, че сте се оправили. А букета избра ли го или понеделник накуп с другия?
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юни 08, 2010, 21:59:33 »

Савка, нещо се изгуби,  май ? Останаха десетина дни момински живот smile как се чувстваш почти на финала smile
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юни 09, 2010, 08:52:02 »

 Днес си взимам роклята  yahoo tease yahoo т,е роклите на втора  проба съм на малката  а голямата вече да я взимам но и късата ако е добре и нея може би ще взимам Bravo
Букетите ги избрахме в понеделник с кумата -ккръгал е много леко и нежно падащ надолу-неисках от тежко падащите и обемни букети  smile Малкия и този за колата ще са водени от моя като вид  smile
Днес отивам и торта да поръчвам че снощи като отидохме ни казаха че трябва да е там главната сладкарка
В събота правим моминско парти и ергенско -на едно и също място но в двата края на заведението  girl_wink неможахме да си го поделим smile
Бях поръчала тениски GAME OVER но ми се обадиха че ще пристижнат чак на 15 юни  и аз ги отказах sad
Но мама спаси положението -намери ми от София направо готови същите тениски и то на половин цена от тези в интернет  give_rose give_rose give_rose
Днес отскачам и до 101 балона да си взема разни неща за партито и да видя дали могат да ми скрият обувката в един голям балон вътре пълен с малки-виждала съм го на др сватби и е интересно danceg
Вчера превършихме и с обличането на близките -брат ми и той е готов вече с дрехи  smile тези мъже са много лесни докато се усетя и вече бяхме готови    Bravo
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юни 09, 2010, 09:50:44 »

Савка, честито за роклята.Няма да любопитствам да я видя, защото съвсем скоро ще я покажеш в пълния и блясък  girl_in_love
Букета звучи много сладко.А каква торта сте избрали?
Много време са ти казали за тениската.Аз като поръчах моята "Бракуван" ме питаха дали ми е спешна и щяха да се съобразят, ако имах по-малко време.То явно зависи и от кой сайт е  pardon
Обувката в балона ще е много забавно  Bravo
Весело изкарване на партито и чакаме снимки  tease
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #49 -: юни 09, 2010, 09:56:47 »

Честито за роклята и букетите give_rose
Балона с обувката вътре е едно много интересно решение, стискам палци нещата там да са ок.
Моминското и ергенското парти в едно и също заведение, в една вечер е много готино, може след него да няма вече моми и ергени girl_wink
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юни 09, 2010, 10:28:31 »

Голямо търсене ще падне на тази обувка  sarcastic
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юни 09, 2010, 10:42:07 »

Савка, супер за роклите и букетите smile
относно балона с обувката, аз имах такъв и се получи наистина интересно с него smile
поръчах го в 101 балона, струваше около 10 лв доколкото помня и е готов на следващия ден. Младоженеца малко се поозори докато намери обувката, но беше много хубаво Wink
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юни 09, 2010, 10:56:32 »

Савка, и моята обувка беше скрита в голям балон пълен с малки балончета, но много лесно се усети половинката, т.к. балона беше точно до мен и аз му подсказах, че обувката е близо, но пак беше забавно pardon
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юни 09, 2010, 16:06:25 »

Имам се рокля вече  tease yahoo tease yahoo tease yahoo
Везх си роклята от Принцес днес и съм много доволна просто е прекрасна  :girl_wink:и чантичката и воала  danceg
Късата рокля все още не е готова но важното е че имам вече официалната рокля smile Няма как сама да я облеча и да се снимам иначе можеше и да кача снимки но може само от закачалката  smile
Поръчах тортата от Скалата-харесах си много сладка фигурка която платих дано да я опазим че да ни остане за спомен smile
Ходих и до 101 балона и ми казаха че отивам с обувката пия едно кафе за 40 мин и съм готова -сега вече  е 18 лв
Запазих и маси в ресторанта за партитата и управителя му стана много весело като му казах че и ергенското и моминското са на едно място още повече като исках маси на разстояние една от друга  danceg Купих и розови ушички за всички дами и по едни смешни вратовръзки за господата -исках едни рогча но нямаше  smile Ще става купон -а и мисля блузката да му я пратя подарък по сервитьор  Bravo
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юни 09, 2010, 16:37:20 »

Ехее ти си готова направо:) Колко неща си отметнала. Ама довечера да правиш снимки и да качваш ей  blum
Значи сте сменили сладкарницата. Последно по спомен мисля от другаде мислехте да поръчвате. И ние за сега клоним натам. Опитах тяхната "Скалата" и много ми хареса като крем и всичко. А и мисля, че ще се справят с украсата. Вие каква точно си харесахте? И букета от къде го поръча и с какви цветя е? Разказвай... beating
Добра идея имате за моминското и ергенското парти. Ще се получи забавно girl_wink
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юни 09, 2010, 17:03:36 »

Довечера ще направя някоя друга снимчица  smile give_rose
Да мислехме другаде да ходим но като разгледах каталога се спряхме на тяхна торта -първо младоженеца си хареса една торта с едно шадраванче отдолу - д анаснимка изглежда супер но я има там на макет в сладкарницата и не ми хареса и се пряхме на друга
AlexiS да  знаеш че трябва да отидеш до 4 следобет за да е там главната сладдкарка иначе неможе без нея да си дадеш поръчка а и тя те съветва за някой неща   smile Аз и казах че преди избора ни е бил друг и та каза че този шадраван може да бъде сложен на почти всяка торта -и така стана че тортата е тази която аз исках и с елемент който той искаше  smile мисля чe бeшe номер  10.68
Букета го поръчах на една мадама която държи един магазин до новотела но сега го е затворила позната е на кумата  smile Цветята ще са бели и лилави -рози  и още едно цвете където май не му помня името вече  smile Снимки по късно тази вечер  give_rose
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юни 09, 2010, 18:52:11 »

Знам мила за Скалата. За това и ходихме два пъти вече. Трябва да го решим и петък да поръчваме направо като сме по-свободни. И на мен ми харесаха доста макети. Аз искам да е по-изчанчена - зелено и розово с някакви кръгчета и такива работи. Има няколко модели, от които може да се комбинира. Дано и наяве украсата да е добра, защото това са все пак макети и снимки. Но в Попимони например вчера още от снимките забелязах колко криво беше направена украсата и се ужасих иначе ми са вкусни, но искам и все пак да изглежда добре.
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юни 09, 2010, 19:10:50 »

И аз ходих три пъти заради тази подробности  :)Надявам се да се постараят и да изглежда добре  girl_wink  Ние сега се върнахме от църквата че в католическите църкви искат да видят младоженците преди сватбата и едва ли не да ни обяснат какво правим -но и нормално при тях не можеш втори път да сключиш църковен брак  ......ние даже ходихме за втори път вече  smile
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юни 10, 2010, 09:47:25 »

Савка, нещо снимчици беше обещала ми се струва, а пък не видях нови.Ще се караме, ей  beating blum blum blum blum blum
Много е забавна идеята с моминското и ергенско парти в едно заведение.Тениската Game over ли ще му подариш по сервитьора?
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юни 10, 2010, 09:55:33 »

Да мила снимки правих но роклята на закачалката неискам да качвам нещо не ми допадна снимката -то не се разбира така нищо от роклята  sad Но в петък вечер мама си идва и съм поканила кумовете на гости тогава и на кумата ще я покажа и ще я облеча с тяхна помощ и тогава ще кача снимки  smile give_rose
Да тениската ще му пратя опакована по сервитьор или по някоя приятелка ще видим  Bravo
Но днес ако взема малката -нея мога и сама да я обличам и да се снимам -ще ги кача веднага  give_rose
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines