Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 05:47:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Savka - 19.06.2010  (Прочетена 29336 пъти)
 
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 01, 2010, 07:33:30 »

 AlexiS важното е че си взела материали и можеш да се развихреш  smile smile smile
мойте  бутониерки и гревнички са от едно и също място  smile едно малко магазинче където не бих се сетила за него сама  smile
Гримьорка ми мария от салона точно до дома в стария град  smile
« Последна редакция: юни 01, 2010, 07:45:26 от savka » Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юни 01, 2010, 07:36:19 »

Савка, грима ти е страхотен и много ти отива. Bravo Дано на сватбата да е още по-хубав и да издържи целия ден без проблеми. smilesmilesmilesmile
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #32 -: юни 01, 2010, 08:36:45 »

Савка, грима ти е страхотен!!! А бутониерите и кошничките са много сладурски blum
Честит рожден Ден със закъснение!
Бъди много щастлива и обичана!
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 02, 2010, 09:33:48 »

Сав къде се изгуби  blum Разказвай как върви подготовката. Че трябва да ти вървя по стъпките нали сме през две седмици  girl_wink
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 02, 2010, 10:05:45 »

 AlexiS немърдам от тук  yahoo yahoo yahoo  Докато съм на работа постоянно хвърлям по едно око  smile 
До петък съм си дала срок да бъде скъсен панталона на младоженеца, а покрай него и на свекъра  smile
Роклята ми е готова, но не съм си я взела още че чантата още не била завършена и се разбрахме към петък да се чуем  smile Утре съм на проба на късата рокля  Bravo
Утре ще обиколя малко да си взема  ниски обувки за всеки случай да са ми под ръка  smile
Вчера си говорихме с половинката ,че вече не можем да казваме имаме време както преди -сега всичко замислено се прави на момента  girl_wink
Другата седчица ще отидем на гости на фотографите да се видим отново и да уточним последни дитайли -че още не сме измислил  къде ще ни е клипчето/ понеже през целия ден никъде няма да се видим само двамата той прави 3-4 минутно клипче само с нас двамата на някое красиво място /
Вариантите ни са в стария град , в градината на  Етнорафския музей или  в един парк по път към р-та вече -но ще го решаваме на момента май  smile
Тортата ни казаха да  я поръчаме към 3-4 юни  smile значи до петък и това е направено  girl_wink
А също така другата седмица кумата ще ми поръчва букета и каза че ще ни подари и букета за колата  danceg    :danceg:Засега май е това
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 02, 2010, 13:19:11 »

Е вие направо сте си добре с подготовката. Ние с нашите две седмици назад сме много по-зле  huhhuh.gif Колко време ще имате за снимки?
Хубаво е наистина да си вземеш ниски обувки. Аз от там тръгнах, макар че не знам дали наистина ще го ползвам и се оглеждам и за трети чифт  blush
Идеята ти за къса рокля също е много добра. И на мен ми се върти нещо в главата, ама да видим. Дори само да има резервен вариант си е добро хрумване, че нищо не се знае какво може да се случи с роклята. Макар че като се замисля дори да ме залеят с нещо няма да ми пука особено. Дори и дъжд да ме завали сигурно ще си танцувам като луда от долу. Важното е да запазим спокойствие и да сме настроени по-непукистки.
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 02, 2010, 17:32:45 »

Да важното е да сме спокойни и да се забавляваме  yahoo yahoo
А ето това ще са ми табелките за масите /1 и 2 / -за тях трябва да благодаря на майка ми защото тя ми ги поръча в едно софийско фото  smile smile give_rose give_rose
« Последна редакция: юни 02, 2010, 17:36:04 от savka » Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 02, 2010, 17:35:15 »

Тейбълкартичките  give_rose


* _КАРТИЧКИ[1].jpg (19.49 KB, 160x116 - видяно 2190 пъти.)
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 02, 2010, 21:46:43 »

Савка, вие май сте готови вече smile
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 03, 2010, 06:54:12 »

Савка, много са ви хубави картичките.Това лилаво е тооолкова сладко  girl_in_love
Активен
didka-kotze
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #40 -: юни 03, 2010, 08:42:44 »

Савка , вашата украса кой ще прави?  tease какви цветове сте си избрали и харесали или от ресторанта си имат? girl_impossible
 
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юни 03, 2010, 09:17:23 »

didka-kotze украсата съм я избрала отдвна още януари  girl_wink цвета на сватбата е светло лилаво  danceg Ресторанта работеше с фирми за украсата нямат собствена и затова се обърнахме към пловдивска агенция за украсата на ресторанта   give_rose give_rose give_rose


* 43[2].jpg (18.42 KB, 160x160 - видяно 2129 пъти.)
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юни 03, 2010, 11:42:37 »

savka, как е напрежението, държиш ли се?  blum Ще хвърляш ли втори букет или си решила, че ще имаш само един?
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 04, 2010, 22:56:28 »

Савка,  smile не остана! йооо,много си хубава!!!!! пу-пу-пу  tease:) ще си наистина невероятна булка. леле ние на вашата сватба ще сме гости на друга сватба на моята приятелка  yahoo danceg ще очакваме да ни разкажеш живот и здраве всичко и показваш снимкии като станат след 19 юни, още няколко дни си госпожица и после край  pardon
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юни 05, 2010, 10:13:18 »

Ariel държим се още макар че напоследък се караме за глупости и това се дължи на напрежението че имам много неща задачи дневно а времето не стига ,и следобед като се прибера вече капнала ме чакат нормалните домашни задачки и няма как да не се изнирвиш .....но се стремя да е по-малко  smile  Ще имам втори букет копие на моя но по -мъничък  :)В понеделник с кумата отиваме да го изберем  Bravo
veninceto Благодаря ти   give_rose give_rose give_rose  Да още малко остана  Bravo yahoo Bravo
Снимки задължително ще има  smile smile smile
Вчера бяхме за медицински да вадим -първо в Писанец за васермана става много бързо и са много внимателни ,после до Психодинспансера за психо и докато чакахме там изследванията ни бяха готови от васермана и вече бяхме готови за личните лекари. И понеже сме при различни-аз нямах проблем но на половинката неговата му иска кожен които не е нужен  sad Мойта лекарка ме чу по телефона че имаме проблем и го извика тя дя му го завири . Незнам това явно е някаква нейна практика да иска кожен  sad А при положение че ти е отрицателен васермана няма нужда от кожен -питах вчера сигурно поне 10 доктора smile И така с малко нерви и медицинските ни са готови  smile
Мама ми донесе и готовите тейбълки и номера на масите -супер  са станали  smile снимка сложих в галерията smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines