Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 15:04:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Desi_Deskata 06.06.2010  (Прочетена 20553 пъти)
 
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #60 -: юни 06, 2010, 22:50:01 »

ЧЕСТИТО!!!ЧЕСТИТО!!!ЧЕСТИТО!!!ЧЕСТИТО!!!ЧЕСТИТО!!!ЧЕСТИТО!!!ЧЕСТИТО!!! Сватбаааа marriage wedding
и ГОРЧИВО  weddingday
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юни 07, 2010, 06:49:17 »

Честито на новото семейство.  give_rose
Пожелавам ви винаги да се обичате както в деня на вашата сватба, в дома ви да цари хармония и да е огласяван от детски смях.  twohearts
Активен
Desi_Deskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юни 08, 2010, 18:29:38 »

Много хубави пожелания, благодаря на всички  girl_in_love
Сватбата беше чудесна, разбира се имаше и някой недоразумения, но няма значение вече. Беше много весело, имаше някой много емоционални моменти, но се сдържах да не плача. Днес вече почна да отминава еуфорията и се почувствахме много изтощени. Сега нямам сили да започна да разказвам, но следващите дни ще отделя време smile
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юни 09, 2010, 07:26:29 »

Честито и от мен, Деси!!Пожелавам Ви да сте преди всичко живи и здрави, да откриете истинското щастие заедно, да може винаги да разчитате един на друг, да се подкрепяте, уважавате и обичате винаги.twohearts Dance weddingday
Активен
Desi_Deskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юни 28, 2010, 21:39:42 »

Минаха 3 седмици от сватбата, а аз нищо не съм писала. Миналата седмица започнах разказа си, писах, писах и като го публикувах нещо стана с компютра и замина всичко  hysteric Много се ядосах и днес правя нов опит (надявам се успешен  Wink)
Да започна от последната седмица, която и в най-лошите си кошмари не съм си представяла, че ще мине така. Вместо да си почивам и наслаждавам на последните приготовления имах изключително неприятни изненади. Въпреки тотално скапаното ми настроение реших, че трябва да мисля само за себе си и просто да игнорирам всичко.
В деня на сватбата станах рано, отидох на грим и прическа и като се видях ми дойде празничното настроение  smile. Като се прибрах повечето ми гости бяха дошли. Приятелките ми се заеха с нелеката задача да ме облекат, голяма борба беше, но се справиха без да ми развалят прическата.
По същото време в кумовете е било голямо шоу. Кума ги е посрещнал домашно облечен, за лозе се приготвял и не иска да тръгва. Пращал да му купуват узо. Строил младоженеца да му шпаклова стената. Накрая се съгласил да се приготвя, но вратовръзката му връзвали, обувките му лъскали, много са го глезили.
В нас много му се бяха наточили, че ще го измъчат докато стигне до нас. Аз живея на 7мия етаж и бяха спрели асансьора, за да се качи по стълбите. Имаше 2 препятствия "за да се докаже". Трябваше да мете, за да покаже, че може да ми помага в домакинската работа и също да смени крушката на лампа. Като стигнали на полуетажа спрели, разпънали си масичка и столчета, изкарали чинийки с мезета и бира и почнали да играят карти. Моите "пазачи" веднага им развалили идилията, като им прибрали половината неща. После на вратата голяма борба е била, за щастие без ранени. Преди да влезе младоженеца при мен съвсем импровизирано и случайно се наложило да плаща и на баща ми. Като дойде Сашо при мен малко се ошашави и не знаеше какво да прави.
На фотосесията много се забавлявахме. Снимките правихме на Слънчев ден. Остана ни достатъчно време и за кафе и сандвич. Много добре ни дойде тази почивка.
Май ще довършвам утре...
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юни 28, 2010, 22:12:09 »

Desi_Deskata, гледах ви клипчето във ФБ. Много се смях. Вашият кум е за пример. Ей така трябва да се поти младоженеца! Булка лесно не се дава, още повече, ако е такава хубава като тебе  Bravo

Чакам продължението с нетърпение  girl_wink
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #66 -: юни 29, 2010, 08:22:28 »

Desi_Deskata права е Нинка, булка като теб, не бива да се дава лесно. Добре са го поизпотили Сашо girl_wink
Чакаме продължението  с нетърпение!
Гледах аз във Фейса, но само снимки видях. Довечера ще се поровя и за клипчето girl_wink
Активен
Desi_Deskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юли 01, 2010, 13:49:50 »

Стигнах до ритуала. Ние нямахме ходене в църква и ритуална зала, направихме си ритуал в ресторанта. Сега като си правя разбор си мисля, че не обърнах достатъчно внимание на тази част от подготовката. Поради недобро планиране и уточняване как ще протече всичко имаше малко объркване, но все пак си мина нормално всичко.
Всъщност самия ритуал беше чудесен, като изключим 10-15 минутното закъснение, защото част от гостите ни позакъсняха. Жената, която води ритуала се справи чудесно. През цялото време слушах внимателно красивите думи, които изричаше. Подписахме се на брачно свидетелство подготвено от водещата. Всичко беше като класическите ритуали, но някак по-романтично.
След като ни обявиха за съпруг и съпруга  weddingday поздравихме родителите си и тук стана малкото объркване. DJ-я обяви, че ще приемем поздравленията си и докато се усетим се бяхме строили в редичка и всички се бяха наредили с букетите и подаръците, а ние не бяхме готови за това. По план трябваше всеки да си вземе чашка с шампанско и да се оформи нещо като коктейл. Ние трябваше да минем през всички за наздравица и поздравленията. Искахме да прескочим после обикалянето по-масите. От цялата дисорганизация стана така, че веднъж всички минаха да поздравят нас, кумовете и родителите ни (както в ритуална зала) и втори път за подаръци. Направихме си снимки с всички, аз много държах да има специално отделено време за това. Сега като разглеждам снимките и ми е много смешно, защото винаги има някой, който да не гледа в правилната посока, да е премигнал или с изкривена физиономия, но все пак си е спомен.
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #68 -: юли 02, 2010, 14:25:09 »

Деска, всичко е минало прекрасно ,както го описваш. А и от снимките Ви си личи , че сте били в страхотно празинчно и настроение и многггггггоооо влюбени.
Нововъведенията наистина предизвикват обърквания в голяма част от хората pardon
А за гледането в различни посоки на снимките си много права. Доста е смешно след това, аз обикновена гледам все някъде другаде и в едни пози ме хващат Girl_hide
Как ще отпразнувате първото си месече като семейство?
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юли 02, 2010, 17:58:56 »

Искаме снимкииииииииииииииииииииииииииии
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юли 02, 2010, 18:41:24 »

Искаме снимкииииииииииииииииииииииииииии
goodpost
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: юли 23, 2010, 13:11:34 »

Деска,аз с голямо закъснение,но от сърце ви желая щастлив и топъл семеен живот и скоро да се разписваш в мамските теми  blum Мъжо се присъединява към поздравите и чакаме снимки,нямам търпение да те видя като булка weddingday По разказчето ти съдя,че купонът е бил страшен Party time
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines