Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 09:41:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Desi_Deskata 06.06.2010  (Прочетена 20563 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 21, 2010, 16:06:43 »

Деси мила при теб хич не остана време.Много съм разсеяна че чак сега видях темичката ти.Пожелавам ти да имаш една невероятно красива сватба и много положителни емоции.Пожелавам ти да си много усмихната и да си далеч от всякакви проблеми.Браво че си открила фризьор и гримьор.
Активен
Desi_Deskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 22, 2010, 11:29:26 »

Салона е "Милена стил", а фризьорката се казва Милена. Маруся ми прави там грима и така случайно се получиха нещата, тя ми я препоръча и така. Направих си снимка на прическата, довечера ще се опитам да я кача.
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #32 -: май 24, 2010, 07:38:53 »

Милена стил са много добри в официалните прически. Моя прителка на абитуриентската си издържа 2 дни с прическа правена от тях girl_wink А аз се прецаках в студио Нуши и прическата ми не издържа и вечерта дори girl_impossible
Чакаме и снимки blum
Активен
Desi_Deskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 28, 2010, 19:40:31 »

Последните дни настана невъобразима лудница. Всички явно почнаха да се притесняват и резултата е, че подлудиха мен  crazy. Излязоха ни някои непредвидени ситуации, но овладяхме положението.
Избрахме си песен за първия танц. Спряхме се на песента I belong to you на Eros Ramazzotti & Anastacia.
Днес си пробвах булченската рокля, да проверя наред ли е всичко и се заклещих като я събличах. Малко повечко са я затворили и не ще да излиза и това е. Направо получих клаустрофобия, бях готова да я разпоря малко, само и само да я махна. Вече ми е смешно, но сутринта  star
Активен
Desi_Deskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 31, 2010, 23:01:46 »

В събота беше моминското ми парти  yahoo. Беше невероятно, много добре се бяха справили организаторките. Прибрах се по светло разбита от танци  dance
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 01, 2010, 08:18:50 »

Desi_Deskata честита темичка с малко закъснение smile
Пожелавам ти едни прекрасни оставащи дни  smile smile smile
И един прекрасен сватбен ден пълен с емоцийи прекрасни вълнения  give_rose give_rose give_rose


* images.jpg (2.7 KB, 116x121 - видяно 2301 пъти.)
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #36 -: юни 01, 2010, 08:27:43 »

Деси, браво на твоите приятелки, че са ти спретнали моминско парти Bravo
Къде беше купона, изненади имаше ли?
Чакаме и снимки smile
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 01, 2010, 09:04:54 »

И аз се нареждам на опашката за снимки и разказ от моминското парти.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 02, 2010, 08:05:36 »

Да видя и аз какво става с булката, която е на нашата датичка, година по-късно chee

Най-вече спокойствие ти пожелавам и да се справиш с бройката и разпределенията на гостите възможно най-безболезнено. За роклята - еми, то е така, като има човек тънка талия за да е добре роклята там трудно минава по-нагоре pardon. И да не позволяваш на никакви дреболии и неуредици в деня на сватбата да ти помрачат преживяването - нищо не е по-важно от първата целувка и усмивките по лицата на всичките ви приятели, които ще са там, каквото и криво сърчице да ви нарисуват с цветенца по платното за посрещането.
 
  Сватбаааа, то не остана!
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 02, 2010, 09:35:33 »

Desi_Deskata Честито темичка и от мен . Айде не остана до щастливото събитие . Много усмивки и само положителни емоции на сватбата . Вече ще  чакаме да разкажеш как е минало !  good yahoo give_rose
Активен
Desi_Deskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 03, 2010, 00:05:48 »

Благодаря Ви за подкрепата. А снимките от моминското парти не са за показване  Wink Бяхме 2 момински в заведението и направихме един голям купон, а изненади колкото искаш в духа на партито.
Утре подписваме и по документ от утре съм ГОСПОЖА  pardon
От една седмица не се спираме, само с някакви дреболии се занимаваме и все не свършват задачите  sad
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юни 03, 2010, 06:46:13 »

Деска така е всеки ден има да се вършат по безброй неща и те нямат край сякаш smile но пък това са сладки моменти последно със сигурност ще ни  е мъчно че са свършили  sad
Сигурно е било страшен купон с две момински партита в заведението  danceg danceg
Още малко  weddingday Сватбаааа weddingday Сватбаааа weddingday Сватбаааа weddingday
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #42 -: юни 03, 2010, 12:44:31 »

Леле, Деска, не остана. Girl_hide Утре вече ще си официално госпожа  girl_wink Много хубава емоция е, дори и да е само подписване (ние бяхме с подписване на предния ден и си го възприемам сякаш имахме две сватби danceg ).
Хубав и слънчев ден ти желая да  е утрешния, да сте спокойни и усмихнати, да положите добро начало на вашето семейство,а  в събота да затвърдите с голям купон  Сватбаааа wedding Party time
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 04, 2010, 11:28:41 »

Хайде честито! днес официално вече госпожа...  yahoo

какво е хубаво времето навън...ще ви върви все така слънчево ...дано и в неделя времето е с вас...

Честито още веднъж...  give_rose
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #44 -: юни 04, 2010, 12:44:13 »

Деси, честито мила!!!
От днес вече си госпожа yahoo yahoo!!!
Да сте много щастливи и  влюбени !!!
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines