Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:16:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Имахте ли първа брачна нощ?
Да - 54 (62.8%)
Не - 32 (37.2%)
Общ брой гласове: 86

Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли такова нещо като първа брачна нощ?  (Прочетена 127398 пъти)
 
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юни 26, 2007, 13:13:33 »

Присъединявам се към мнението на maslinka. Нашата сватба ще е дневна, първо гражданското, църквата, после ресторанта и после в милото и ние накрая ще сме  star crazy пък и се не знае, кога ще приключи всичко може и на сутринта  pardon. Така, че няма да има за нас!  smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юни 26, 2007, 13:22:40 »

дали след 2 дали след 3 дали след 5 дена нали ще си легнете заедно за 1 ви път като семейство, момичета!!!  :wedding:ето за тази нощ говоря!!!!!! girl_in_love струва си да се отбележи и си мисля че не е толкова трудно за изпълнение!!!!!!  girl_in_love
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юни 26, 2007, 13:27:56 »

Нашата първа брачна нощ беше след седмица, защото на следващия ден след сватбата ми дойде  hysteric но поне изчака един ден и можех спокойно да си танцувам  yahoo danceg DANCE
Забравих да кажа, че беше много хубаво  blush blush blush
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юни 26, 2007, 14:37:04 »

ние също ще се разминем на самата сватба с първата брачна нощ. Сватбата ще е дневна, но ще има и купон вечерта в един клуб, а на следващия ден сутринта ще пътуваме за Велинград за медената ни седмица и трябва да дремнем поне малко  smile а иначе във Велинград ...... ще имаме първа брачна нощ, при това ще се постарая да е наистина незабравима  blush blush blush
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юни 26, 2007, 14:39:02 »

дали след 2 дали след 3 дали след 5 дена нали ще си легнете заедно за 1 ви път като семейство, момичета!!!  :wedding:ето за тази нощ говоря!!!!!! girl_in_love струва си да се отбележи и си мисля че не е толкова трудно за изпълнение!!!!!!  girl_in_love
е да права си good
Активен
bettysys
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142



« Отговор #80 -: юни 27, 2007, 18:19:44 »

да,така става,но имам на предвид че първа брачна нощ(първа нощ след сватбата) трудно може да стане,защото единственото нещо което искаш да видиш е възглавницата:)така че понякога желанието е по голямо от възможностите:)Но няма нищо лошо да е след няколко дена когато сте вече отпочинали.
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юни 27, 2007, 19:12:40 »

на мен ми се ще да бъде още първата нощ
по тази причина смятам да започнем със сватбата още следобед, за да може до към 11 да сме приключилии да се отдадем един на друг give_rose
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: юни 27, 2007, 23:55:33 »

 Girl_sing  и на мен ми се иска много да е още първата нощ, но както в нашият случаи сватбата е вечерна и сигурно ще откараме до сутринта, така че май ще остане за следващата вечер.  smile
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #83 -: юни 30, 2007, 07:07:08 »

При нас определено първата брачна нощ се получи--както и предполагах след цял ден емоции, вечерта нямахме търпение да останем сами в хотела... blum
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юли 03, 2007, 12:11:28 »

При нас имаше първа брачна нощ. Както ви бях казала точно за сватбата трябваше да ми дойде. Така и стана дойде ми в сряда. Но точно в събота, когато беше сватбата ми спря/голям късмет/. До 4,30 сутринта бяхме в ресторанта, и после отидохме в апартамента. Като влязохме по земята и по леглото имаше посипани листенца от рози. На масата имаше бутилка шампанско с две чаши. Влязохме в банята и гледаме листенца рози и в джакузито. Милото го напълни с вода, полежахме малко в джкузито и после се преместихме в спалнята и ............................. DANCE и после заспахме. Всичко около първата брачна нощ беше супер. Бяхме страшно изморени, но това не ни попречи да си я направим хубава, но и джакузито ни поръзсъни. Пожелавам на всички бъдещи булки такава първа брачна нощ wedding
Активен
Smurfieta
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 210



« Отговор #85 -: юли 03, 2007, 12:49:24 »

Ние имахме първа брачна сутрин по-скоро, защото си легнахме в 6, вече имаше  Sunshine навън  smile
Когато най-после се качихме в стаята подарък от ресторанта, първо броихме парички  laugh после четохме сватбената книга и много се смяхме  ROFL, разваляхме циментираната ми прическа и едва след това, вече малко отпочинали се отдадохме на  любов заедно
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юли 03, 2007, 13:29:41 »

goldi и Smurfieta, хубаво е че сте могли да се отдадете един на друг след толкова танци и умора  girl_in_love
Това е един хубав спомен, който ще ви остане от сватбата  good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юли 03, 2007, 13:46:44 »

goldi и Smurfieta, хубаво е че сте могли да се отдадете един на друг след толкова танци и умора  girl_in_love
Това е един хубав спомен, който ще ви остане от сватбата  good

Това е най-хубавото, че сте наерили време и само за вас двамата, а дали е било нощ или сутрин няма значение!!! good
Активен
tanzen
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87


Много води не могат да угасят любовта...


« Отговор #88 -: август 09, 2007, 13:59:38 »

Извинявайте момичета, но защо си мислите, че вече няма булки, които са девствени. За мен това не е отживелица, а напротив - посвещение за цял живот. И тогава няма начин да не изживееш невероятната и незабравима Нощ - когато знаеш, че ти си на любимия си и той е твой. Единствено. Дали не сме обърнали стандартите, а после се оплакваме защо не ни е забавно. Аз вярвам в тези ценности, колкото и "старомодни" да ви се струват. give_rose
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: август 09, 2007, 14:20:42 »

Ние нямахме точно първа брачна нощ,защото след сватбата която приключи почти сутринта не ни бяха останали сили за нищо друго колкото и да ни се искаше ,освен да легнем и заспим. smile
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines