Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:53:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Имахте ли първа брачна нощ?
Да - 54 (62.8%)
Не - 32 (37.2%)
Общ брой гласове: 86

Страници: 1 ... 11 12 [13] 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли такова нещо като първа брачна нощ?  (Прочетена 127400 пъти)
 
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: февруари 09, 2012, 23:17:27 »

И ние бяхме като Весето, но се прибрахме в хотела към 5 и нещо.  smile
Не се отказвайте от първата брачна нощ, момичета! Ще си я имате, само малко желание трябва и ще ви остане незабравим спомен! danceg
Активен
tedy87dani
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #181 -: февруари 17, 2012, 12:47:32 »

Трябва да има първа брачна нощ! Незабравимо е! Нашата беше като приказка! smile Изобщо цялата сватба беше като приказка smile
Момичета, не се отказвайте!
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: февруари 20, 2012, 16:07:29 »

Ние планираме да имаме. Купона си е купон, ама дори за вечерна сватба, трябва да се стане сравнително рано, заради разните там разкрасителни процедури, после цял ден емоции и танци. Към полунощ, предполагам ще съм скапана от умора. Предполагам, че партито ще продължи до към 1 -1 и 30 най-късно и после отиваме да се насладим на първата брачна нощ.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #183 -: март 07, 2012, 02:36:07 »

За брачна вечер - трудно, но може да се получи хубаво първо брачно утро. good
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #184 -: март 09, 2012, 12:15:10 »

Аз много се надявам да имаме такава- нашата сватба дори с допълнителни часове би трябвало да свърши към 23-00 часа, не е чак толкова късно...
Но не искам да имам големи очаквания, че са възможни много пречки- умора, алкохол, дори не знам дали ще съм в подходящо здравословно състояние на този ден  blush

Все пак много се надявам да има нещо, ще имаме младоженски апартамент към ресторанта, уж украсен празнично и т.н., дано ни настрои подходящо Wink
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #185 -: март 09, 2012, 14:00:38 »

Умората не е проблем, ако не сте прекалили с алкохола..........., може. Починете си предните 2-3 дни преди сватбата ( макар, че не винаги е възможно) и ще ви стигнат силите за всичко.
Активен
heruvimche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: март 09, 2012, 17:37:33 »

За брачна вечер - трудно, но може да се получи хубаво първо брачно утро. good

Тук съм съгласна! Само да не сте като нас, ние се лишихме и от нощ, и от утро, понеже нощувахме в жилището на родителите на моят мъж, нали по традиция там ме "увеждат", пък ние сме си шумни... Но на сватбеното пътешествие си наваксахме  Wink
Активен
EJ
Ентусиаст
**
Публикации: 97



« Отговор #187 -: март 14, 2012, 17:17:15 »

И ние плануваме първа брачна нощ, като сме решили да си наемеме хотелче.  Дано ни останат сили.  tease
Активен
gospojicakapriz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: март 22, 2013, 15:31:32 »

То за хотел и ние си запазихме.. Ама не знам дали ще имаме сили за каквото и да е.Ще се стигне и до там.Аз обожавам вани- не знам кой ще се осмели да ме измъкне от там  yahoo
Активен
Irrrka
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #189 -: май 26, 2013, 16:43:09 »

Ние нямахме първа брачна нощ-булката беше адски уморена след всички приготовления през деня и предишните дни, а младоженеца-порядъчно начерпен lol , да не говорим, че успяхме някакси да се заключим извън спалнята и замалко да нощуваме на дивана вхола, та звъняхме на рецепция да ни спасяват smile
Относно това, че не е хубаво да се нощува у дома - идва от старите традиции, когато булката е извеждана от дома й и не е трябвало да се връща там, откъдето е минала.
А и мисля, че е по-приятно да не се прибирате вкъщи веднага, така си удължавате празненството, заслужава си още малко глезотия-иначе още с булчинската рокля да се върнеш вкъщи през нощта, където изведнъж да осъзнаеш, че всичко свърши girl_impossible или както беше при нас - "олеле, каква бъркотия, трябва да се чисти" smile
Активен
Andreina
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #190 -: юни 04, 2013, 02:52:24 »

Аз обожавам вани- не знам кой ще се осмели да ме измъкне от там  yahoo

Оооо, и двамата сме така! Даваш ми тема за размисъл:)
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #191 -: юни 12, 2013, 11:34:49 »

 Аз планирам да имаме, даже ще си купя и подходящо бельо :-)  Трябва да се запомни тази нощ като специална според мен :-) А идеята за сутринта е много добра girl_wink  
Момичета, не чакайте на мъжете, а се организирайте. няма да съжалявате  danceg
« Последна редакция: юни 12, 2013, 11:38:55 от Bride » Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #192 -: юни 21, 2013, 01:06:10 »

Една жена с мозък! Естествено, че няма да чакате, навсякъде в природата е така. Женската предизвиква мъжкия smile
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #193 -: юли 19, 2013, 15:03:18 »

Да, има такова нещо. Аз лично познавам младоженци, които са имали такава нощ. Преди две години снимах такава сватба, момчето е чакало момичето и са решили да бъдат интимни след сватбата, именно на първата си брачна нощ. Много готини бяха.
Активен
bulka2014
Ентусиаст
**
Публикации: 93


« Отговор #194 -: август 24, 2013, 01:24:41 »

Аз ще се подготвя, защото също съм си харесала бельо, а пък ако ще и на следващия ден да го ползвам. Няма да се насилваме я, след толкова емоции и физическо натоварване. yahoo
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines