Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:27:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Имахте ли първа брачна нощ?
Да - 54 (62.8%)
Не - 32 (37.2%)
Общ брой гласове: 86

Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли такова нещо като първа брачна нощ?  (Прочетена 127397 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 22, 2007, 21:42:49 »

Ох, аз си мислех първата брачна нощ да спим в нашата си къща, но свекито вика затова ли съм гледала син diablo и иска да спим у тях, даже подготвяла спалнята. Но на мен не ми се иска, защото ще е пълно с хора /роднини на милото/ и ще ми е кофти. Но още не сме обсъждали въпроса с него,защото има време, стискайте плаци да не спим у свекито tease
Олеле как няма да спите в къщата си мила? ohmyА ние даже избягахме на хотел.Все пак  е вашата сватба и вашата нощ съитветно.То остава и да клюмате до 2-3 часа на масата с пържолите и после един нормален душ да не можете да си вземете!Навивай любимия.Обещай му нещо незбравимо за първата брачна нощ и той сам ще организира да останете насаме! give_rose blush
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 22, 2007, 21:48:02 »

Абе то това за хотела сме го мислили, и той принципно е съгласен, ама свекито като иска /все пак има една малка подробност, преди 5 г. почина дъщеря и/ може и да  Mad girl и направя удоволствието да посрещне снаха
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: май 22, 2007, 21:49:59 »

Абе то това за хотела сме го мислили, и той принципно е съгласен, ама свекито като иска /все пак има една малка подробност, преди 5 г. почина дъщеря и/ може и да  Mad girl и направя удоволствието да посрещне снаха
Е наистина това е неприятно.Поне дано да успеете да се усамотите.То може и човек да няма сили и за каквото и да било ,но момента е много нежен и незбравим.Романтикааааааа girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: май 22, 2007, 21:53:32 »

Абе романтика, като се сетя като бяхме кумове като се прибрахме един час моя мъж ми разваля прическата, даже ряза с ножица tease, взехме душ и до там - заспали сме, бяхме страшно уморени. Та и сега може да стане така и да имаме ВТОРА брачна нощ laugh
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: май 22, 2007, 21:58:04 »

Абе романтика, като се сетя като бяхме кумове като се прибрахме един час моя мъж ми разваля прическата, даже ряза с ножица tease, взехме душ и до там - заспали сме, бяхме страшно уморени. Та и сега може да стане така и да имаме ВТОРА брачна нощ laugh
Ами незнам при нас беше много романтично.И хем изкарахме дневна сватба с дискотека после,но пак за всичко намерихме време.За мен беше незбравимо  blush blush blush
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: май 22, 2007, 21:59:09 »

Ще разказвам на 01,07,2007 give_rose
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #51 -: май 23, 2007, 09:02:16 »

и аз да се включа по темичката smile
ние за съжаление нямахме първа брачна нощ Girl_sing
толкова бяхме уморени,че едва се добрахме до спалнята :laugh:Съпруга ми ми помогна да се съблека,взехме си душ и на следващия ден заминахме за Копривщица,където цели 4 дни компенсирахме липсата на първа брачна нощ.
А парите и подаръците много бързо ги видяхме danceg
аз понеже работя с много пари и ги преброих за няколко минутки - специалист съм все пак laugh
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #52 -: май 24, 2007, 11:01:03 »

аз се надявам да имаме,защото след сватбата,ще се качим в хотелската стая,тйъ като ресторанта в който ще празнуваме има и хотел!ще разказвам после Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: май 25, 2007, 19:28:52 »

Mдааа истината е на хотел...за да сте спокойни всички. Сега и повечето хотели предлагат бонус нощувка за младоженците, така че е срамота да не се възползва човек...:)При нас също имаше дълго разплитане на косите ( в един момент милото предложи да се обадим на фризьорката  Oh my ... за да я питаме как е сложила украшенито за да го махнем по-лесно... laugh)След това буквално заспах от умора на тоалетната чиния.. Girl_hide....и едвам се довлякох до леглото от умора... tease...направо имах чувството,че ще припадна.След това обаче отморихме за половин час...ио започна волната програма... Dance
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #54 -: май 26, 2007, 10:27:53 »

Mдааа истината е на хотел...за да сте спокойни всички. Сега и повечето хотели предлагат бонус нощувка за младоженците, така че е срамота да не се възползва човек...:)При нас също имаше дълго разплитане на косите ( в един момент милото предложи да се обадим на фризьорката  Oh my ... за да я питаме как е сложила украшенито за да го махнем по-лесно... laugh)След това буквално заспах от умора на тоалетната чиния.. Girl_hide....и едвам се довлякох до леглото от умора... tease...направо имах чувството,че ще припадна.След това обаче отморихме за половин час...ио започна волната програма... Dance

pleasure,
да права си,че ще ни е по-спокойно!точно за това избрахме този вариянт!
........само се надява да не ми се наложи и на мен да се обаждам на фризиорката! Wink Wink Wink
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: май 26, 2007, 12:53:12 »

Ох момичета, свекито държи да спим първата нощ у тях bad cray. Кво да се прави то и без това ще сме изморени сигурно, ноооооо втората ще сме си вкъщи категорично tease
Активен
bettysys
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142



« Отговор #56 -: май 26, 2007, 16:16:14 »

Стига бе!Това е лудост!Все пак една парва брачна нощ (дай боже) има.Как има такива претенции.Чак ми става смешно:)Трябва да сте си двамата.
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: май 26, 2007, 16:39:39 »

Ох момичета, свекито държи да спим първата нощ у тях bad cray. Кво да се прави то и без това ще сме изморени сигурно, ноооооо втората ще сме си вкъщи категорично tease

Ох, миличка, направо ми е съвестно за теб.  girl_impossible Ти беше казала че дъщеря й е починала, но това съвсем не означава че трябва да жертваш това толкова романтично преживяване само за да се чувства тя добре. Човек трябва да гледа първо себе си и ако му изнася тогава да угажда на другите. Пък и аз наистина не виждам защо се е запънала толкова да спите у тях. Да не би да иска да дойде да ви завие?!?!?  shock tuktuk
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: май 26, 2007, 19:23:08 »

Абе карай бе ще спя като толкова иска, все пак още не знам милото какво мисли по въпроса, но за осем година това ще ми е вторият път когато ще спя у тях  laugh
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: май 28, 2007, 14:10:34 »

аз се надявам да е много романтично и ще бъде на хотел.
аз ще му подготвя изненадки - надявам се и той да ми подготви нещо DANCE
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines