Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:56:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Имахте ли първа брачна нощ?
Да - 54 (62.8%)
Не - 32 (37.2%)
Общ брой гласове: 86

Страници: [1] 2 3 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли такова нещо като първа брачна нощ?  (Прочетена 127395 пъти)
 
Elena
Ентусиаст
**
Публикации: 140



« -: август 07, 2006, 16:06:08 »

Според мен няма. Или както се казваше в оная виц:
- Какво правят младоженците през първата си брачна нощ?
- Отварят подаръци и броят пари....

Когато е ставало въпрос до сега за това нещо, всички са поклащали глави и са смъмряли нещо... Така да се каже това е поредният мит. Явно преди много време, когато жените са се женили девствени е било интересно. Но сега...
По-скоро рутинна проверка  biggrin Обикновено продукта е тестван преди това  blum
Снощи четох една книга, в която става въпрос за романтична първа брачна нощ. Замислих се....то и при мен нямаше такова нещо - имаше отваряне на подаръци, броене на пари нямаше (вече ги знаехме) secret

Е после наваксвахме, но не беше на момента.  blush
Активен
Пепи
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #1 -: август 08, 2006, 08:31:31 »

Нормално е да е така, с това бягане насам-натам (взимане, ритуална зала, църква, тържество, танци)
..младоженците се изтощават и го отлагат за следващият ден.
Това за отварянето на подаръците, ми напомня нова година като малка  blum
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #2 -: август 08, 2006, 11:28:54 »

Има такова нещо като първа брачна нощ, ПОВЯРВАЙТЕ !!!!  blush
При нас имаше, въпреки, че сватбата ни беше дневна, станахме в 4 часа сутринта да се приготвяме и се прибрахме след ресторанти и дискотеки в 4 часаsmile
Стана 24 часа, но след това имаше вълшебен завършек на сватбения ни денsmile biggrin
Подаръците и парите ги гледахме няколко дни след товаsmile
Не ни бяха на първа линия Wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 08, 2006, 12:15:27 »

Съгласна съм с DIVA!!!  hiphip

Има, разбира се!!! И аз искам да имаме един наистина вълшебен завършек на деня и нощта, когато се приберем!!! Все пак това ще е ПЪРВАТА ни нощ след брака!!! И мисля, че точно от тук идва и наименованието й ПЪРВА БРАЧНА!!!  heart heart heart
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #4 -: август 08, 2006, 14:42:09 »

Има, как да няма! Все пак това е завършекът на всичко случило се през деня/вечерта! И в този ден ако няма романтика кога после?! Идват неизбежните семейни проблемчета. Така, че използвайте си по предназначение първата брачна нощ! blush Love girl
Активен
Ive
Любопитен
*
Публикации: 23



« Отговор #5 -: август 08, 2006, 15:38:20 »

Дано да има...  ROFL ROFL ROFL
Защото, ако няма ...  beating beating beating
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #6 -: август 08, 2006, 15:49:46 »

Ей, това ми хареса!!
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 09, 2006, 14:13:09 »

хахахахаха  ROFL ROFL ROFL ROFL
Да му прави сметка младоженеца!
Активен
Elena
Ентусиаст
**
Публикации: 140



« Отговор #8 -: август 10, 2006, 12:42:53 »

Има, как да няма! Все пак това е завършекът на всичко случило се през деня/вечерта! И в този ден ако няма романтика кога после?! Идват неизбежните семейни проблемчета. Така, че използвайте си по предназначение първата брачна нощ! blush Love girl
Точно, Жани, романтиката за нея става въпрос. Първата брачна нощ трябва да е романтична, а не защото трябва!!!
Това ми беше идеята.
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 13, 2006, 16:40:54 »

Ами при нас първа брачна сутрин трябваше да има, а и след сватбата заминавахме за морето, так аче първа брачна нощ нямаше как да има , а и да имаше щеше да е сутрин  ROFL Отидохме на морето и беше толкова романтично , обичахме се и още се обичаме  Dance по силно от преди и нощите бяха вълшебни а дните романтични Girl_sing Такова море не съм прекарвала до сега чакам с нетърпение на 03,10 да заминем за Египет представям си там  Girl_sing Даже и хотела ни се казва Лейла Ва Лейла ( 1001 нощ )  Girl_sing Girl_sing Girl_sing
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: октомври 02, 2006, 11:38:57 »

Ми при нас имаше нещо такова! Танцувахме до към 2.00 в ресторанта с приятели и после искахме да си тръгваме, а на никой не му се тръгваше, много им хареса купона (което нас многони радва  blush), но една приятелка каза: "Ама, я ги оставете, те може да искат да си консумират брака!!!" Последва много смях, а и тя е юрист и го каза с един такъв важен и сериозен тон... hiphip
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #11 -: ноември 03, 2006, 15:30:11 »

Момичета, не се отчайвайте толкова. Ако толкова много държите на първата брачна нощ си я организирайте! А после каквото стане. Може и първа брачна сутрин да имате! Едва ли ще има сърдити, че не е имало такава, ако сте много уморени и искате само възглавничка. Така, че според мен нищо не губите. Само не си правете прекалени планове, които могат да ви разочароват. Все пак важното е, че от този ден нататък вие ще сте заедно! Ще имате време за всичко.Ами после целият живот е пред нас за секс и всяка вечер може да ви е "първа брачна вечер",защо да е само веднъж ,винаги можеш да си направиш една вечер специална,а деня на сватбата си е ден на купон ,забавление,напиване ,подаръци и много емоции.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: ноември 03, 2006, 15:37:25 »

Съгласна съм с Янка!!! girl_in_love LOVING
Активен
mimi_81
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78


НЕуморима оптимистка


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: ноември 03, 2006, 15:41:30 »

При нас нямаше  cray Бях в начални месеци на бременноста и секса ни беше забранен,а и бях изтощена от сватбата.Исках само да видя леглото и да заспя.Но пък като се прибрахмемъжа ми половин час ми сваляше роклята и фибите от косата  danceg После преброихме парите,обсъдихме сватбата,посмяхме се гушнахме се и заспахме като официално семейство...
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #14 -: ноември 03, 2006, 15:50:40 »

mimi_81 и при нас беше така, аз бях вече в 4-ия месец. Но пък празненството преди това беше неповторимо. danceg Curtsey Curtsey Curtsey Dance2 Dance2 Party time Party time Party time yahoo  dance
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines