Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:17:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Имахте ли първа брачна нощ?
Да - 54 (62.8%)
Не - 32 (37.2%)
Общ брой гласове: 86

Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли такова нещо като първа брачна нощ?  (Прочетена 127401 пъти)
 
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #165 -: декември 13, 2007, 16:37:21 »

Това е готина идея също,последна извънбрачна нощ  good Добре си се сетила  Bravo Тъкмо не сте били изморени  Wink
Активен
Gerilein
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: април 01, 2008, 13:08:03 »

Момичета, не знам дали е обсъждан въпросът, но чух, че не е хубаво първата брачна нощ да прекараш в собствения си дом. Младоженците, които са си наели ресторанта в някои хотел вече са си решили проблема - там им предлагат нощ в най-хубавата стая като подарък. Ние ще сме в ресторат, не в хотел, но се замислям дали да не си резервираме стая в някой хотел за първата брачна нощ. Има и други съображения - ще има много роднини по домовете ни и ще е пълна лудница.
Вие какво мислите? smile
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: април 01, 2008, 13:16:00 »

това че не е хубаво да си в собствения дом го чувам за пръв път *crazy*ние се прибрахме след дискотека и още неподушили възглавницата заспахме като пичове  tease
Активен
Gerilein
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: април 01, 2008, 13:21:56 »

Да и аз малко се учудих ... Но реших, че няма лошо. Дори така ще е по-романтично и по-спокойно  smile
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: април 01, 2008, 13:40:43 »

Gerilein, аз съм чувал, че не е хубаво булката да се връща да спи там от където е взета, а трябва да спи на друго място. Според мен всичко това идва от едно време, че като се вземе булката от нейната къща, след сватбата отива в къщата на съпруга си. То като цяло традициите по сватбата са да не излизаш от там, от където си влязъл, но  според мен това са си суеверия, така че вие си прецените до колко им вярвате. А друг е въпроса, ако искате първа брачна нощ на друго място girl_wink
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: април 01, 2008, 13:43:10 »

ами да може би има нещо вярно в това да не се прекарва първата брачна нощ в стария дом на булката...но може в новия семен дом..има и още нещо-как да не се връща булката от където е взета ако нямат къде другаде да живет разбира се че ще идат в нейния дом crazy
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: април 01, 2008, 14:06:12 »

Суеверия около сватбите колкото щеш!. Ами едно време сигурно все е имало къде да отидат, но сега времената са други и според мен и традициите не са това което бяха  pardon При много двойки, които си живеят заедно дори не взимат булката, ами си потеглят заедно от дома. Така че, кой както му е на сърце и на душа и всеки според възможностите си. good
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: април 01, 2008, 14:06:26 »

Идеята за романтично украсена стая в хотел е чудесна и ако има повечко излишни пари (какъвто не беше нашия случай), сигурно си струва ... за спокоен сън. Защото обикновено това следва - СЪННННННН!
Поне в при нас така се случи, прибрахме се, в нашата квартира спяха брата на мъжа ми и приятелката му, отваряхме подаръци, смяхме се известно време (един от подаръците бяха ужасни оранжеви чаши марка "Тирикат" smile , чудих се къде да събера всички цветя и после по леглата. И през ум не ми мина нещо друго!!! Честно!  girl_impossible Такава уморааааааа
Активен
elenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 130



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: април 03, 2008, 13:48:26 »

Ние имахме първа брачна нощ, колкото и да не ми се вярваше, защото предполагах, че ще бъдем страшно уморени!Но когато влязохме в стаята на хотела, видяхме украсата, плодовете , шампанското и най - вече бълбукащото джакузи........просто грехота щеше да бъде, ако не се бяхме възползвали от специалното в ситуацията и се оставим на една умора smile
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: април 03, 2008, 14:01:34 »

Малеееее сега ще изляза и ша са гръмна- ама може ли да има по голямо диване от мене  blush

Мен ме нямаше седмица и тооо. Та значи казваш имало е първа брачна нощ.

Аз помислих малко по въпроса и тва измъдрих, първата брачна нощ сигурно води началото си от едно време, когато хората са се женили и първата им брачна нощ е била и първата когато са имали право да се докоснат малко по интимно и не само лек допир по ръката.Но в наши дни не знам, то ние си живеем с половинките и преди това, така че мисля аз да не поствям големи надежди и очаквания за първата брачна нощ .Сигурна съм обаче каквато и да е тя ще я запомня:)
Активен
elenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 130



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: април 03, 2008, 14:06:29 »

Моля те ....не се гърми заради мен :PА за това , че навремето е било така, напълно съм съгласна, като включим и "благата ракия", която се е пиела след, като се е разберяло дали булката е "честна", затова е имало такова голямо значение понятието "първа брачна нощ"!
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: април 03, 2008, 14:18:17 »

Аз май не съм се отчела в тази темичка blush
Та по въпроса... Преди сватбата си мислех, каква ти първа брачна нощ- та ние ще сме грохнали от умора, защото сватбата ни беше дневна и аз трябваше да стана към 5:30-5.45 сутринта shok Освен това бях и в средата на 5-ия месец, т.е. все пак трябваше да мисля и за спокойствието и на едно мъничко човече, сгушило се на топло в мен... след един изпълнен с емоции ден...НО, прибрахме се от ресторанта с кумовете в нас някъде към 19:30 Разопаковахме подарците, които родителите ни бяха преди това стоварили в нас, поотпочинахме за около 30 мин., колкото аз да се преоблека и тръгнахме към един пиано бар, където вече ни чакаха част от приятелите. Продължихме там доккъм 01:30ч. и се прибрахме в къщи. Против моите очаквания имаше първа брачна нощ, и то каква... blush Няма да се впускам в подробности, само ще кажа, че със сигурност никога няма да я забравя blush give_rose
Активен
pppolito
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: април 09, 2008, 17:24:30 »

Която от нас е имала първа брачна нощ е истинска късметлийка.Нашата сватба беше вечерна и след ресторанта купона продължи вкъщи.На другата сутрин не можах да си позная всекидневната angry angry Oh my ... Oh my ... Oh my ... и след цялото чистене легнах и заспах. По отношение на секса имахме първа вторник сутрин... blush blush blush
Активен
Andreina
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #178 -: февруари 09, 2012, 02:27:42 »

Ние си държим на първата брачна нощ:) И без това не искаме 24 часова сватба. Ще бъде вечерна и не до сутринта, така че ще сме свежи в решителния момент.
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: февруари 09, 2012, 08:45:46 »

Ние бяхме на дискотека и се прибрахме към 7 и нещо сутринта, но пак си имахме "първа брачна.....сутрин" pleasantry Аз лично не вярвах, че ще имаме, но може би заради повдигнатия адреналин и някакси не чувствахме чак толкова голяма умора, въпреки, че общо взето сватбения ден си беше общо към 20-ина часа girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines