Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 22:23:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Имахте ли първа брачна нощ?
Да - 54 (62.8%)
Не - 32 (37.2%)
Общ брой гласове: 86

Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли такова нещо като първа брачна нощ?  (Прочетена 128302 пъти)
 
buba_mara
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: август 14, 2007, 14:51:19 »

През първата брачна нощ, ако са им останали сили, младоженците разопаковат подаръците и броят парите.
А пък за "блага ракия" изобщо не може и да става сума  Wink
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: август 14, 2007, 15:11:02 »

И ние нямахме първа брачна нощ защото бяхме каталясали , но имахме първо брачно пътешествие , защото като се прибрахме някъде към 2:00 часа през нощта се оказа че сме си забравили ключовете от вкъщи в моята дамска чанта , която беше при родителите ми , защото там преспах предната вечер!Та се разходихме едно хубаво с таксита напред назад и това ни представляваше първата брачна нощ!После като се прибрахме след тези препятствия и ние броихме парички и си погледнахме подаръка от кума защото само той беше у нас другите ги бяха прибрали при свекъра и свекървата!
Но от тогава до сега си имаме редовно брачни нощи!
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: август 14, 2007, 15:21:31 »

Аз не знам как ще се развият нещата при нас,защото и нашата сватба ще е вечерна,но и не мисля,че ще продължи до през нощите,поне н априятелите ни не се получи така...Аз се надявам обаче да е щур купон и да продължи по-дълго,а след това съм сигурна,че колкото и да сме изморени на съпругът ми ще му останат сили и за първа брачна нощ.Още повече,че и ние ще сме в хотелският апартамент и ще е жалко да не се възползваме.Аз мисля да си се подготвя както подобава и да се снабдя с красива нощничка, с която да го изненадам.А подаръците и парите мисля да си ги оставим за десерт на другата сутрин,когато може направо с кумовете да си ги разопаковаме и посмеем...
Еххххх,дано всичко да е така хубаво както си го представям! girl_in_love
А колкото до девствеността до първата брачна нощ и аз не мисля,че има нещо странно,но всичко си зависи от обстоятелствата.Аз както съм на 26,а той на 27 например и както сме заедно вече 8г. ще е малко странно да сме заедно за първи път тогава.Но ако бях на 18 например нямаше да имам нищо против-и без това той е единственият мъж в живота ми!Но и си мисля,че това си има и своите подводни камъни,защото от сексуалният живот на двойката зависят много неща и да не се окаже след сватбата,че имате различни вкусове и наклонности и малко или много ви помрачи настроението и интосиазма....освен това си мисля,че ако ти е за пръв път точно в нощта след сватбата  като се има предвид и умората едва ли ще е много приятно...но това си е мое мнение!
Ще разкажа за моята първа брачна нощ едва когато отмине.... girl_wink
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: август 14, 2007, 16:31:15 »

tonitta,
като чета, все едно си писала за мен / нас със милото
и аз точно така си представян нещата.
иначе ние и двамата сме на 26 и сме от почти 8 години заедно, и аз мисля,  че девствени в първата брачна нощ за били бабите ни, защото са се женели на 17, 18 години.
дано да сане точно както го мечтаем girl_in_love
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: август 14, 2007, 16:44:57 »

наистина ли миличка?Радвам се,че има и други като нас,вече си мислех,че сме дърти за сватба,а и че много сме се мотали.Хората казват,че сме прекарали вече един брак заедно laugh
дано наистина първата брачна нощ да е по-различна поне,че след толкова години си знаем и кътните зъби...аз за това харесвам бързите сватби,поне още са много влюбени и безразсъдни,а ние сме вече по-олегнали и не така въодушевени!Но при нас поне вече я има сигурността и спокойствието.Всяка връзка си е като възрастта-има си своите сезони :girl_wink:Съжелявам,ако съм се отклонила от темата!
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: август 14, 2007, 17:43:55 »

сигурна съм, че и при вас и при нас ще е по-различна от обикновено.
все пак ще я има тръпката, че вече сме семейство.
ние напоследък сме толкова уморени, че нямаме време един за друг и се желаем все повече  повече girl_in_love
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: август 14, 2007, 17:59:55 »

И ние бяхме с дълга връзка повече от 8 години, но си имахме първа брачна нощ и да ви кажа сега като госпожа се чувствам по-добре, а милото каза, че не чувствал никаква разлика, защото ние и без това си живеехме задено повече от 6,5 г. give_rose
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: август 15, 2007, 12:23:42 »

и ние живеем заедно от 4 години.
ама няма как да няма по-различна тръпка, когато вече сме съпрузи.
но то сексът и емоцията зависят от самите нас, както се настроим така ще бъде
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: август 15, 2007, 12:53:36 »

И аз съм на същото мнение,а и си мисля,че след такъв ден макар и да е уморителен и адреналинът ни ще се е вдигнал.Аз дори си мисля,че и сън няма да ме хване и пред очите ми все ще са отминалите мигове,така че по-добре да се възползваме както подобава от нощта,а за почивка има време girl_wink
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: август 21, 2007, 08:44:14 »

ние приключихме със сватбата в 21ч, оставихме другите да купонясват и отидохме в хотела, РАЗБИРА СЕ ЧЕ ИМА ТАКОВА КАТО ПЪРВА БРАЧНА НОЩ  good Wink blush  yahoo
Активен
nelsan
Ентусиаст
**
Публикации: 66


skype-nelivailo


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: август 22, 2007, 15:40:58 »

и ние ще имаме първа брачна нощ-как иначе.чувството че сме пресни младоженци. Dance. ше е един път а време за спане колкото искаш.
имаме апартамент подарък от хотела но се чудя дали да подпитам лекичко дали ще я украсят(както в по горните истории-листенца,шампанско и т.н) или ще е нагло.все пак доста ще се израсим в ресторанта едва ли ще им е проблем да го направят crazy
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: август 22, 2007, 16:43:26 »

И аз много се надявам за украса на стаята-много ще ме зарадват,ако го направят.Още повече,че ние си плащаме част от цената и плащаме още една стая за кумовете....дано ни направят този жест! girl_wink
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #102 -: август 22, 2007, 17:15:05 »

И аз се вмъквам в тази темичка като такава вече минала по пътя, сватбата ни беше вечерна, веселбата прекъсна в хотела в полунощ или малко след това, гостите ни тръгнаха към дискотеките, а ние отидохме да се преоблечем, имахме "брачна нощ" и продължихме да купонясваме но 6 ч сутринта  Dance
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: август 22, 2007, 20:41:05 »

Да, това също е вариант, стига да не сте "претупали работата" :girl_wink:абе кой както иска,важното е да се запомни и да е незабравимо-нали е веднъж в живота(Дай Боже!) tease
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: август 28, 2007, 22:29:21 »

Ох ,незнам аз се надявам да имаме такава   ;)не може да няма това е кулминацията на ветерта все пак  blush
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines