Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 18:42:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Имахте ли първа брачна нощ?
Да - 54 (62.8%)
Не - 32 (37.2%)
Общ брой гласове: 86

Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли такова нещо като първа брачна нощ?  (Прочетена 128390 пъти)
 
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: септември 10, 2007, 14:44:40 »

Милички ето,че и моят сватбен ден вече е минало и мога най-после да споделя с вас имахме ли първа брачна нощ и стана ли както си го представях... blush
Да ви кажа ИМАШЕ!И то много красива....Бяхме наистина адски изморени,но аз се бях подготвила с подходящо секси белъо и то такова,в каквото не съм била до сега(имала съм доста интересни,но такова не съм...) и като излязох от вратата на банята.... Oh my ... мъжа ми направо се разсъни,което е типично в негов стил-той умора няма laugh
А вижте апартамента ни...как да не се възсползваме?!







Останалото оставям на вашето въображение......
Само 1 съвет от мен-не я пропускайте!Тя е първа и единствена!Поне ние така си я почувствахме и ще има какво да си спомняме blush girl_in_love
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: септември 10, 2007, 16:28:52 »

 Bravo Bravo Bravo :bravo:tonitta супер е било, DANCE DANCE DANCE трябва да насърчаваме бъдещите булки че при добро желание се получават страхотни първи брачни нощи, дори и да си живеете заедно от 100 г.
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: септември 10, 2007, 16:35:45 »

Да,така си е мила!То тогава даже още по-добре,хем няма да се притесняват-всички номера си знаят! laugh
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: септември 11, 2007, 19:43:02 »

е Тони супер изглежда  give_rose Представям си как сте си изкарали ...... girl_in_love
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: септември 11, 2007, 21:25:43 »

Дааа,беше страхотно!А кумовете как ни завидяха само....Даже си мисля за първата ни годишнина да го наема пак тайно от мъжа ми и да го изненадам,но този път да не съм толкова изморена :laugh:9или да съм,но на сутринта... blum)
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: септември 15, 2007, 04:18:52 »

И ние имахме първа брачна нощ, макар и кратка, защото бяхме капнали от умора. Сватбата свърши към 1 часа през нощта и после се къпахме в басейна на хотела за освежаване с нашите приятели и чак към 3 часа се замъкнахме изтощени към стаята. Душито ме накара да изчакам известно време пред вратата и като влязох още от вратата започваше пътека от чаени свещички, която водеше до леглото. Върху леглото имаше посипани сухи листенца и ароматни сухи клонки, а върху всички масички и шкафчета в стаята имаше наредени много свещички. Имаше и едно керамично съдче със свещ отвътре, върху капачето на което беше капнал масло с аромат на олеандър, което се изпаряваше и изпълваше стаята с много нежен аромат. Беше много романтично! Жалко само, че нямам снимки на обстановката, защото снимахме с камерата... а нали се сещате, че записа е твърде нецензурен, за да го пусна в темата  blush  pardon
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: септември 15, 2007, 08:03:43 »

 :bravo:Чудесно мила!радвам се,че и вие сте си имали своята първа брачна нощ!И колкото и да е кратка,тя си остава незабравима,защото бурни и дълги нощи сме имали всички и преди,но тази просто е специална заради символиката и всичко,което е било преди нея.Така че няма значение колко е продължила и ние бяхме капнали,но не пропуснахме да я отбележим!А за това,което е направил мъжа ти....нямам думи!браво на момчето! Bravo give_rose
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: септември 15, 2007, 11:09:40 »

prin4ipessa, браво на твоето момче  Bravo Докато четях и си представях обстановката  girl_in_love Това, което е направил е страхотно, моя мъж никога не би се сетил за такива неща  Girl_sing pardon а аз и само на обстановката бих се радвала, дори да не последва нищо след това, макар че се съмнявам  tease blush laugh
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: септември 17, 2007, 18:29:21 »

мила браво на душито ти направо думи нямам така се е сетил и всичко е било чудесно убедена съм girl_in_love give_rose моето мило каза да ходя с приятелки на дискотека през първата брачна нощ зашото щял да е уморен и щял да си ляга да спи  и да съм забравела за изненади и такива неща cray ама аз верно взема да ида с роклята и чудесата предтавяте ли си булка в дискотеката ще предизвикам страшех фурор laugh и ще има сигурно въпроси защо си карам брачната нощ в дискотеката!ако питате кумата ми тя иска така да го направим и даже каза че тайничко се моли той да ми го каже и в деня
Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: септември 17, 2007, 18:37:13 »

Миличка kleo_20 , аз също бях в дискотеката с роклята и наистина ме гледаха досто любопитно, но като цяло всички ми се радваха и искаха да ме пипнат за роклята защото носело късмет, а пък на съседната маса по някаква случайност беше бившето ми гадже.Незнам той как се е чувствал ама на мене ми беше страхотно да съм център на внимание е да съм съпруга на най-страхотният мъж.Та ние след дискотечката към 3-4 се прибархме и имаше първа брачна нощ.Доста сме издръжливи и мъжлето също, защото свърши страхотна работа  laugh
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: септември 24, 2007, 13:58:30 »

Ние бяхме много гладни и уморени след сватбата и първо отидохме да хапнем нещо в ресторанта на магазина. Аз си мислех ,че милото ще бъде уморен , но след като му се показах с една ефирна черна нощничка, много бързо се събуди. На следващата сутрин последва с падане в почти на щапагат в банята Oh my ..., та попритесних малко милото, той като ме видя как съм паднала и ожулването доста се стресна shok, , защотот буквално трябваше да ме хване под мишница и да ме повдигне. А след това мен нещо ме обзе един нервен смях и човека се чуди  Oh my ... huhhuh.gif crazy , незнае какво става.
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #116 -: септември 24, 2007, 17:16:55 »

Мири дано нищо да ти няма, но добре че не си гонаправила щапагата в брачната нощ, че мъжа ти щеше да се чуди какви са тия любовни танци   laugh
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #117 -: септември 24, 2007, 18:02:12 »

И ние нямахме първа брачна нощ, защото на мен ми дойде точно предния ден преди сватбата и то късно следобяд, но за сметка на това имахме 6 и 7 брачна нощ- ако мога така да се изразя  danceg И беше страхотно  good
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: октомври 15, 2007, 15:31:00 »

И ние за съжаление я пропуснахме, толкова бяхме уморениии, особено аз Girl_sing а апартамента агентката го беше направила толкова романтично girl_in_love и шампаско и плодове, а ние да не се възползваме crazy Един познат като ни гледа снимките от стаята и вика "Ооо, представям си какво е ставало" и мъжа ми "Охооооо, става, става и още как, ако знаеш как се наспахме" laugh
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: октомври 15, 2007, 15:34:45 »

ееее точно от тебе не го очаквах това!и наистина сте имали страхотна стая... P-(Ама поне сте се наспали...А ние не само,че имахме първа брачна нощ,ами и разопаковахме подаръци,а за капак моя ранобудник заровичка из косата ми още в 8,30ч.... ohmyИ аз какво да правя-станах....ама добре,че нямаше и първа брачна сутрин,че за това вече наистина нямах сили... laugh tease
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines