Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 09:20:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 7 част  (Прочетена 181405 пъти)
 
BacuTy
Ентусиаст
**
Публикации: 88



« Отговор #555 -: юли 13, 2010, 18:39:22 »

Злате,Личното ми мнение е,че всеки се простира според възможностите си и бюджета си. smile
Аз лично харесвам такива модели, които във средностатистически магазин варират ежду 400-600 лв.
Има и по-скъпи до към 800 ,900 има и многооооо по-скъпи.Но за няколко часа просто за мен е излишен разход smile всеки си преценява според чергата .Никога няма да обвиня някой,че си взема рокля под наем(аз съм склонна също, но не ми допадат просто) или ,че ще даде 10 хил. за рокля.

Pebbles, Oh my ... твоята рокля е уникална... много ми допада подобна дължина... годеникО ме резна  beating.
Ако е удобно да попитам колко ти излезе и за колко време беше готова.
И да не е съвсем спам, някой може ли да ми препоръча гримьор... ама наистина професионален.Не искам да ме гримират с масова козметика и така както мога да се направя и аз (понеже мисля,че и сама мога да се справя  smile сама прилично), но наистина искам да се видя различна smile.
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #556 -: юли 13, 2010, 19:30:24 »

Относно грима разбира се , че има значение и то голямо каква е козметиката , но ръката , която ще те пипне също не е за подценяване , защото аз си мислех , че сама мога доста добре да се справям с масова козметика , а пък като се видях направена от професионалист не можах да се позная и се чувствах , като някоя звезда smile. Говоря за първи път , като си правих пробен грим. Иначе на сватбата вече като ме гримира Криси бях свикнала вече няколко пъти да се виждам с хубаво направен грим. Та в този ред на мисли не знам BacuTy какво имаш предвид под масова козметика , но мен са ме правили с Диор и наистина са супер нещата им , но ми дойдоха леки.За снимки и камера аз лично предпочитам по - силния грим , но не да изглежда силен , а да е по - скоро изразителен. Честно казано не знам на сватбата с какво точно ме прави Криси , защото се бръкна в бая неща. Мерна ми се Буржоа , като марка.
За често спряганата тук Маруся знам , че работи с Радиант.
Активен
BacuTy
Ентусиаст
**
Публикации: 88



« Отговор #557 -: юли 13, 2010, 19:45:27 »

red_roses,много красива булка си.. give_rose
а някаква информация по-конкретна като сайт и цени smile.
И аз искам изразителен грим smile biggrin и без туй съм доста безлична имат поле за изява  danceg
То май да разбереш някой гримьор колко е добър... трябва да се слагат снимки в сайтовете им преди и след.
Активен
Злате
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #558 -: юли 13, 2010, 19:51:22 »

О, да, Маруся прави братовчедка ми миналия ноември. Доста добре се беше справила, като се има предвид проблемната кожа, но подробности незнам за козметиката. Аз също имам някои неща дето трябва да се покрият и не бих се осмелила да се правя сама. По-скоро ако мога да взема някои неща, да знам че са по-качествени, другото което го нямам, да ме мацоти с каквото има, незнам, нещо такова си го представях  girl_wink
ВасиТу, така е, има и за 2 и 200, дет се казва, ама наистина само за няколко часа (айде ден), незнам дали си заслужава. По-скоро си мисля да се вземе нещо по-евтинко и хубавичко, да си го сложиш в найлон и го гледаш като антика в гардероба, вместо да дадеш сума ти пари и после пак ще си я гледаш като антика ама ще се ядосваш че си се изръсил толкова много  }:->Тааааа, май ще отида с по-скромния вариант, а пък повечето пари ще идат за другите работи  good на сърце ми е много Николина Чакардъкова, ама дотогава ще видим какво ще стане.
А иначе си много права за преди-след снимките Wink
Сега тепърва ще гледам снимки, Пебълс много ми хареса и прическата и букета  danceg
Активен
Maria_I
Ентусиаст
**
Публикации: 62



Моят сватбен албум

« Отговор #559 -: юли 13, 2010, 23:18:22 »

ВасиТу, в Росица Котюр цените варират между 500 и 700, може и нагоре, зависи дали роклята има дантела, камъни и други украси. Трябва да си предвидиш поне 2 месеца за шиене на роклята, защото имат доста работа /всъщност, като се замисля, аз уцелих абитуриентския сезон като си търсих рокля, може би сега сроковете са по-разумни/. Като цяло много ми харесват роклите там и първоначално си бях харесала рокля от техния сайт, но я нямаха налична да я пробвам /пробвах подобен модел абитуриентска, но не беше същото/, а и се оказа, че платът за тази рокля е свършил и така и не се видях в бяла рокля там /като ходих имаха предимно абитуриентски цветни рокли шити по булчински модели/. Иначе сигурно оттам щях да си поръчам роклята.

За грим - аз съм много, много доволна от Криси, нямам идея какви гримове ползва, защото ги вади от едно куфарче и не съм се заглеждала, но определено ме преобрази за сватбата, аз само си казах в каква гама предпочитам грима. Така ме беше гримирала, че очите ми, които са с някакъв неопределен сивкаво-син цвят и не изпъкват кой знае колко, изглеждаха много изразителни, даже ме питаха дали съм с лещи  Ashamed. Гримът ми не мръдна цяла вечер, от нея допълнително си купих и едни листчета с пудра по тях за матиране на лицето /кожата ми е доста мазна/, ползвах ги само веднъж преди фотосесията /защото доста се бях поизпотила при вземането в нас, въпреки климатика/ и след това не ми се е налагало да правя каквито и да е корекции, гримът не мръдна до сутринта. В албума ми можеш да видиш снимки и да сравниш със снимката на аватара ми, където съм с много малко /почти без/ грим.
Активен
liony2000
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #560 -: юли 14, 2010, 08:25:08 »

Ей колко сте писали.Здравейте на новите бъдещи булки. @}->--Ние вчера ходихме до Барите и уредихме всичко с управителката.Остана сега да си купя украсата и съм тотално готова.
Криси ползва всчкаква козметика,но предимно LUMENE Финландска.И всички известни марки.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #561 -: юли 14, 2010, 09:30:47 »

Благодаря ви за комплиментите, момичета give_rose. Заслуги имам само за роклята, аз си я избрах като модел и ми я ушиха по снимка. Фризьорката и флористката ми ги препоръча и изцяло се доверих, на сватбената си агентка, която препоръчвам със сто ръце, ама май ще кажа коя е на лични, че хич не обичам да ми се карат Girl_hide.
 Та, за роклята - аз уцелих точно абитуриентския сезон и трябваше да им скръцна със зъби за да не си ходя по прекрасното бельо, което си бях купила за сватбата. Ама същата година, поръчани през лятото 2 роклета за шаферки на една съфорумка станаха за смешни срокове от 2 седмици или нещо такова. Тъй че, както казах, българска работа, малко не си преценяват капацитета. Ама такива рискове ги има с всички доставчици и производители на рокли в Б-я, така че не се плаши излишно. Роклята беше към 500 лв, като при предварителните запитвания почнаха да ми дават цени от 380 до 420 и постепенно, с напредване на моята сериозност и цената ставаше по-сериозна. Ама и това го приемам като необходимото зло.
Активен
Maria_I
Ентусиаст
**
Публикации: 62



Моят сватбен албум

« Отговор #562 -: юли 14, 2010, 10:37:22 »

Еха, страхотна сватба, pebbles, сега ти разглеждах снимките. Мисля, че сме ползвали една и съща сватбена агентка, поне украсата съм я виждала на сайта им smile.
Активен
Злате
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #563 -: юли 14, 2010, 15:11:43 »

О, да, Лумене са хубава козметика Wink поне ако съдим по цените  huhhuh.gif Лиони, ти си шампион, сега може да седнеш и да отдъхнеш (мъничко) поне до големия Ден  yahoo
Мария, и моята кожа е мазна в Т-зоната, така че идеята за лентичките е страхотна Wink С тези хора и чудо и т.н.
Активен
spzd
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #564 -: юли 14, 2010, 15:22:21 »

Рebbles, моля те  сподели за фризъора и флориста.Имам спешна нужда и от двете,моля помагайте- остават ми малко време а съм наникъде.
Аз лично се гримирах при двете по-спрягани имена във форума. И личното ми мнение е че  много зависи от кожата на лицето,тена. Една гримъорка може да направи едно лице добре,друго не толкова. Имам   снимки на двата грима, лично аз се харесах с първия,който си направих повече( само че от него имам само една снимка качена в галерията- в профил на макдоналдс). Другия също е хубав, но не е моя грим, не ми издържа цяла вечер и дори се размаза- това са моите наблюдения. Та мисълта ми беше,че всичко е индивидуално, един може да е доволен от един,друг отдруг гримьор-трябва да се пробва.
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #565 -: юли 14, 2010, 16:44:37 »

spzd , гримът и на 3-те снимки е супер. Само тази , на която си в Мак Дондалдс не се вижда почти , а за грима няма как да се добие представа, но на другите две е супер просто. На последните две снимки гримът е правен от Маруся ми се струва.
Активен
Злате
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #566 -: юли 14, 2010, 16:58:56 »

Харесва ми повече втория май, макар че ми се струва че може би ще бъде още по-хубаво ако се добави малко очна линия ли, нещо да се акцентира на очите или по-тъмно червило. Ама като се има предвид че имаш страхотни очи, май по-добре ще е да се акцентира на очите  Wink Поне така си мисля аз де.
Обувките са супер и е хубаво че ще може да ги носиш не само на сватбата си  good За съжаление, аз няма да мога да си позволя висок ток, щото разликата във височината ни не е много голяма  cray ама айде, барем да ми е по-лесно с танците  yahoo
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #567 -: юли 15, 2010, 12:52:22 »

Да, Мария, една е агентката good

spzd, снимката пред Макдоналдс не е много ясна, ама май че там грима по-ми харесва, защото не е толкова барби розов. Сега, то зависи от сянката как изглеждат цветовете, ама другото много розовее.
Активен
Maria_I
Ентусиаст
**
Публикации: 62



Моят сватбен албум

« Отговор #568 -: юли 15, 2010, 12:59:47 »

И на мен втория грим ми харесва много. Според мен при грима за сватбата най-добре акцентът да е върху очите - устните както и да са гримирани няма да остане нищо от многото "Горчиво!".
Активен
liony2000
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #569 -: юли 15, 2010, 20:34:42 »

Рebbles, моля те  сподели за фризъора и флориста.Имам спешна нужда и от двете,моля помагайте- остават ми малко време а съм наникъде.
Аз лично се гримирах при двете по-спрягани имена във форума. И личното ми мнение е че  много зависи от кожата на лицето,тена. Една гримъорка може да направи едно лице добре,друго не толкова. Имам   снимки на двата грима, лично аз се харесах с първия,който си направих повече( само че от него имам само една снимка качена в галерията- в профил на макдоналдс). Другия също е хубав, но не е моя грим, не ми издържа цяла вечер и дори се размаза- това са моите наблюдения. Та мисълта ми беше,че всичко е индивидуално, един може да е доволен от един,друг отдруг гримьор-трябва да се пробва.
Мила още две седмица ,а???Трепери ли ти под лъжичката? :bravo:И за грима и аз мисля ,че трябва да ти е малко по силен грима на очите.
Активен
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines