Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 09:24:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 7 част  (Прочетена 181425 пъти)
 
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: юни 30, 2010, 22:31:28 »

lionelsa, прелестна булка си!!! Толкова нежна - както си представям да изглеждат булките smile

Благодаря ти за милите думи! give_rose

Не само ти имаш проблем с намирането на обувки в този град.  funnytooth Май това е всеобща болест.
Активен
milena_
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #421 -: юни 30, 2010, 23:04:07 »

spzd кога е сватбата?
Активен
spzd
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #422 -: юни 30, 2010, 23:13:12 »

На 29.07. живот и здраве smile
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: юни 30, 2010, 23:27:26 »

Spzd, за цената на пробния грим при Маруся мисля, че зависи от това дали искаш тя да дойде или ти ще идеш. Аз поисках тя да дойде при мен и съответно платих 20 лв. без да ми предлага да си купя каквото и да било. Единственото кофти е, че тя не ме предупреди предварително затова, а впоследствие тук някъде прочетох, че е така. Аз поисках да дойде, защото реших, че няма смисъл да се разкарвам, след като може тя да дойде при мен  pardon, но ако знаех, че в другия случай мога да се сдобия с някое ново червилце може би щях да предпочита другия вариант  blush Това ме подсеща, че трябва да си купя червило  за сватбата  blum
Активен
@sTR@
Любопитен
*
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: юли 01, 2010, 05:13:14 »

Цената на пробния грим при Маруся не е свързан с това дали ти ще отидеш при нея или тя ще дойде. Аз също платих 20 лв., а ходих до нейното жилище. Явно и тя прилага някакъв... индивидуален подход  pardon Все пак разбира от работата си и се справя доста добре  good
Активен
Leila
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14


Аз искам!


« Отговор #425 -: юли 01, 2010, 07:11:42 »

Не искам да засягам някой с мнението си, но просто ще споделя едно наблюдение! Не съм гримьорка - да кажа първо, че да не каже някой, че плюя и съм и конкуренция! good
Забелязала съм, че всички булки гримирани при Маруся са с грим в прасковен цвят. Не знам дали наистина е така, нямам наблюдение на всички булки, които си правят грим при нея, но говоря от гледна точка на видяните.
Не, че е нещо лошо, просто наблюдение.
Активен
reni_vn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


Булчица


Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: юли 01, 2010, 07:25:50 »

Не съм влизала от 2 седмици тук, а виждам има и хубави новини. Нинка, честито мила.. извинявай много, но нямах представа, че ще се омъжваш. Пожелвам ви вечно щастие, много разбирателство и моменти, които да спират дъха ви. smilesmile Много ме зарадва
Активен
liony2000
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: юли 01, 2010, 07:40:44 »

Не искам да засягам някой с мнението си, но просто ще споделя едно наблюдение! Не съм гримьорка - да кажа първо, че да не каже някой, че плюя и съм и конкуренция! good
Забелязала съм, че всички булки гримирани при Маруся са с грим в прасковен цвят. Не знам дали наистина е така, нямам наблюдение на всички булки, които си правят грим при нея, но говоря от гледна точка на видяните.
Не, че е нещо лошо, просто наблюдение.

Това и аз го забелязах.Аз искам по силен грим.С очила съм и иначе нищо няма да се вижда.Така си мисля.И защо трябва да си купувате червило или нещо друго ?Аз си имам гримове и те са си доста добри.
Активен
liony2000
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: юли 01, 2010, 07:46:10 »

red_roses от къде си взе перлите?Аз искам нещо подобно.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: юли 01, 2010, 08:01:15 »

Не съм влизала от 2 седмици тук, а виждам има и хубави новини. Нинка, честито мила.. извинявай много, но нямах представа, че ще се омъжваш. Пожелвам ви вечно щастие, много разбирателство и моменти, които да спират дъха ви. smilesmile Много ме зарадва

Рени, то никой не знаеше. Не се притеснявай за това.  girl_wink Благодарч много за пожеланията give_rose
Вие отметнахте ли още задачки?
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #430 -: юли 01, 2010, 08:28:43 »

Е , това с червилото не е ли малко ... хм нагло? О , аз не бих се навила. Много съм принципна за тия неща и веднага ще ми направи лошо впечатление. Иначе по принцип прасковения цвят е доста предпочитан , както от булки така и от гримьори. Вече зависи от визията на човека , но аз също бях с прасковено и коралово ( както Криси го нарича). Тези цветове са моите , разбрах го. Но някой път , като отида пак да ме гримира ще искам нещо по - различно .
liony2000 , за обеците питаш сигурно? Ами магазина е на самия "Княз Борис" , на ъгъл се пада. Значи има едно заведение "Маестро" , малко по - надолу от него на самия ъгъл има бижутерски магазин. Моето беше комплект обици , висулка (която не сложих заради презрамката през врата , защото много се утежнява ситуацията) и пръстен. Излезе ми 90 лв., но тогава ползвах някакво намаление.
Активен
_Roxy_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114


Love is in the air...


« Отговор #431 -: юли 01, 2010, 09:17:44 »

milena_ линийката ти май отброява същите дни като моите  Wink
Къде си поръча роклята и колко време ти дадоха за изработка? Аз все още не съм намерила моята и малко взех да се притеснявам дали не съм назад с приготовленията.

Активен
raqraq
Ентусиаст
**
Публикации: 54


« Отговор #432 -: юли 01, 2010, 09:34:29 »

За грима и аз се доверих на Маруся, заради добрите отзиви, но не съм останала с толкова перфектни впечатления, както други момичета. Още от първите минути гримът изглежда много добре, но със сигурност след няколко часа трябва да се погледнете и да се пооправите, защото въпреки слоевете се появяват лъскавини. Искам да ви посъветвам и да настоявате за това, което на вас ви се иска и което си представяте и да следите и да коригирате, каквото ви се иска. Подгответе се, че се обръща внимание и на деколтето и ръцете и после оставят зацапвания по роклята. Отделете си и един цял час, а и малко повече за грим и повече от два часа за прическа girl_wink Успешна подготовка на всичк good
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #433 -: юли 01, 2010, 09:40:48 »

Моят грим стана точно за 15 мин. Много стегнато и бързо. Не мога да си представя да ме мацотят 1 час. И въпреки бързината гримът беше перфектен. Слагах си само червило.Иначе ми станаха едни като петънца по лицето , защото всеки ме целува и съответно част от пудрата си замина , но аз си носих и си сложих преди да влезем в ресторанта.
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #434 -: юли 01, 2010, 10:08:52 »

В абсолютно всички сватбени салони ги има. Даже съм ги виждала и в магазин за ластици , диадеми и т.н. Има един такъв на самото пазарче на часовника , срещу него точно . Цените варират - от под 1 лв до 2лв. Моите не знам май бяха 0.80лв бройката. Взех ги от сватбен салон "Контеса" на бул. "Мария Луиза".
« Последна редакция: юли 01, 2010, 14:03:44 от red_roses » Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines