Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 11:31:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 7 част  (Прочетена 181593 пъти)
 
reni_vn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


Булчица


Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: юни 13, 2010, 09:21:55 »

Момичета, искам и аз да се отчета. До сега мисля, че сме свършили по-голямата част от нещата..останаха по-дребни неща:
Ресторант - Димят, фото - Ангел Ненов, видео- Еста Вижън - Роди, водещ-Митко Горчев, ди джей - Черкезов
Ритуална зала, Църква - манастира в к.к. Св. Константин и Елена, булчинска рокля, костюм за младоженеца, халки, покани, сватбени чаши, плат за шаферски рокли
Останаха ми дребни неща като цяло.. но има време до 04.09 smile
Успех на всички в подготовката
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #271 -: юни 13, 2010, 11:07:49 »

tanives , ти говорила ли си с управителя на Бриз 2 дали е свободен ресторанта на вашата дата?
Иначе няма как да не остане място за дансинг , защото масите в Бриз-а са качени едно ниво над дансинга , а той самият е обособен като такъв. Така , че място за танци ще има. Ние бяхме 80 човека и се събрахме идеално , на никой не му е било тясно , по принцип като сме говорили с управителя той е казвал , че там са се събирали и 120 човека. Говори с него , за да ти даде една схема на масите , на коя по колко човека максимум може да се сложи , къде ще се сложи и допълнителна маса , защото и такава ще трябва да има .
reni_vn , напредвате бързичко , имаш още време така , че спокойно . Ти сега уреди по - едрите неща , а пък последната седмица се уреждат най - дребните детайли.
« Последна редакция: юни 13, 2010, 11:09:39 от red_roses » Активен
tanives
Любопитен
*
Публикации: 42


Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: юни 13, 2010, 11:54:20 »

Да говорили сме с управителя и вече сме резервирали ресторанта. Просто исках да съм сигурна, че няма да е тясно. Благодаря ти много red_roses. Успокои ме  Bravo
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #273 -: юни 13, 2010, 12:33:16 »

tanives , в галерията си сложих една снимка , на която хвърлям букета. Там е заснета половината част от дансинга така , че ще можеш да добиеш представа как е ситуиран дансинга и как масите. До колкото разбрах ти не си виждала на живо ресторанта.
Активен
tanives
Любопитен
*
Публикации: 42


Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: юни 13, 2010, 12:59:21 »

Да не съм виждала ресторанта. И сега като видях и твоята снимка разбирам, че снимките от сайта им са стари и няма нищо общо. Благодаря ти за снимката!! Bravo
Активен
didinka_7
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: юни 14, 2010, 09:02:32 »

Момичета, искам и аз да се отчета. До сега мисля, че сме свършили по-голямата част от нещата..останаха по-дребни неща:
Ресторант - Димят, фото - Ангел Ненов, видео- Еста Вижън - Роди, водещ-Митко Горчев, ди джей - Черкезов
Ритуална зала, Църква - манастира в к.к. Св. Константин и Елена, булчинска рокля, костюм за младоженеца, халки, покани, сватбени чаши, плат за шаферски рокли
Останаха ми дребни неща като цяло.. но има време до 04.09 smile
Успех на всички в подготовката
Рени,браво на теб.Бързо си отметнала доста задачки.И аз съм горе-долу на твоето положение.Ама аз имам един ден повече от теб. blum
Активен
tanives
Любопитен
*
Публикации: 42


Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: юни 14, 2010, 10:30:49 »

Момичета какво ще кажете за DJ Тито - Христо Димитров? Препоръчват го от ресторанта
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #277 -: юни 14, 2010, 10:33:40 »

Тито е водещ.не е диджей!
Активен
reni_vn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


Булчица


Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: юни 14, 2010, 12:09:44 »

didinka_7, red_roses, напредвам и още как smile
red_roses - тебе не те мислим, ти вече си спокойна щастливо омъжена жена smile
didinka_7, за украсата въобще не съм мислила кой да наема... голям проблем sad
Активен
Snowwhite23
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #279 -: юни 14, 2010, 13:56:15 »

Момичета, какво ще кажете за конферентната зала на Сплендид Романс? Основният ресторант е зает за датата,която искаме и ни предлагат да бъдем в конферентната? Въобще какви са ви впечатленията от този хотел?
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #280 -: юни 14, 2010, 15:25:23 »

Аз го препоръчвам,писала съм защо,в предните постове!
Активен
_Roxy_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114


Love is in the air...


« Отговор #281 -: юни 14, 2010, 16:21:07 »

Аз лично не го препоръчвам. Обслужването може да е на ниво, но самите зали не са подходящи за сватбени тържества. Основния ресторант е Г образен и по този начин част от гостите се изолират + колоните в другата част. А за конферентната зала - доста тъмна (има прозорци само в дъното) и повече от 80 човека не могат да се настанят.
Когато ходих да го гледам управителя ми каза "Е какво толкова е проблем, че не е осветено, нали ще е вечерна сватба". Пък и не ми се струва много приятно да има 2 сватби по едно и също време. (ако правилно разбирам, с каква цел е зает основния ресторант на вашата дата).
Активен
Snowwhite23
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #282 -: юни 14, 2010, 16:31:16 »

Да, има още една сватба на същата дата,което и на мен не ми се струва много приятно.Освен това ние искаме сватба на морето, не за да ни затворят в някаква тъмна зала( в Софи има достатъчно хубави ресторанти), а за да е по-романтична обстановката.Аз си представям ресторант с големи прозорци и изглед към морето,но за момента не мога да попадна на такъв resent
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: юни 14, 2010, 17:09:44 »

Snowwhite23,
провери ли в Сириус - св. Константин и Елена ? Той е точно такъв - с големи прозорци и изглед към морето.  http://www.siriusbeach.com/gallery.php?lang=1
« Последна редакция: юни 14, 2010, 17:13:09 от vilenceto » Активен
_Roxy_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114


Love is in the air...


« Отговор #284 -: юни 14, 2010, 18:43:47 »

Сириус е добре, но според мен и там има недостатъци. Snowwhite23 не знам коя дата сте си избрали, там ми казаха че през сезона туристите се хранят в ресторанта и правят сватби само от октомври до май. Нещото, което не ми хареса и дори ми направи лошо впечатление - в ресторанта нямаше хора, дори беше затворен (април ходих) а миришеше много на кухня. Ако като няма хора е така, не знам като започнат да готвят и се напълни с гости какви миризми ще се носят. 
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines