Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 13:16:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 7 част  (Прочетена 181690 пъти)
 
tanives
Любопитен
*
Публикации: 42


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: юни 10, 2010, 13:02:56 »

Оказа се, че Оазис е зает на 10.08  sad
В Романс ми предлагат точно конферентната зала. Аз все си мисля че няма да дайдат всички гости и за около 80 човека ще е добре.
Мнения за Бриз 2??????
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #241 -: юни 10, 2010, 13:05:22 »

Бриз 2 е добър избор също,но дали е свободен,вече позволяват и сватби навън,около басейна!Добро обслужване,хубава кухня!
Активен
tanives
Любопитен
*
Публикации: 42


Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: юни 10, 2010, 13:17:59 »

Вече избирам между Бриз 2 и Романс Bravo
Колкото и да ги гледам на снимки не мога да реша. Аз огледах 100 хотела. Ще се побъркам вече crazy
Събирам мнения и който надделее той ще е  blum
Активен
Snowwhite23
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #243 -: юни 10, 2010, 13:22:15 »

Една приятелка спомена,че стаята на младоженците не била хубава обаче дали говореше за Бриз 1 или Бриз 2 не мога да се сетя.Ще я питам тази вечер и ще споделя smile
Активен
rain
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 48



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: юни 10, 2010, 13:29:15 »

tanives, според мен Романс е на светлинни години от Бриз 2, много по-изискан, изпипан, персонала дори е на друго ниво. Ако сватбата ти не е голяма аз ти го препоръчвам с две ръце! Успех!!!
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: юни 10, 2010, 13:32:46 »

Присъединявам се към мнението, че Романс е по - хубав  Wink Все пак всичко зависи и от финансовите ви възможности. В Романс средната цена на куверта, ако не се лъжа (и ако няма промяна от миналата есен), беше с около 10-ина и повече лв. над тази в Бриз 2  Wink
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: юни 10, 2010, 13:37:08 »

Абсолютно съм съгласна с zvezdaa и divanetata. Това са две места на съвсем различно ниво. Не подценявам в никакъв случай Бриз 2, за него съм чувала само положителни неща, но гласувам на 100% за Романс  good
Активен
pil4ata
Любопитен
*
Публикации: 23



« Отговор #247 -: юни 10, 2010, 13:41:35 »

Здравейте момичета, аз  също се присъединявам към бъдещите булки 2010  yahoo. Много се радвам, че ви има и споделяте всички трепети около подготовата си, благодарение на вашите коментари аз се ориентирам по-добре с организацията на сватбата си. Датата е 25 септември, имаме час в ритуалната зала и катедралата. Дж е Съни, фотограф и оператор - фотостудио Х, грим - Маруся. Спряхме се на кристалната зала на х-л Елена на Златни Пясъци. Много ни хареса залата и ще се радвам да споделите впечатления от нея, ако сте имали или присъствали на сватба там. Ами до тук сме я докарали организацията, сега обикалям магазините за рокля, обувки си взех от прити фит и са много удобни.
ще се радвам ако пишете за х-л Елена, благодаря предварително!
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #248 -: юни 10, 2010, 13:56:22 »

Ние бяхме в Бриз 2. Той е "класика в жанра". Страхотен управител , мили сервитьори , вкусна храна. Като гледах диска забелязах даже , че съм си захвърлила букета на масата и един от сервитьорите дойде и ми го сложи във вазичката предназначена за него smile. Най - тактично към 12h прошепнаха , че искат да се оправи сметката. Нашите гости си тръгнаха към 12 и нещо , а ние младите (1 маса хора) стояхме до към 2 и нещо. Мисля , че даже и оувъртайм не ни взеха в случая.Казвам мисля , защото мъжа ми оправи сметката.Украсата беше тяхно дело , имаха си всичко , аз само им казах в каква цветова гама да са нещата. На една от срещите си с управителя поискахме да има на всяка маса и разпръснати цветчета от рози и камъчета. Той каза само : "мислиш ли , че някой ще ги забележи". В деня на сватбата си мислех , че няма да се сетят за тези неща , но хората се бяха постарали всичко да сложат. И то аз си платих само калъфите за столовете. Останалата украса ти я предоставят. А що се отнася за младоженския апартамент - напълно нормален апартамент. Не е някакъв лукс , но беше много приятен. Повярвайте ми последното нещо , което ще гледате ще е апартамента. А и това никога не би ми било критерии при избора на ресторант.
Активен
tanives
Любопитен
*
Публикации: 42


Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: юни 10, 2010, 13:57:48 »

Благодаря за бързите отзиви. И аз като, че ли предпочитам Ромарс  good
Така, че той ще е  Party time
pil4ata  Welcome Аз също мисля да се свържа с Маруся щом се прибера, което ще е две седмици преди сватбата, но се надявам да е свободна. Четох страхотни отзиви за нея  good
Сега започвам да търся покани blum
Активен
tanives
Любопитен
*
Публикации: 42


Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: юни 10, 2010, 14:01:34 »

ООО red_roses обърка ме сега.  funnytooth Но като се замисля никой, на който в действително е била сватбата в Романс не е дал мнение.  nea Май трябва да преосмисля решението!
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: юни 10, 2010, 14:07:15 »

Vilenceto, защо да е скъп Уили  crazy Аз, ако не се лъжа, цената е като при Съни  smile
Rossito, присъединявам се към мнението ти за Романс. Наистина е приятен ресторантът, но и за нас беше проблем това с "Г-то"  Wink Четох обаче, че те имали и друга зала. На нас не ни я показаха  crazy Но който се интересува, може да пита изрично  Wink
Като начална цена "да", обаче с Уили идва още един човек, т.е. още един куверт, при Уили са 5 часа а при Съни - 6 часа. Тези подробности милото ги изтъкна и в крайна сметка излизат около 100-тина лева повече. Мен ако питаш няма проблем обаче....... милото....
При нас overtime-a е важен т.к. на златните октомври месец май няма дискотеки и ще продължим в ресторанта.
Открих контакти на Дидо, от сайта разбирам май че Дидо и Иво работят заедно, довечера ще се срещнем с Дидо и после ще споделя впечтления. Ако някоя от вас има инфо за него, нека сподели...мерси smile
« Последна редакция: юни 10, 2010, 15:12:08 от vilenceto » Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #252 -: юни 10, 2010, 14:09:42 »

tanives,аз съм водила няколко сватби там,затова изразих и моето мнение,че е страхотен,но за не повече от 80 човека.Това се отнася и за ресторанта и за конферентната зала.От една страна по-малкото пространство предлазполага за по-голям купон,тъй като хората са по-близо един до друг,по-бързо се приобщават и лесно стават да танцуват,един вид по-приятелска атмосфера се получава!Обслужването също е фактор-за мен е отлично,съчетано с красивата и изискана атмосфера е гаранция за незабравимо тържество!
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #253 -: юни 10, 2010, 15:59:15 »

Да, вярно е че Дидо и Иво работят заедно, от тази фирма и Петко е добър, като цяло сме се засичали на едно мероприятие с Дидо и Петко, и съм била на сватба на Петко и определено ми допаднаха много. С Иво тепърва предстои да работим заедно, но имам добро впечатление от срещата ни. Също много съм доволна от работата ни с Деси (не Дочева, друга е, работи сама), тя е водила наши сватби, и съм очарована! Макар да не е от известните и често спрягани имена, определено ми допада как си води ритуалите, има много приятен тембър на гласа, а и най-важното всъщност - усеща добре публиката. За Съни и Уили е изписано достатъчно тук, няма да повтарям момичетата, ако някой се интересува от нечии координати, да ми пише на лични, няма проблем! Дано съм ви била полезна!
Активен
tanives
Любопитен
*
Публикации: 42


Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: юни 10, 2010, 17:24:44 »

Ама те моите гости се увеличават със секунди. Сега пък ги сметнах 95. Все съм зъбравила някой. Май ще се задоволя с Бриз 2 girl_impossible
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines