Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 13:26:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 7 част  (Прочетена 181863 пъти)
 
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: юни 10, 2010, 10:47:47 »

reni_vn , намери ли си лилави покани? Не искам да те отчайвам и не знам какво разбираш под хубави, но аз не можах да си намеря. Всички покани в лилаво ми бяха прекалено кичозни и натруфени. За това си купих в шампанско   pardon
Ако мислиш, че имаш време отиди в някоя рекламна агенция да си ги направиш по свой дизайн  girl_wink
Активен
reni_vn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


Булчица


Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: юни 10, 2010, 11:11:19 »

Rossito, не съм намерила още, но приятелят ми хареса едни... пък като го знам колко е претенциозен...хубави са иначе...ама ще видим...до края на седмицата трябва да изберем, че време не остана... sad
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: юни 10, 2010, 11:21:21 »

Red_roses, на нас също многоооооооо ни го похвалиха, че бил много добър DJ, много ерудиран, възпитан, на място и т.н. Ние обаче останахме с друго впечатление. Когато се срещнахме през цялото време демонстрираше, че е най - добрият. Няма нищо лошо човек да има самочувствие, но той прекали. Никой от другите DJ, с които се видяхме (Съни, Уили и Дидо), не си позволи по какъвто и да е начин да говори по адрес на колегите си. Румен обаче няколко пъти спомена, че е най - добрият, да не сме се вързвали на разни други момченца дето щели да ни искат по - малко пари (а в интерес на истината той ни поиска най - малко пари от всички), но щели да съсипят купона и разни такива. Общо взето само дето поименно не почна да критикува колегите си. Има обаче друго нещо, което окончателно ни отблъсна и беше решаващ фактор да се откажем от него. Когато се срещахме с другите DJ, нито един от тях не си позволи по време на срещата да говори по телефона. Например на Съни няколко пъти му звъня телефона и той всеки път затваряше, но явно човекът отсреща беше настоятелен и накрая Съни вдигна, каза, че не може до говори и затвори. И така е нормално според мен. А Черкезов не стига, че всеки път като му звъннеше телефона вдигаше и си говореше съвсем спокойно, сякаш е сам, а върхът беше, когато по едно време си извади телефона, набра някой и каза "След 5 минути идвам". И това без ние да сме дали повод да мисли, че срещата е приключила  Oh my ... Всеки от другите трима изчакваше да дойде от нас инициативата за приключване на срещата, а Черкезов постъпи много грубо. След всичко това с милото бяхме потресени и си казахме, че той щом тогава се държа така, откъде можем да сме сигурни, че на сватбата няма да пусне един диск и да си говори по телефона през другото време  nea А вашите коментари в известна степен потвърждават нашите впечатления. Според мен не е допустимо такова отношение към хора, които ще ти дадат сума пари за 5 часа, каквато сума голяма част от другите хора получават като заплата за един месец  NO
Активен
tanives
Любопитен
*
Публикации: 42


Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: юни 10, 2010, 11:24:06 »

Как се радвам, че намерих този форум Bravo Много е готино да има кой да ти помага и да те разбира най-важното. Истината е, че само ние си знаем, какво ни е и колко се вълнуваме всички.
Току що разглеждах хотел Оазис. Има много красив ресторант La Terrasse. Какво ще кажете??
А що се отнася за музиката. Мисля да наема формация Варненско настроение. Има диджей и оркестър. Ако не искаш и двете може само диджей и двама от оркестъра, като момичето, което води сватбата през цялото време е и певица - така че по мое мнение е идеално. Аз не съм привърженик на оркестрите, тъй като и двамата с мъжа ми не сме фенове на тази музика. Някой чувал ли е нещо за тях. Аз знам от човек, който е бил на сватба при тях, че са страхотни!!
Активен
tanives
Любопитен
*
Публикации: 42


Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: юни 10, 2010, 11:26:35 »

ОООО момичета моля ви кажете ми чували ли сте нещо за хотел Romance Splendid. Майка ми ако ми прати още веднъж линк на тоя хотел и ще откача  beating На нея много и допадал - не знам, защо аз нещо не съм очарована.
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #230 -: юни 10, 2010, 11:37:06 »

divanetata , и на наши срещи си вдигаше телефона , но мен това не ме обезпокои. Даже по - лошо впечатление ми направи един друг негов колега , който в часа на срещата си с нас имаше и други хора на масата ,  с които си уреждаше нещо. Иначе на нас такива неща , че е най - добрият и т.н. не ни е говорил , даже беше много тактичен в това отношение , само искаше да знае с кого сме се били срещали преди това , за да си кажем мнението. Казах му , че няма да споменавам имена , не е редно просто. Препоръчвам DJ Съни , много премерен , много възпитан човек най - вече и се справя доста добре. divanetata, вие на кой се спряхте?
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #231 -: юни 10, 2010, 11:41:39 »

Tanives Oasis е прекрасен. По хубав е и от снимките на сайта им. Ние също се бяхме спряли на него и на Империал бийч, но комуникацията с маркетиновия отдел не вървеше и докрая на разговорите увеличиха цените два пъти и се отказахме. Ако имаш възможност моят съвет е комуникирай директно с управителката на Оазис, а не с маркетинговия отдел. Управителката е много професионална. Успех good
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: юни 10, 2010, 11:44:13 »

Олелеле момичета колко сте изписали за един предиобед , не мога да смогна да изчета всичко smile.
Добре дошли на всички нови булки, успех в подготовката, този форум е злато има инфо за всичко smile
Виждам, че е излязъл проблема с Ди Джеите, точно в момента и аз имам същия проблем. Така... видяхме се с Черкезов - на мен сякаш ми хареса, но милото е катеогоричен, че не го иска, Уили ни излиза скъпичко, макар че не сме се срещали с него, Ди Джей Съни - перфектния според нас, срещнахме се поговорихме, но  за жалост е ангажиран за нашата дата, Пламен Трушев - били сме на сватба, на която  е бил той и нещо не ни допадна. И сега незнам какво да правим, аз други незнам , виждам че се споменават имената на ДиДжей Иво и ДиДжей Дидо, кои са те? някоя от вас може ли да ми даде техни координати? нещо се отчаях май, толкова много харесахме Съни, но уви. Помогнете , моля !
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: юни 10, 2010, 11:48:24 »

tanives, Romance Splendid беше един от нашите фаворити, много ни хареса, обстановката е невероятна поне според моя вкус. Единствения недостатък е една Г-образна част на ресторанта, където хората са доста отделени от основната част, а там се събират около 20 души, което не е никак малко.
При нас надделя Димят поради няколко причини. Първата беше, отношението на персонала - страхотен екип, много мили, откликват на всички претенции, а са и отворени за всякакви преговори. Втората беше това, че хотелът е в града, не се съобразяваш с туристи, разхождащи се по бански и мрънкащи, че им е шумно и искат да почиват=]. Банкетната зала на Димят е с овална форма и няма отделени хора и не напоследно място цените са им конкурентни, а все пак са 5 звезден хотел и качеството на всичките услуги, които получихме са на това ниво Bravo

Успех в избора и успешна организация на всички булки  Good luck Good luck  Good luck
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: юни 10, 2010, 11:48:32 »

Red_roses, аз затова по - рано казах, че нещо, което нас ни е отблъснало, може на друг да не му направи впечатление или дори да му допадне. Просто аз съм човек, който се вглежда в детайлите, защото често те "говорят" много и "казват" важни неща  Wink
В крайна сметка ние се спряхме на Съни  yahoo Имахме колебания между него и Уили, защото и от двамата останахме с прекрасни впечатления  Bravo Не знаехме кой да изберем, защото и двамата ни се видяха професионалисти, а и много приятни и възпитани хора, което също не е маловажно. Тъй като не можахме да изтъкнем някакво сериозно предимство на единия спрямо другия или пък сериозен недостатък, в крайна сметка избрахме Съни чрез жребий  pardon
« Последна редакция: юни 10, 2010, 11:52:23 от divanetata » Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: юни 10, 2010, 11:51:30 »

Vilenceto, защо да е скъп Уили  crazy Аз, ако не се лъжа, цената е като при Съни  smile
Rossito, присъединявам се към мнението ти за Романс. Наистина е приятен ресторантът, но и за нас беше проблем това с "Г-то"  Wink Четох обаче, че те имали и друга зала. На нас не ни я показаха  crazy Но който се интересува, може да пита изрично  Wink
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #236 -: юни 10, 2010, 12:26:17 »

За ресторанта в Романс мога да кажа,че е много хубав като интериор,но повече от 80 човека не може да побере,става много тясно,а и доста от гостите остават изолирани в едната част.
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: юни 10, 2010, 12:29:49 »

Като "прясна" булка  sarcastic да си споделя впечатленията от нашия DJ. При нас изборът беше много лесен, т.е нямаше избор (от тези с които исках да се срещна). Съни и Черкезов бяха заети и се срещнах само с Уили.
Ще кажа само, че това е било абсолютен късмет  smile, ако трябва пак да избирам за мен това е DJ-я. Както каза divanetata, оставя много добро впечатление при всяка среща. На нас ни допадна страшно много, не говори празни приказки, намесва се когато трябва, изцяло се съобразява с желанията на младоженците. Аз бях писала в предишни постове в тази тема, че ми направи добро впечатление това, че е завършил "Културология". В разговора ни той спомена, че познава почти всички сватбени ритуали в България, не зависимо от кой район са, тъй като това е неговата специалност. Мисля, че това е добре,тъй  в много случаи младоженците и кумовете са от различни краища на страната. Доста сдържан човек и интелигентен човек, и обран в емоциите си и приказките, за нас той беше правилният избор  Dance

divanetata, вие на кой ресторант се спряхте? Може и да си споменавала, но аз съм го пропуснала  blush
Относно втората зала на Романс - това е конферентната им зала, също с много красив интериор, но е за малко гости. Може би за това не са ви я показали  smile
« Последна редакция: юни 10, 2010, 12:32:48 от Rossito » Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: юни 10, 2010, 12:35:18 »

Ние сме в Голдън Тюлип  Wink
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #239 -: юни 10, 2010, 12:48:23 »

divanetata , браво за избора относно DJ. Ще останете довлни , аз бях на негова сватба миналата година , не знам защо не се срещнах първо с него , но каквото било , било. Общо взето исках да направим няколко срещи с различни DJ и така да решим , но мъжа ми е малко по - нетърпелив и искаше по - набързо да ги решаваме тези неща и така.
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines