Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 11:28:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 7 част  (Прочетена 181552 пъти)
 
didinka_7
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: юни 10, 2010, 06:44:47 »

Здравейте момичета,
преди 10-ина дни ми направиха предложение за сватба (която решихме да бъде на 28.08.2010), и ето че вече я организирам... Запазихме ресторанта и хотела (Детелина), църквата, фотограф. Големи проблеми имаме обаче с намиране на DJ... За нашата дата са заети  и Р.Черкезов, и Съни, и Уили, и Дидо, и въобще всички препоръчвани. Румен Черкезов ми препоръча Петър Четников. Помагайте - имате ли отзиви  чували ли сте нещо за него? Моля ви за мнение, за да не стане така че докато се чудя вече и той да е зает...
Milena_,Честито!И добре дошла при нас-Булките на 2010  Bravo
Аз за този Петър съм чувала само лоши мнения.Казват,че не бил професионалист.Защо не пробваш да се свържеш с Теди Джорджо.В интерес на истината не знам дали се занимава със сватби,но просто като идея  pardon

По-назад в темата бяха писали за ДЖ Дани.Ако искаш поразгледай по-стари публикации.Виж и ДЖ Трушев,дж Галин.Ако не намериш координати пиши ще помагам. smile
Активен
Jorjeta
Сватбар
***
Публикации: 180



« Отговор #211 -: юни 10, 2010, 07:18:00 »

 milena_, моята сватба също ще е в Детелина...другата неделя smile За DJ сега мога да ти препоръчам Иво. Ще видим след 20ти дали съм сгрешила с избора или не. Изглежда пич, има свежи идеи и мисля, че ще направи купона...ако те интересува ще ти пратя телефон на лични.  Wink
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #212 -: юни 10, 2010, 08:23:51 »

milena_ не съжалявай за заетостта на Румен Черкезов. Този човек определено си е сбълкал професията, не става за водещ или ДЖ на нищо.Не го препоръчвам на никой. И аз като Жоржета мога да похваля Иво girl_wink
Булките в Детелина, на мен много ми харесва този комплекс- ще се радвам, ако споделите след сватбите Ви как са минали нещата smile
Активен
Snowwhite23
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #213 -: юни 10, 2010, 08:50:29 »

tanives, на мен също ми допада Слънчев ден, защото хотелите са до самия бряг и гледката от ресторанта към морето е страхотна.Дори се свързах с маркетинга и ми обясниха,че имат практика да организират сватби в Марина,Мираж и Палас.В Марина било новост...В Палас до колкото разбирам е най-добре.Това,което ме спира е,че нощувките са доста скъпи,а както споменах ще настаним поне 45 човека.Там искат 120 лв. на двойна стая за края на октомври( преференциални цени  crazy) .Така цената на човек + куверта ще надвиши 100 лв, което не можем да си позволим... Някой ходил ли е на сватба в Марина ?
Активен
taq4522
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #214 -: юни 10, 2010, 08:51:45 »

Аз пък си харесах много красив ретро автомобил http://kingofdreams.snimka.bg/super-expensive-cars/mercedes-benz-200d.494793 само че вече много трудно се намират хубави коли на разумни цени.
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #215 -: юни 10, 2010, 09:21:03 »

Румен Черкезов става за водещ , има хубав глас и добро произношение , но като цяло при нас пускаше много балади. Това малко ме изнерви , но къде ти да ходя да му казвам , не ми стигаше , че всеки ме дърпаше насам , натам. И самите песни , които той реши да пусне (отделно от тези , които ние му дадохме) бяха малко стари шлагери , а аз много мразя бг ретро музика. Бях подбрала в един диск много танцувални и купонджийски песни , които той изобщо не пусна. Там беше грешката , защото с тия балади народа се изнесе като стана 12h и имах чувството , че само чакаха да минем по масите , за да почнат да си ходят. Имах големи очаквания за купона в ресторанта , т.е. , не че нямаше купон , но можеше и много по - добре да е.
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: юни 10, 2010, 09:32:25 »

milena_ не съжалявай за заетостта на Румен Черкезов.


Аз не исках да го казвам това, че има булки, на които той ще им е DJ, и да не се засегнат, но съм съгласна с Мименцето  good
Активен
didinka_7
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: юни 10, 2010, 09:33:21 »

Ох,много ме притесниха лошите коментари за Черкезов.Наистина ли е толкова зле? sad
Май трябва хубаво да си поговрим преди сватбата.На нас ни каза,че изцяло щял да се събрази с нашите изисквания ама май не е точно така.Ами вече и да се притеснявам май няма смисъл. pardon
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #218 -: юни 10, 2010, 09:56:00 »

Момичета ,не искам да прозвучи като реклама,но и аз работя с Румен черкезов като диджей,но незнам защо все се спрягат едни и същи имена в този форум!Мога да покажа дискове с моята работа,а и може да попитате момичетата от форума,които имат агенции и с които сме работили за тяхното мнение!А относно Румен смея да кажа,че е страхотен професионалист и би се съобразил с вашето мнение,така,че спокойно!На мен Петър не ми харесва никак,няма дикция,не усети хората не една сватба на моя приятелка,но това е моето лично мнение.диджей Деси
« Последна редакция: юни 10, 2010, 10:08:05 от aalko » Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: юни 10, 2010, 10:02:26 »

Ох,много ме притесниха лошите коментари за Черкезов.Наистина ли е толкова зле? sad
Май трябва хубаво да си поговрим преди сватбата.На нас ни каза,че изцяло щял да се събрази с нашите изисквания ама май не е точно така.Ами вече и да се притеснявам май няма смисъл. pardon

Не се притеснявай! Ние само споделяме мнение. В крайна сметка всеки човек е различен и това, че на някого нещо не му харесва, не означава, че на друг няма да му допадне  Wink
Моето мнение за него е изградено изцяло от срещата ни, когато си търсихме DJ, когато той се държа много не на място и с милото си казахме, че щом се държи така при среща, на която би следвало да ни се представи в най - добрата си светлина, какво ли ще е на сватбата и бяхме категорични, че не го искаме за DJ. Да, но на друг това негово поведение можеше пък да се хареса.
Иначе аз имам две познати, които са се спрели на него за сватбите си. Едната е била на негова сватба и много й е харесало. Другата сватба е в края на август и аз ще присъствам, така че тогава ще придобия впечатление и за работата му и ще споделя  Wink
Ако пък притеснява нещо, можете да си уговорите среща и да му натъртиш на кое държиш и какво задължително искаш да няма  smile
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #220 -: юни 10, 2010, 10:05:24 »

didinka_7 , спокойно , не е станало нищо трагично , просто говори хубаво с него и му кажи на кои песни държите и му дай диск най - добре, като настояваш да ги пусне точно тези песни. При нас грешката беше там ,че мъжа ми му каза: "даваме ти диск с наши песни , но не е казано , че всички трябва да ги пуснеш , а според настроението на хората". Добре съгласна съм , че всеки DJ гледа хората на какво танцуват и какво им харесва ама излиза , че нашите гости са предпочели баладите , което не беше така.Ако питате , обаче мъжа ми той е много доволен и не дава да се говори нищо лошо за сватбата като цяло. Аз , обаче като една жена и особено пък като цялостен организатор на сватбата отбелязах това , като голям минус и се отрази на гостите, както вече казах.
divanetata , какво е направил на срещата , че сте останали с лошо впечатление? Ние го харесахме на самата среща , а преди това се срещнахме с един друг Dj , който пък се държа не на място , както ти казваш и за това направо си тръгнахме. Мъжа ми настояваше да го капарираме , защото не му се ходело по срещи , но аз го отказах.Иначе пък относно Румен Черкезов  - името му се спряга от доста хора в сватбения бранш и на мен това много ми повлия. Факт е , обаче , че всеки си има някакви вкусове и предпочитания и за това не трябва много да се ангажирате с хорско мнение.
« Последна редакция: юни 10, 2010, 10:09:55 от red_roses » Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #221 -: юни 10, 2010, 10:14:30 »

didinka_7 не се притеснявай, предварително се уговорете с  него.
На сватбата , на която кумувах просто не се справи. Ритуала по посрещането и захранването си го води добре, но след това просто изчезна от пулта. Не обяваваше никакви поздрави, нито изпълняваше музикални желания. Пускаше , много ретро, балади- дори обяви кога е концерта на Металика Oh my ...
Активен
didinka_7
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: юни 10, 2010, 10:16:59 »

Момичета,страшно сте мили.Благодаря на всички за мненията и препоръките! give_rose
Просто вече се притеснявам за всичко(нали ме разбирате  pardon)
Активен
reni_vn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


Булчица


Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: юни 10, 2010, 10:31:56 »

Диде, мила, не се притеснявай. И ние сме с Румен Ч. и се надявам, че ще си свърши работата.Ние ще имаме и отделно водещ...така че се надявам да стане по-голям купон, така и ДЖ-я ще обърне повече внимание на песните, които пуска.. надявам се smile
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #224 -: юни 10, 2010, 10:32:41 »

Да, и това , което каза Мименце е вярно - че след, като минат танците на младоженците , кумовете и родителите сякаш потъна в дън земя. Пускаше си песните, нито казваше нещо , нито отправяше поздрав към някой . Няколко госта са искали от него дадена песен да пусне, той направо им отказал. Решил , че няма да се впишат, ок , ама това е желание на госта все пак. И другото , което се сетих беше , че му напомнях , че сега е времето за минаване по масите , беше станало 11:30 и някои гости нервно потропваха , защото искаха да си ходят. За букета по същия начин трябваше да напомням.
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines