Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 09:27:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 7 част  (Прочетена 181441 пъти)
 
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: юни 08, 2010, 15:52:14 »

Щом всички ми го препоръчвате, там ще отида при първа възможност. Много благодаря! give_rose
Няма да имам време да си поръчам от чужбина. Може да не е същиш модел, но искам да е цветна и да се връзва с официлните ми  рокли.
Активен
reni_vn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


Булчица


Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: юни 09, 2010, 11:12:49 »

infis, честито и от мен. пожелавам ви много семейно щастие, безкрайна любов и разборателство. Радвам се, че има още една булка, която е доволна от Димят. smile
П.С. Някой използвал ли е услугите на Каса Бианка за декорация на ресторант,
П.С.2. Не мога да си намеря хубави покани в лилаво.. някой да даде съвет за магазини, моля ви..че време не остана sad

Хубав ден, момичета
Активен
tanives
Любопитен
*
Публикации: 42


Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: юни 09, 2010, 13:48:21 »

Здравейте момичета!!! Ето, че и аз ще се омъжвам Сватбаааа Но проблемът е, че не живея в България, а сме от Варна и естествено сватбана ще бъде там на 10 август(все още не знам, защо тази дата избрах crazy). Истината е, че е ужасно скоро и нямам представа какво да правя. Вече съм си запазила църкв, но само това. Не мога да си харесам ресторант. За около 100 човека. Много ми се иска да е на морето, просторно и светло, не някой хамбар без нито един прозорец. Моля ви помагайте. smile
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: юни 09, 2010, 16:35:59 »

 Welcome tanives,
наистина нямаш много време и то от чужбина..., доста ще ви припряно, но пък няма невъзможни неща, май е делничен ден така че аз съм уверена, че ще успеете. Успех!!! а думите ти че искаш да е на морето ме подсещат за ресторанта на плажа на х-л Палас, Сл.Ден, почти си ня пясъка - представи си от тези старите капанчета по плажа, но изискано. Но пък то това не е точно Варна. Друг ресторант във Варна с гледка към морето е Хоризонт - терасата, ако пък завали може да се преместите вътре, смятам че няма да е резервиран.
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #199 -: юни 09, 2010, 19:13:59 »

Tanives ресторант Гранд албатрос, който е на Гранда. На ръба на морето е good
Активен
didinka_7
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: юни 09, 2010, 20:49:55 »

infis, честито и от мен. пожелавам ви много семейно щастие, безкрайна любов и разборателство. Радвам се, че има още една булка, която е доволна от Димят. smile
П.С. Някой използвал ли е услугите на Каса Бианка за декорация на ресторант,
П.С.2. Не мога да си намеря хубави покани в лилаво.. някой да даде съвет за магазини, моля ви..че време не остана sad

Хубав ден, момичета
Рени,виж този сайт има много красиви и нежни неща:http://cardbg.com/products/weddings/1/0.
Във всеки магазин около ритуалната зала има каталози с покани.Можеш да разгледаш сайтовете на агенции.Някои от тях предлагат изработка на покана по твой вкус.Сега се сещам,че се бях обадила и в Такрида и май не беше скъпо.Ето и техния сайт:http://www.takrida.com/.В магазин Слънчоглед на Шипка има много хубави идеи.За друго сега не се сещам.Успех Wink
Активен
didinka_7
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: юни 09, 2010, 21:02:17 »

Здравейте момичета!!! Ето, че и аз ще се омъжвам Сватбаааа Но проблемът е, че не живея в България, а сме от Варна и естествено сватбана ще бъде там на 10 август(все още не знам, защо тази дата избрах crazy). Истината е, че е ужасно скоро и нямам представа какво да правя. Вече съм си запазила църкв, но само това. Не мога да си харесам ресторант. За около 100 човека. Много ми се иска да е на морето, просторно и светло, не някой хамбар без нито един прозорец. Моля ви помагайте. smile
Здравей и от мен!Мисля,че колкото по-малко време имаме за подготовка толкова сме по-организирани.Така,че няма нужда от излишни притеснения,но друг е въпроса,че ти си надалеч   girl_wink
Дано да имаш поне близки тук ,че да помагат в организацията.За заведение на плажа се сещам за БМ,което се намира на Морска гара има и на Дружба.На Морска гара има и Капитан Кук с изглед към морето,а и има и един кораб тип заведение пак там.Доста добро заведение откъм кухня е точно БМ.Била съм на сватба и на Рапонги,не беше лошо.С много красив изглед към морето е и Вила аква.Дано да съм била от полза  smile
Активен
tanives
Любопитен
*
Публикации: 42


Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: юни 09, 2010, 21:18:37 »

Момичета благодаря за бързите отговори!!! Bravo
Vilenceto, благодаря за предложението - Палас ми харесва (дано само да е широко). good
didinka_7 и аз бях харесала Сириус бийч, но за съжаление там не правят сватби през сезона. NO.Ще погледна и другите които си предложила. Има кой да помага, но все пак доколко може да разчиташ на преценката на някой друг за най - важния ден в живота си? Надявам се да успея и всичко да мине както трябва , за да имам и аз мечтаната сватба!
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: юни 09, 2010, 21:22:01 »

tanives изпратих ти на лични нещо.
 smile
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #204 -: юни 09, 2010, 21:33:34 »

И аз съм ти писала на лични!
Активен
tanives
Любопитен
*
Публикации: 42


Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: юни 09, 2010, 21:44:38 »

Абе то и аз се опитвам да ви пиша не личните, но нещо не ми праща съобщенията. shok
Благодаря за предложенията.
anelcka80   Кажи ми само мястото достатъчно широко ли е за 100 човека , за да има място и за танци естествено и ориентировъчна цена на куверт. Защото на снимките  е едно , но като го виждаш съвсем друго.
Активен
Snowwhite23
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #206 -: юни 09, 2010, 21:53:58 »

Здравейте момичета, от няколко дни чета във форума и ето,че се престраших да пиша.Ние живеем в София,но искаме сватба на морето Boat, въпреки,че в края на октомври,няма да е много морско smile.Искаме да е някъде около Варна, може би Златни Пясъци...Гостите ще бъдат около 60 човека,като около 45 човека ще трябва да настаним.Ще ми се наложи да организирам сватбата от тук,което предполагам няма да е лесно...Ще се радвам,ако ми препоръчате хотел в близост до морето с просторна зала.Четох добри отзиви за Орхидея,но той е далечко от плажа,Ривиера ми допадна на снимки,но доколкото чувам бил доста скъп,Лилия е на първа линия,но залата ми изглежда малко тъмна(поне на снимките)scratch one-s head
Активен
tanives
Любопитен
*
Публикации: 42


Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: юни 09, 2010, 22:16:44 »

 Welcome Snowwhite23
Повярвай ми наистина не е лесно да организираш от разстояние. Поне си в София - аз съм в Германия  girl_impossible  
Обаче имаш много време и ще се справиш. Аз съм си пратила човек да обикаля по хотелите и за сега информацията е тази: Естрея - на мен лично много ми хареса на снимките, но източника ми каза, че от залата се вижда басейна, където се пекат германките, което никак няма да е приятно и за мен отпада.
Романс - голяма зала, приемливи цени. На снимките ми се вижда мрачно, но ме уверяват, че не е така.
Провери Сириус бийч - на мен ми хареса ужасно много, но не правят сватби през сезона, но твоята е по - късно, така че ......
Също така току що ми предложиха Палас - на снимките изглежда чудесно. Но предполагам че цените там ще са по - високи. Успех. Щом имам нова информация ще я споделям danceg
Активен
milena_
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #208 -: юни 09, 2010, 23:34:36 »

Здравейте момичета,
преди 10-ина дни ми направиха предложение за сватба (която решихме да бъде на 28.08.2010), и ето че вече я организирам... Запазихме ресторанта и хотела (Детелина), църквата, фотограф. Големи проблеми имаме обаче с намиране на DJ... За нашата дата са заети  и Р.Черкезов, и Съни, и Уили, и Дидо, и въобще всички препоръчвани. Румен Черкезов ми препоръча Петър Четников. Помагайте - имате ли отзиви  чували ли сте нещо за него? Моля ви за мнение, за да не стане така че докато се чудя вече и той да е зает...
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: юни 09, 2010, 23:59:39 »

Здравей!
Първо честито за хубавото събитие, което ти предстои  give_rose
Относно въпросния DJ аз нямам никакви впечатления, но имам някакви спомени, че бях чела много отдавна, че Черкезов работи с него. Някой обаче беше дал съвет, ако Черкезов пробутва Петър, да не се съгласяваме, защото не знам си какво .... Пак казвам, че това съм го чела тук някъде в много стара тема, не е мое лично впечатление  Wink
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines