Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 09:20:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 7 част  (Прочетена 181408 пъти)
 
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: май 30, 2010, 22:40:41 »

 Welcome Е добре дошла nyx4emo !
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #181 -: май 31, 2010, 09:26:03 »

zvezdaa   била си прекрасна булка!!!
Честито, все така да се обичате, подкрепяте и уважавате!
Много познати лица видях на твоята сватба!
Букета ти много ми хареса, ако можеш да кажеш откъде го поръча?
Видях, че сте били с оркестър, нещо което за моята сватба ще е задължително. Би ли споделила кой беше оркестъра и еветуално някакви цени, ако е удобно.
Активен
didinka_7
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: май 31, 2010, 13:59:05 »

zvezdaa   била си прекрасна булка!!!
Честито, все така да се обичате, подкрепяте и уважавате!
Много познати лица видях на твоята сватба!
Букета ти много ми хареса, ако можеш да кажеш откъде го поръча?
Видях, че сте били с оркестър, нещо което за моята сватба ще е задължително. Би ли споделила кой беше оркестъра и еветуално някакви цени, ако е удобно.
Здравей,ние ще използваме оркестър Варненци.Питах на доста места и за тях има най-добри отзиви.Ако се интресуваш пиши на лични ще ти дам координати и ще ти кажа и за цените. Wink
Активен
rain
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 48



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: май 31, 2010, 16:15:31 »

Благодаря ти, Мимка smile
От Богоров много познати имаш със сигурност, включително и мен  Wink Букета ми е от Флоранс, намира се зад Севастопол, ако не го знаеш, пиши, ще ти обясня. Оркестъра е Зорница, много добър избор са, не се натрапват, певицата веднага разбра какво искам, към тях върви и ди джей, през цялото време хората танцуваха  danceg Ще ти пиша цените на лични!
Успех бъдещи булки, така като минала през преживяването ми е още по-хубаво да ви чета  Wink
Активен
katinka
Новак
*
Публикации: 13



« Отговор #184 -: юни 01, 2010, 07:39:55 »

Здравей, Zvezdaа, дано не е нагло от моя страна, но можеш ли да ми пратиш и на мен цените на оркестъра! Ще ти бъда благодарна!
P.S. Желая ти много семейно щастие, обградено с много любов и разбирателство!
Активен
elibeli
Новак
*
Публикации: 7



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: юни 03, 2010, 13:43:01 »

Здрвейте, бих искала да попитам някой има ли информация каква е цената на грима при Грета, както и ако някой има отзиви за нейната работа може да сподели, ще съм благодарна  give_rose
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #186 -: юни 07, 2010, 13:05:14 »

tedince87,не можеш да пращаш и получаваш съобщения,защото кутията ти е пълна!
Активен
infis
Новак
*
Публикации: 12


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: юни 08, 2010, 11:34:55 »

Да дам малко информация за булките в Димят.Моята сватба мина в събота-не се притесявайте момичета :)Обслужването беше на отлично и храната също.Но по отношение на украсата-използвайте си само ваши декоратори и не искайте нищо от ресторанта.Бяхме говорили за свещи от тях и някои други неща,които обещаха да ни дадат да ползваме,но в деня на сватбата са казали на декораторката ми,че ги нямат.Иначе четох във форума за новите условия,които имат.Но ние си бяхме запазили декември ресторанта и това,което ни бяха казали тогава като условия си го запазиха.Внесохме си само алкохола срещу такса от 1,5 лв.Но нямаше изискване за минимална сума на менюто.Пожелавам Ви да си прекарате страхотно на вашите сватби.
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: юни 08, 2010, 12:20:20 »

infis Честито ви семейство! Да со бичате винаги така, както се обичате сега, и нека много щастие ви съпътства през дългият ви семеен живот.  heart heart heart heart heart heart heart give_rose
Активен
katinka
Новак
*
Публикации: 13



« Отговор #189 -: юни 08, 2010, 13:27:06 »

Честито, Infis, желая ви дълъг и щастлив семеен живот, изпълнен с много радости! Хайде очакваме снимки  Good luck
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: юни 08, 2010, 14:53:01 »

Момичета, знаете ли от къде мога да си купя подобна шапка?
http://fashionbg.info/wp-content/uploads/2010/03/gas_hat288406x010.jpg
Активен
didinka_7
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: юни 08, 2010, 15:01:39 »

Да дам малко информация за булките в Димят.Моята сватба мина в събота-не се притесявайте момичета :)Обслужването беше на отлично и храната също.Но по отношение на украсата-използвайте си само ваши декоратори и не искайте нищо от ресторанта.Бяхме говорили за свещи от тях и някои други неща,които обещаха да ни дадат да ползваме,но в деня на сватбата са казали на декораторката ми,че ги нямат.Иначе четох във форума за новите условия,които имат.Но ние си бяхме запазили декември ресторанта и това,което ни бяха казали тогава като условия си го запазиха.Внесохме си само алкохола срещу такса от 1,5 лв.Но нямаше изискване за минимална сума на менюто.Пожелавам Ви да си прекарате страхотно на вашите сватби.
Благодаря за ценната информация.
На вас ви пожелавам много семейно щастие и много много любов. smile
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: юни 08, 2010, 15:08:09 »

Момичета, знаете ли от къде мога да си купя подобна шапка?
http://fashionbg.info/wp-content/uploads/2010/03/gas_hat288406x010.jpg
Всякакви шапки има в Беллора. Дори ако няма точно такава, могат да ти направят. На мен там ще ми правят воалетката  girl_wink
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: юни 08, 2010, 15:10:33 »

lionelsa, шапки предлагат в  „Беллора“, дали има подобни не знам, но има голям избор.  smile


След като пуснах съобщението видях, че divanetata е написала същото  Girl_hide
« Последна редакция: юни 08, 2010, 20:15:02 от Rossito » Активен
didinka_7
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: юни 08, 2010, 15:11:07 »

Момичета, знаете ли от къде мога да си купя подобна шапка?
http://fashionbg.info/wp-content/uploads/2010/03/gas_hat288406x010.jpg
Този модел е много красив и изискан.Аз знам,че има един магазин с доста голям избор,но не съм ходила отдавна и не знам дали ще има нещо подобно.Казва се Беллора.Намира се на ул.Фредерик Шопен 6/перпендикулярна на Бдин и Драган Цанков/.Иначе може да видиш в някой чужд сайт и да си поръчаш или пък разгледай из Моловете там има по-голямо разнообразие от магазини.
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines