Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 15:21:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 7 част  (Прочетена 181934 пъти)
 
spzd
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #105 -: май 20, 2010, 09:39:09 »

За грима аз лично бих се доверила на Маруся. Миналата година една приятелка беше булка и изглеждаше великолепно гримирана, сестра ми също се гримира при нея за тази сватба- много я харесах. Аз още не съм ходила при нея на пробен грим, но към нея съм се насочила.
Активен
infis
Новак
*
Публикации: 12


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: май 20, 2010, 09:39:21 »

Rossito,питам те,защото на мен управителят  ми каза, че има такса 1.5 за луксозни салфетки и калъфи.
Активен
ladyinwhite
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #107 -: май 20, 2010, 10:59:10 »

Днес докато разглеждах сайтове за украса попаднах в един,в който се предлагат някакви бонуси за младоженци,които наемат техните услуги. ohmyНякой от вас чувал ли е за това.Чудя се дали е накаква шега или наистина предлагат бонуси.Днес ще им се обадя да проверя.Но все пак бих искала да чуя и вашите мнения ако някой вече се е възползвал.
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: май 20, 2010, 15:10:23 »

Аз също мога да препоръчам Маруся с двете ръце. Доверих и се без да правя предварителен грим и всичко беше перфектно.

А за малък ресторант, мисля че и терасата на Максим където бяхме ние би свършила чудесна работа. Оперделено е само за госитте, а също може да има собствена музика.
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #109 -: май 20, 2010, 16:01:14 »

Да,за Максим съм съгласна и аз!Правила съм няколко сватби,и персоналът им е добър!
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: май 20, 2010, 17:49:10 »

Момичета според вас може ли във Варна да се направи подобна снимка

Активен
falenopsis
Любопитен
*
Публикации: 49



« Отговор #111 -: май 20, 2010, 18:15:24 »

Във Варна такъв аквариум няма, освен, евентуално в Делфинариума, сладкарницата, там едната стена е прозрачна и ще се вижда синьо, но дали ще се случи да минава някой делфин, в този момент....
Активен
raqraq
Ентусиаст
**
Публикации: 54


« Отговор #112 -: май 20, 2010, 19:26:56 »

spzd, кога ти е сватбата? На закрито или на открито предпочиташ? Коментирате ресторанти и на няколко пъти срещнах и не са на високи цени, цените им са нормални, може ли да ме ориентирате от колко започват и в какви граници са цените.
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: май 20, 2010, 21:08:27 »

ох че съм шемет..то имало нова тема за варненци...

цоп..ето ме... smile

гледам говорите си за гримиори..и аз съм се спряла на Маруся...мисля скоро да направя пробен грим и ще споделя,...но има само хубави коментари за нейната работа...
Активен
Desi_Deskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: май 20, 2010, 22:08:40 »

Намерих си фризьор без да искам, по точно фризьора ме избра  pardon докато си правех пробен грим.
Вече си отдъхвам и продължавам с другите задачи.
Активен
spzd
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #115 -: май 20, 2010, 22:52:14 »

Ами планирана е на 29 ти юли, ако всичко е наред живот и здраве,че много въпросителни има.
Максим не го одобрявам като заведение, не е наш тип.
Спрях се на едно ресторантче, като резервирам ще споделя кое е, на закрито ще е защото дават много валежи лятото.
Кувертите незнам как точно вървят, защото аз не избирах по цена на куверта, а по мои си критерии.
Някой спомена и за управителя на Sia Side и на мен ми направи лошо впечатление,пушеше докато ми обесняваше.

Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: май 21, 2010, 08:13:20 »

Намерих си фризьор без да искам, по точно фризьора ме избра  pardon докато си правех пробен грим.

Много се радвам Bravo А кой е фризьора? Ти за грим на Маруся ли се спря или друг намери?

Bergeria, снимките са невероятни, но много се съмнявам, че и в Делфинариума ще стане nea Не е толкова бистра водата и освен минаващо делфинче, няма какво друго да има за фон pardon
« Последна редакция: май 21, 2010, 08:15:36 от lionelsa » Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: май 21, 2010, 10:05:34 »

bergeria вие си направете снимките, а достиженията на софтуера ще ги сложат където искате  smile

Ако знаеш, аз какви колажи имам от приятели виж danceg
« Последна редакция: май 21, 2010, 10:08:38 от siss » Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: май 21, 2010, 10:27:00 »

siss, много си права, но обикновено личи, когато е колаж. Друго си е да направиш снимката на самото място  girl_in_love

 Offtopic Твоите колажи определно са станали много сполучливи особено тези с книгата, ТВ и билборда  Bravo

Реално във Варна къде могат да се направят интересни снимки, макар и не като тези на bergeria?
Виждала съм много сполучливи фотосесии на младоженци на влакови релси или пък в изоставен строеж, но не на всеки му допада това. А предпоалгам повечето булки искат да иамт отрличаващи се от другите снимки pardon
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #119 -: май 21, 2010, 11:12:34 »

Нина и аз това искам да попитам, че на 29 нали и аз съм в кюпа на фотосесията danceg
Къде около Варна или във Варан може да се направи интересна сватбена фотосесия?
Днес си говорим с младоженците и се сетихме за тези места:
Гранд хотел Варна
Морска градина
На плажа
Ботаническата градина- да ама нали си искат 30 лв. за половин час- няма да стане beating
Дайте още идеи
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines