Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 13:26:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 7 част  (Прочетена 181856 пъти)
 
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #90 -: май 18, 2010, 12:10:02 »

Деска, мога да те заведа при моята фризьорка във Възраждане или при една в Аспарухово. И двете са много добри, работят на нормални цени. Зависи къде ти е по-близо smile
spzd много лошо отношение , тези хора явно нямат нужда от клиенти. Потърси на друго място girl_wink
Вила "Аква" е много подходяща за такъв тип тържества smile
ladyinwhite после да споделиш за ресторантите за толкова хора, че и аз се интересувам smile
Активен
spzd
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #91 -: май 18, 2010, 12:41:23 »

Да, куверта в Sea Side включваше алкохол - мисля че беше по половин бутилка, ама да не излъжа. Не ги разгледах много подробно, имаха 4-5 менюта. Десерт мисля, че не видях.
Според мен не е въпрос само на броя на гостите- има различни хора, моя годеник например вобще не обича големи компании, панаири и вобще лудницата. За него нашият сватбен ден би бил най-хубав ако сме само двамата на романтична вечеря на някое прекрасно място. Естествено, заради най-близките това няма да стане така- ще има гости, но поне бих свила кръга на гостите до тези без които не може и то не по финансови причини, а заради самия него- все пак това ще е нашия ден и няма да правя веселба на хората, а той да не се чувства добре. Затова се дразня на отношението на управителите в някои ресторанти- защото можеш да изхарчиш и за 20 души толкова,колкото за 50 и според мен не би следвало да те посрещат с въпроса - колко души ще е събитието и да те гледат намусено при малък брой гости, а би следвало да те питат- как си представяте вечерта? Още повече че съм избрала делничен ден, това не би следвало да им обира чак толкова оборота от другите клиенти.

И на мен ми препоръчаха фризъорка от Възраждане, Снежи стил- не съм я ползвала, но ми се стори много съвестна и ми вдъхна доверие, но засега нямам лични впечатления.
Активен
falenopsis
Любопитен
*
Публикации: 49



« Отговор #92 -: май 18, 2010, 14:16:26 »

spzd , освен да им покажеш, че смятате да похарчите много пари, макар и за малко гости и така да ги заинтригуваш, като клиент. Разбира се, е направо унизително, да ти се налага, да се държиш така, но явно още сме на това положение....
Активен
falenopsis
Любопитен
*
Публикации: 49



« Отговор #93 -: май 18, 2010, 14:21:21 »

Сетих се да изкоментирам Вила Аква, че съм била на сватба там, бяхме около 60 човека и в крайна сметка пак се навъртаха 4-5 човека - други клиенти. Та, за 20 души няма да затворят определено.
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: май 18, 2010, 19:08:17 »

Хмм, интересно, ние имахме изнесен ритуал в Sea Side (те осигуряваха напитки и кетъринг), сватбата ни беше към 50 човека и затвориха ресторанта...
Но честно казано веднъж видях управителя им и не ми допадна изобщо, преглътнах го понеже сватбената ни агентка се занимаваше с него. Не знам, може би ако пробваш с агенция. Казваш им, че искаш еди кое си място само за вас и да измислят как да го направят.
Активен
nata6a
Новак
*
Публикации: 16


« Отговор #95 -: май 18, 2010, 21:17:59 »

spzd ,погладни тази зала и ,ако те заинтересува пиши на лични за подробности.


* SP_A1035.jpg (70.22 KB, 640x480 - видяно 249 пъти.)
« Последна редакция: май 18, 2010, 21:19:53 от nata6a » Активен
nata6a
Новак
*
Публикации: 16


« Отговор #96 -: май 18, 2010, 21:28:32 »

В галерията ми има още снимки.
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: май 18, 2010, 22:05:41 »

spzd, попитайте в спа хотел Орхидея, там има една много красива зала (в лилаво) и е за около 30 човека, незнам дали ще затворят ресторанта само за вас, но залата е малка така че е възможно.
Управителката ми се стори много мила, а и кувертите не бяха от най-скъпите.
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #98 -: май 19, 2010, 08:07:08 »

СПА хотел Орхидея е прекрасен избор. Много красив и стилен ресторант, много мили и учтиви са всички от персонала. Кувертите са много добри цени. Може да се направи тържество и в Скай-бара.    Имат прекрасен алпиеум за изнесен ритуал.
Много от хотелите по Златни и Дружба имат малки зали- може да пообиколите smile
Активен
infis
Новак
*
Публикации: 12


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: май 19, 2010, 08:55:42 »

Rossito,видях че не си ползвала ти-шлайф и слафетки от Димят.Искаха ли ти такса за калъфите на столовете?
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: май 19, 2010, 09:17:24 »

infis , покривките, салфетките и калъфите са си на Димят, такси не са искали  girl_wink. Не знам защо си помисли, че не съм ползвала салфетките на Димят  crazy
Активен
tedince87
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #101 -: май 19, 2010, 12:12:22 »

Момичета искам да ми покажете снимки от ресторанта на хотел "Нептун", ако някой е ходил скоро!Че в интернет има много стари, а и като отидем там няма да добием представа как изглежда на сватба. Затова моля ако някой има снимки на ресторанта подготвен за сватба да ми пусне pls !!!
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #102 -: май 19, 2010, 14:10:26 »

Теденце,аз имам снимки,дай ми на лични имейл,за да ти ги пратя!
Активен
Trufel
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54


Обичам да съм обичана...


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: май 19, 2010, 21:19:29 »

Trufel, за що си се отказала от грима там? Не го правят добре или е по-скъпо?
ами гримът беше добър, предполагам (поне така казват виделите снимките ми с този грим), но просто не беше за мен, не си представях това и честно казано на живо в огледалото се плашех от себе си ... blush
Активен
Trufel
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54


Обичам да съм обичана...


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: май 19, 2010, 21:23:54 »

Аз продължавам с фризьорите. В Escape никога няма да стъпя пак (лично мнение). Все пак ви благодаря за съветите.

Тогава да предложа Теди от Гранд стил (нещо такова му беше името на салона) до Мартини бар-а на обръщача на 83... Не съм ходила при нея, но ми я препоръчаха горещо от няколко места. Точно срещу него, от другата страна на улицата, има и Шик, но за там пък нямам достоверна инфо, но понеже са близо, ако решиш да ги проучиш...  Пробната прическа иначе при Теди знам, че е 18 лв., на деня - не знам. Успех, мила и споко, фризьори - много  good Wink
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines