Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 13:28:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 7 част  (Прочетена 181894 пъти)
 
reni_vn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


Булчица


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: май 18, 2010, 09:13:09 »

didinka_7, ще е страхотно да ми пратиш снимките, ако сикаш на е-мейл : [email protected]
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: май 18, 2010, 09:15:04 »

Trufel, за що си се отказала от грима там? Не го правят добре или е по-скъпо?
Активен
spzd
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #77 -: май 18, 2010, 09:36:53 »

Здравейте момичета, аз съм на тема малко ресторантче, защото гостите ми ще са 20 души, имате ли идея какви са цените на кувертите в Сезони и Класик? Оказа се че да резервираш ресторантче за 20 души не е толкова лесно, не искат да затворят само за теб, не искат и музика да имаш- пообиколих тук таме, засега не съм намерила подходящо място. Събитието ще е в края на юли в делничен ден.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: май 18, 2010, 09:39:50 »

spzd, в този случай трябва да потърсите заведение с две зали и вие да наемете едната. А за музика - да имат собствен DJ/оркестър и да разчитате на него.
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: май 18, 2010, 09:49:12 »

Ако става въпрос за лятна сватба, може да пробвате в Бялата къща. Там имат градина, а също имат и вътре места (даже, ако не се бъркам май вътре имаха две зали, ама не съм сигурна  crazy). И без това, ако е лятото, едва ли някой ще се засили да сяда вътре, та може вие да сте там, а другите посетители на ресторанта - отвън, а пък щом е делничен ден, може да се съгласят  Wink
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: май 18, 2010, 10:01:49 »

Да хвъля малко смут относно Димят  girl_wink Ние нямахме такса от1.50 лв, а си внесохме алкохола и мезетата. Не знам дали цената на менюто, което сте избрали има значение, но по мое е въпрос на договаряне, т.е ако искате да вмесете повече неща ще има такса, ако са по-малко няма да има   pullpigtails.
За украсата е въпрос на личен избор, не знам с кой работят, но ми се струва, че е по-добре всеки да си избере сам агенция, тъй като в крайна сметка трябва да си допаднете с човека с който ще работите, да имате еднакво виждане за нещата или поне агента да усети вие какво искате и да го направи ...
Активен
Desi_Deskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: май 18, 2010, 10:02:46 »

Аз продължавам с фризьорите. В Escape никога няма да стъпя пак (лично мнение). Все пак ви благодаря за съветите.
Активен
spzd
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #82 -: май 18, 2010, 10:03:25 »

За Бялата къща - оставила съм го като краен вариант. Празнувала съм там 2 рождени дни- един в градината и един вътре в едната зала- като цяло съм доволна. Естествено бих предпочела в градината, но доколкото знам не правят сватби там, защото музиката пречела на хората в блоковете. Иначе там кувертите са на добра цена, но ми се иска нещо по-различно като че ли. Лошото е че младоженеца ще дойде наготово и в момента обикалям сама заведенията, както и самата друга организация по събитието.

Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #83 -: май 18, 2010, 10:12:41 »

spzd, я го хващай твоя човек за ушите   Wink Как така ще обикаляш самичка?   beating
 Три предложения от мен:
-хотел "Вентура" и по-специално техния бар-клуб "Галерия"
http://www.ventura.bg/bar.php
-хотел "Сплендид"
http://bghotelite.com/web_main.php?id=2022
http://www.promo-hoteli.com/hotel/95
-хотел "Модус"
http://www.modushotel.com/bg/%D0%91%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE
 Всичките варианти са за помещения с максимум 30-40 човека  smile

Desi_Deskata, защо така?  sad Ако не искаш тук, би ли ми писала на лични?
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: май 18, 2010, 10:15:03 »

spzd сега се сeтих за Sea side имат страхотна градина -  http://www.seaside.bg
Ходила съм в Сезони, много приятно и изискано заведение повече гурме, според мен цените ще са високи, но трябва да проверите, тъй като е възможно да ви направят приемливо меню за сватба. Успех  smile

Desi_Deskata, аз бих ти препоръчала TM Hair Studio, намира се в сградата на Oringe Fitness до Морско училище, фризьорът се казва Тони. Лично според мен е много добър, ще направи това, което искаш, а може и да ти предложи нещо различно, но само ако ти поискаш без да се натрапва. Ако те интересува ще ти дам координати   blum
« Последна редакция: май 18, 2010, 10:19:17 от Rossito » Активен
didinka_7
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: май 18, 2010, 10:18:06 »

Аз продължавам с фризьорите. В Escape никога няма да стъпя пак (лично мнение). Все пак ви благодаря за съветите.
Desi_Deskata,molqte spodeli. sad
Активен
spzd
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #86 -: май 18, 2010, 10:58:01 »

Michelle, бих го хванала за ушите, ама ми е на 4000 км- ще се върне само за събитието и няма да има време за обикаляне тогава:)
Ходих в Sea Side, градината наистина е хубава, но нещо не ме грабнаха хората там. Кувертите са между 50 и 65 лв, изрично ме предупредиха че ще има и други клиенти в заведението, затова музиката може да е само фонова.
Ходих и в Долче Вита, там също поставят условие за музиката и за хората в заведението.
Най- неприятно е отношението им навсякъде, като споменеш че става въпрос за 20 души и те гледат накриво, с насмешка и започват те да ти поставят условия.
Активен
falenopsis
Любопитен
*
Публикации: 49



« Отговор #87 -: май 18, 2010, 11:55:38 »

spzd , в Sea Side какво предлагат за този куверт? В смисъл, само храна ли е? Включен ли е алкохол, десерт?
Активен
ladyinwhite
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #88 -: май 18, 2010, 12:03:01 »

Не мисля,че е правилно да разграничават сватбите само защото са 20 души.Какво от това?Да наистина ще спечелят по-малко,но в крайна сметка всеки сам решава колко души да покани.При мен е друг парадокс.Моите гости ще са 150 души и като чуят направо полудяват от радост.Да,обаче местата които могат да поберат толкова гости не ми допадат.Все повече се замислям дали да не потърся ресторант,който е извън Варна,Златни Пясъци и т.н.Една приятелка ми предложи този вариант.И май така ще стане.
Активен
infis
Новак
*
Публикации: 12


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: май 18, 2010, 12:06:24 »

И на мен ми казаха от Димят,че имат такса алкохол 1,5.Аз искам само ракия и водка да внесем.За безалкохолни и други неща нищо не са ми казвали,че можем да внясяме.Сега ще видя дали ще ми дадат освен 8-ци да има маси 6-ци и 7 -ци.Ако някой получи снимки с декорация на залата,моля Ви пратете ми и на мен.Моят e-mail e [email protected]
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines