Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 09:21:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 7 част  (Прочетена 181413 пъти)
 
Maria_I
Ентусиаст
**
Публикации: 62



Моят сватбен албум

« Отговор #540 -: юли 11, 2010, 13:52:56 »

liony2000, страхотен грим, аз също ползвах Криси за грима на сватбата, невероятна е тази жена! И вие ли ще сте на Барите? Нашата сватба също беше на Барите, до басейна. Беше невероятно, единственото, от което не съм доволна, е че персоналът от време на време не знаеше какво да прави, затова е хубаво да помислиш или за координатор или за някой отговорен роднина, който да следи да не направят някоя глупост от персонала.

roxanne, аз като си подадох документите за смяна на лична карта и паспорт /направих го успешно след 4 часа висене на опашка вчера/, ми взеха паспорта, което според мен не е правилно, защото той не е изтекъл, но явно такъв е редът... Според мен ако ще ходите на меден месец в рамките на ЕС, можеш да си подадеш документите преди това - в ЕС можеш да пътуваш с лична карта. Ако ще е извън ЕС, по-добре си понеси глобата /не знам колко е, но май е 20-30 лв./ или се въоръжи с търпение и няколко дни отпуск за изкарване на документи с бърза поръчка /бързите поръчки са само на 1 място във Варна и опашките там били ненормални, чувала съм за хора, които висят там от 6 сутринта, за да са на първите места в списъка/...
« Последна редакция: юли 11, 2010, 13:57:10 от Maria_I » Активен
liony2000
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #541 -: юли 11, 2010, 14:01:50 »

liony2000, страхотен грим, аз също ползвах Криси за грима на сватбата, невероятна е тази жена! И вие ли ще сте на Барите? Нашата сватба също беше на Барите, до басейна. Беше невероятно, единственото, от което не съм доволна, е че персоналът от време на време не знаеше какво да прави, затова е хубаво да помислиш или за координатор или за някой отговорен роднина, който да следи да не направят някоя глупост от персонала.

roxanne, аз като си подадох документите за смяна на лична карта и паспорт /направих го успешно след 4 часа висене на опашка вчера/, ми взеха паспорта, което според мен не е правилно, защото той не е изтекъл, но явно такъв е редът... Според мен ако ще ходите на меден месец в рамките на ЕС, можеш да си подадеш документите преди това - в ЕС можеш да пътуваш с лична карта. Ако ще е извън ЕС, по-добре си понеси глобата /не знам колко е, но май е 20-30 лв./ или се въоръжи с търпение и няколко дни отпуск за изкарване на документи с бърза поръчка /бързите поръчки са само на 1 място във Варна и опашките там били ненормални, чувала съм за хора, които висят там от 6 сутринта, за да са на първите места в списъка/...
[/quoteДнес ходихме да говорим за масите ,украса и да уточним менюто,но нямаше с кой да разговаряме.Казаха по късно,но ние с децата не моцехме да висим там 2 часа.Сега трябва пак да ходим. diablo
Активен
Maria_I
Ентусиаст
**
Публикации: 62



Моят сватбен албум

« Отговор #542 -: юли 11, 2010, 14:29:28 »

В неделя обикновено управителката си отива по-рано, затова се е получило така. Хубаво е предварително да й се обадиш, преди да тръгнете, за да не се разкарвате напразно, все пак не е много близо. Ако имаш някакви други въпроси за там, можеш да ме питаш на ЛС /да не разводняваме много темата/, ще се радвам да съм ти от полза. Снимки от сватбата ми можеш да видиш тук: http://mbi010.snimka.bg/wedding/svatba-19-06-2010.516155 /още не съм намерила време да ги кача и в този сайт/. Мястото наистина е уникално, само трябва малко късмет с времето и търпение с персонала. 
Активен
liony2000
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #543 -: юли 11, 2010, 22:21:15 »

В неделя обикновено управителката си отива по-рано, затова се е получило така. Хубаво е предварително да й се обадиш, преди да тръгнете, за да не се разкарвате напразно, все пак не е много близо. Ако имаш някакви други въпроси за там, можеш да ме питаш на ЛС /да не разводняваме много темата/, ще се радвам да съм ти от полза. Снимки от сватбата ми можеш да видиш тук: http://mbi010.snimka.bg/wedding/svatba-19-06-2010.516155 /още не съм намерила време да ги кача и в този сайт/. Мястото наистина е уникално, само трябва малко късмет с времето и търпение с персонала. 
Много ми харесаха снимките.Хубаво се е получило.Много хубава булка си била. @}->--И на снимките се вижда как прибирате някви пликове. Bravo Bravo girl_wink
Активен
Maria_I
Ентусиаст
**
Публикации: 62



Моят сватбен албум

« Отговор #544 -: юли 11, 2010, 23:36:27 »

Благодаря, пожелавам ти и на теб приказна сватба. А за пликовете - казахме на гостите, че в този вид предпочитаме подаръците и почти всички се съобразиха с това smile.
Активен
liony2000
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #545 -: юли 12, 2010, 09:52:32 »

Благодаря, пожелавам ти и на теб приказна сватба. А за пликовете - казахме на гостите, че в този вид предпочитаме подаръците и почти всички се съобразиха с това smile.
И ние така.То от 10 години сме заедно и всичко си имаме . girl_wink
Активен
Maria_I
Ентусиаст
**
Публикации: 62



Моят сватбен албум

« Отговор #546 -: юли 12, 2010, 13:47:21 »

Хехе, и ние от 10 години сме заедно и в жилището ни просто няма място за излишни вещи smile.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #547 -: юли 13, 2010, 15:20:59 »

Можете ли да ми кажете фризьорски салон, който да работи в неделя сутрин scratch one-s head
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #548 -: юли 13, 2010, 15:26:07 »

Светле, колко рано ти трябва в неделя салон? Моят салон във Варна работи от 10ч - незнам късно ли ти е това?
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #549 -: юли 13, 2010, 15:34:12 »

Ами и 10ч. става. Кой е салона, ако и грим правят, ще е супер  girl_wink
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #550 -: юли 13, 2010, 15:39:11 »

Ами Красен стил е салона, улицата преди се казваше Морска сирена, май е сменено името сега  crazy Намира се зад един много висок блок срещу завод Дружба. Там ходя при момчето.
Грим, поне последно като съм била нямаше за съжаление  pardon

П.С. Ако искаш, ще ти обясня по-подробно в Скайп адреса.
Активен
didinka_7
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #551 -: юли 13, 2010, 15:54:44 »

Можете ли да ми кажете фризьорски салон, който да работи в неделя сутрин scratch one-s head
Този салон,за който бях писала малко по напред в темата работи в неделя сутрин.Ако решиш да отидеш мисля,че трябва предварително да се обадиш.Фризьорката има позната гримьорка/доста добра/ и тя също идва във фризьорския салон.Телефона е 0887332834/ако не ти се връща назад в темата  Wink/
Активен
BacuTy
Ентусиаст
**
Публикации: 88



« Отговор #552 -: юли 13, 2010, 17:27:05 »

Момичета,извинявам е за намесата, но исках да попитам някой ако е ходил в този сватбен салон "Росица котюр",понеже има вариант на роклята, която видях в нета преди месеци и ми остана сърцето в нея...http://www.tiptopwebsite.com/websites/view_image.php?image=http://www.tiptopwebsite.com/photos3/rosig/IMG_6022.jpg- да не съм голословна .
Има ли идея горе-долу за цената дали има смисъл да влизам изобщо ? smile
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #553 -: юли 13, 2010, 17:57:30 »

Моята рокля я шиха там миналата година. Смятам, че са добри, просто, като всичко в нашата страна, трябва и късмет да си имаш. За цените - ами, ако моделът ти е Никол, защото нещо не се отваря връзката, това е семпъл модел, без дантела по него, сатен и шифон (поне доколкото се вижда на снимката), не би трябвало да е повече от 500лв. Ама знае ли човек crazy
Активен
Злате
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #554 -: юли 13, 2010, 18:21:38 »

Здравейте! Приемате ли "новобранци" smile И ние сме от Варна, и гледам тук-там, почвам да си изграждам идея какво искам, пък датата на сватбата ще е доста далечна, тази дето ще я правим във Варна, но пък не пречи да ви чета и да събирам полезна информация  give_rose
Споменахте за цените, по поръчка да се шие, 500 лв. Това що-годе средна цена ли е, скъпо, евтино, как излиза? Хубави модели има, и готови и по поръчка, но се чудя, струва ли си наистина да се дават много пари (дори да можеш да си го позволиш) за рокля която ще носиш 1 ден? 500 лв. си е добре, ама говоря за над 1000 лв.
Активен
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines