Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 21:26:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на me4enceto-22.05.2010  (Прочетена 13598 пъти)
 
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 22, 2010, 23:22:02 »

Mechence, честито! Много любов и разбирателство ви пожелавам  give_rose
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 23, 2010, 19:54:33 »

Mechence, честито и от мен. Пожелавам ви дълъг и щастлив семеен живот.
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 24, 2010, 04:42:12 »

me4enceto, ЧЕСТИТА  Сватбаааа !!!  weddingday
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 25, 2010, 07:33:41 »

Честито на младото семейство. Bravo
Пожелавам ви много, много семейно щастие, любов и много усмивки през целия ви живот.  twohearts
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 25, 2010, 18:55:35 »

me4enceto честито weddingday
Пожелавам ви много щастие, любов, разбирателство и здрави дечица!
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юли 22, 2010, 15:00:21 »

Здравейте отново! Извинявам се, че толкова време се изгубих от форума, но последните дни около сватбата бяха доста натоварени, а след сватбата направо заминахме на сватбеното. След това се завърнахме и се заловихме за работа и сесия и сега се опитваме да си поемем въздух. Обещавам да седна да разкажа кое как мина и дано да кача снимки, но понеже искам да ви зарадвам и знам колко се вълнувахте с мен, това е кратко клипче от сватбата - вижда се почти всичко smile Пуснете го със звук smile ако го харесате, моля гласувайте като натиснете избраната от вас звездичка:

http://www.svatbatv.com/bg/videos/view/412/

Още веднъж сърдечни благодарности на оказаната подкрепа от ваша страна по този трънлив път smile
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юли 22, 2010, 15:46:19 »

Леле, me4enceto, вяршаш ли ми или не - настръхнах като ви гледах, наистина всичко се вижда, всичко е било чудесно! Много, не, не много, а страшно хубаво клипче!!! Гласувах с пет звезди! Ох, искаме да разказваш и да дадеш снимки!

Вече си мислех, че няма да се появиш и си ни забравила!  blush
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юли 22, 2010, 16:04:08 »

mechence, честита месечинка! Много любов да изпълва съвместния ви живот. И аз вече не вярвах да се появиш, а искам да те питам толкова много неща - все пак почти всичко като ресторант, фото и DJ ни е еднакво  blush
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юли 23, 2010, 09:56:44 »

Вече съм обратно на борда и ви се извинявам за  мега забавянето  blush
Направо незнам от къде да започна в разказването. Бях си взела 3 дена отпуска преди големият ден, но единия от 3 те ме извикаха и цял ден ме държаха и останаха само 2 - побъркахме се от търчане sad единият ден помня акцент бяха (четвъртък 20 май) фигурките на тортата - фигурки с бял младоженец не морски няма! и козметичката и не помня още какво, а петък преди сватбата (21 май) напитките и фризьорката. Всичко купихме от метро - управителя ни каза как да пресмятаме - уиски взехме ред лейбъл, поморииска специална, мезек бяло и червено - в 3 л кашончета, коли спрайт фанта, натурален сок и вода и бира. 1200-1300 лв излезе. Не се изпи, но водата не стигна - в тея жеги предвидете повечко! Хората пиха алкохол в пъти по-малко от очакваното! Върнахме 1 кашон уиски и 1 к ракия! След това отидах на фризьор - около 2ч мислага ролките, че да ми се задържат къдрици на моята права коса - няма такава мъка с тея ролки - никога повече! Много зор видяхме с подреждането на хората по масите!!! Много! После правихме списъци за настаняването и надписвахме тейбълките - аз лично това прих до 1:30 през нощта, амилото у тях си е правил дупки на ризата за ръкавели и е шил - защото се оказа, че ризата ни е с копчета, но кой да види  blush
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юли 23, 2010, 10:15:44 »

me4enceto, радвам се, че отново си сред нас. Чакам с нетърпение остатъка от разказа ти.

Сподели как се чувстваш като омъжена жена? Това повлия ли ви на отношенията някак? Държи ли ви още еуфорията от сватбата или вече ежедневието ви завладя?

Клипчето, за жалост, не мога да го видя sad Трябва ли да имам някаква инсталирана на комп-а за целта програма?
« Последна редакция: юли 23, 2010, 10:17:31 от lionelsa » Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юли 23, 2010, 10:19:57 »

Бяхме направили график на сватбата - брат ми беше отговорник за у нас, сестра му за у тях, шаферките си знаеха коя е бонбони коя е цветя, коя питки; шаферите знаеха че трябва да се грижат за ексцесии - просяци и тн около ритуален и църква, кума пръстените, кумата документи - всеки имаше задачи!

Големият ден  yahoo
Станах в 7 закусих и с мамаотидахме при фризьорката в 8. До 10ч бяхме там и излезнахме с готови прически. В 8:45 дойде фотото. В 10:30 и 11ч  ни бяха часовете за при Джулия - но тя се замота и ни забави с 40 мин!!!! Не съм кой знае колко доволна да ви кажа честно! Ние като отидахме правеше една абитюрентка - когато стигнахме аз мислех, че е готово момичето, но тя още 40 мин работи върху нея - е да -  беше с уникален грим, като за клип на чалга звезда - черно и синьо - найстина много добре направено - точно както са техните клипове! Мама я направи за 10 мин - някак си - не е честно! Мен за 15 примерно! Малко претупано. Исках да съм с черни сенки - такива смоуки - и й го обясних, казах точно какво искам - като ми даде огледалото - побеснях - кафвяво!!! Никво черно, а просто кафяво! Е да и ми вика, ако искаш ще го изтрия - как да го трие, като гостите вече бяха дошли у нас, а ние още бяхме в центъра при нея - и кво да ви кажа - не се накефих - беше ми сложила лъскавко оранжаво червилце - малииииииии катоооо няма да се изказвам - него изтрих на мига!!!  diablo Но бях много нещастна за резултата sad все едно не бях ходила на про грим  cray единственото готино бяха мега яките мигли които ми сложи. (платихме 160 лв за двете, иначе е по 90 на човек). Прибрахме се и гостите ни чакаха! Шаферките ми помогнаха да се облека - за отрицателно време (Забравих да кажа - предния ден преди алкохола, ходих да правя бутониерите и букетите - не ми хареса как бяха направили моя и на ново smile и на кумата не ми хареса - абее - баща ми разправя, че едва ли не съм пребледняла като съм ги видяла и сама си ги направих - седях и обяснявах и показвах - малак ад! Моя букет, на кумата, на шаферките, бутониерите - различни - на шаферките с оранжави гербери, за семействата с рози, а на милото с червена роза). Та облякаха ме, лепихме лепенки, обуха ме и хоп - милто дойде - вместо в 1:30 в 1:15 - е тога ви казва ме обзе паниката!!!!!!!!!
Започнах да повтарям - те подраниха, не трябваше сега трябваше в и половина - луда   pardon И само едната шаферка ме хвана и вика - спокойно, всичко е наред! Тогава чух гайдата и настръхнах  heart  
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юли 23, 2010, 10:29:03 »

Меченце, добре дошла отново сред нас.  give_rose
Клипчето ви е страхотно, а разказа е много вълнуващ, но чак и мен ме хвана яд за грима и букетите.Как може такова нещо...  beating
Важното е, че в момента, в който чуеш гайдите, всичко останало губи смисъл и остава само да се наслаждаваме на деня.
Чакаме снимки и остатъка от разказа smile
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юли 23, 2010, 11:04:02 »

В стаята при мен бяха шаферките и фотото - а от вън на 1 ва врата тати, а на коридорчето и при вртата при мен брат ми и братовчедите, а вътре на вратата шаферките и кумата. Милото подкупил тати с кициика с жълтици - стотинки по 1 и 2 - на края преди сватбата бяхме останали без пукнати пари - за гайдаря и там още някви дребни, и едни 50 евро - като спестявания и едни 20 паунда от една негова командировка   pardon и той се чудил кво да направи - нали трябва да ме копува все пак - но тати е майтапчия така че - та гледах на видеото - дава кисииката и тати вика еееййй колко много жълтицииии и после извади един голям шоко милка - а тати обожава сладко и вика еее щом има шоколад за таткото на булката минавайте напред. После брат ми и братчедите - на брат ми шоко - и той му вика - при мен така лесно няма да минеш, после кисиика пак с жълтици и на края паундите  yahoo и брат ми се нахилва, обаче братчедите не бускат и викат ако дадеш от ракийката (на кума ) може да си помислим.
Чакайте малко предистория какво се е случило при тях преди да стигнат smile
Към 10ч дошъл кума и гостите, видеото трябваше да е там в 11:15 -11:30 - но не би - цялата сватба е седяла да го чака до 12ч! И нямаме кадри от дома на милото - езък за ремонтите и мебелите и цялата подготовка sad обадил се и казал - ами в задръстване съм - яко! та дощли от украсата и украсили колата, дошъл и видеото  и тръгнали към кумата, взели я и дошли пред нас smile
След като преминава през братчедите и брат ми му остават шаферките smile дадаха му една пантовка - вторите ми обувки - резервните smile и той за да ме подкупи я напълни с шоколад и бели сладки - голям фен съм на шоколада smile ако аз трябваше него да подкупвам трябваше нещо чили или люти чушки да сложа  tease Момичетата след това го пуснаха да влсезе и аз унемях просто незнаех какво да направя - той седи и ме углежда - беше виждал роклята много пъти, но не и облечена smile хиихи направооо стомахчето ми се обърна и пред мен седеше моето мило smile гушнахме се и той търси обувката и я намери от 1 път - вика - тва е единственото място в стаята ти където има място за обувка хахахах. После сложи парата - нали има такъв обичай, аз казах че е ок - оооо забравих - до като той е минавал вратите кумата ме забули вътре. Поднесе ми букета, после надписвах на подметката имената на момите, после дадах букета за кумата на кумата; после закичих с ботуниерите семейства, шаферки и гостите и тръгнахме smile
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юли 23, 2010, 11:19:32 »

Всички гости тръгнаха, татко ме изведе, гайдаря свиреше smile имахме едно кратко хоро тръгнахме към ритуалния. Събрахме се отпред и влезнахме - първо гостите, милото и кумовете, после тати ме заведе до милото, зад нас бяха брат ми и сестра му и шаферите и шаферките. Тази жена говори разни работи - -струваха ми се интересни, нищо не запомних - само помня че казах сега и завинаги smile  heart После поздравления и снимки smile До като сме били вътре е валяло, до като бяхме на вън не smile Тръгнахме към църквата - забравих да кажа - бяхме в Красно село - Хиподрума ритуална и Св София църква. Там като стигнахме хората имаше каде да седнат на столчета поповете ни въведаха, разменяха ни халките - кумата, а кума короните, обикаляхме, слушахме - пак не помня какво говориха  blush  Излезнахме кумата хвърляше житото, а забравих да кажа, че на ритуалния хвърляше късметите. Обща снимка и хората тръгнаха към ресторанта наще - да оправят там украси и тн, някой на кафе, а други на кафе - ритуалния беше в 15:20 до 15:40, църквата от 17 до 17:30, към 18 приключиха снимките и останахме с брат ми сестра му, кумовете и шафери и шаферки и фото и видео за фотосесията. Искахме да е ърбан и си направихме една разходка от Св София, към Руската църква, през градинката на кристал, покрай народното с. и на края в метрото smile Слезнахме на интерпред и от там в Парк хотела - отидахме да отпочинем в апартамента, гостите са взлезнали официално в 19ч, от 18 до 19 родителите и близки хора са подредили цветята, свещите, камъчетата, тейбълките, с една дума всичко - от агенцията имахме нали украсата на колата, опаковки на столовете и панделки и балони. Останалото сами. В 19:30 ние влезнахме.
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юли 23, 2010, 11:32:00 »

Пуснаха менделсон и тържествено влезнахме зад нас кумовете, зад тях брат ми и сестра му smile Бяхме им казали, че са вип и навсякаде трябва да са с нас - за да ги зарадваме smile все пак им е първа сватба smile бяха по притеснени от нас  pleasantry Захранването, менчето-имаше корупция - едното светенце беше натикано и някаше и шанс да излезе, а другото беше отгоре та ни се "падна" момче. След това малка почива, реч на кума и кумата после първият ни танц - да се събудиш до мен на веселин маринов. После за майките поздрав - писмо до мама на емил димитров. и за татковците - стари мой приятелю. за сестра му танц с брат ми - лейди ин ред из денсинг уид ме smile - тя беше с червена рокля, за кумовете - високо на фсб, и после в разгара на партито за брат ми 666 - няма да споменавам на кой  yahoo беше забавно smile Хора - бяла роза, кумово, дунавско и тн, за шаферите и шафеките - Бански на лалета, а диджея отделно ги поздрави с ООООранжееево моретооо - нали бяха в оранжаво smile хихихихиих Питата милото отчупи почти цялата - аз една коричка все едно. Кумата ме разбули. Букета ми се одари в тавана, и цопна пред ената от шаферките и тя се хвърли и говзе - тя направи страшно много за сватбата - с нея правихме поканите, тя направи късмеите и кошничката - много се постара и многосе зарадвах за нея, защото тя се раздели с приятеля си след 5 г връзка и това е като нова надежда smile Милото метна жартитера - бяхме го скрили в джоба му и дж вика -е той младоженаца предишната вечер го е свалил или нещо такова, качи го на 1 стол да танцува за наказание и в танца да метне жартиера - мн беше весело.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines