Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 08:02:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на me4enceto-22.05.2010  (Прочетена 13600 пъти)
 
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« -: април 25, 2010, 19:05:08 »

 Скоро твоята мечтана приказка ще стане реалност  Flower Ще чакам с нетърпение да видя една красива и усмихната бъдеща принцеса да ни разкаже за своята сватба  smile

                                           
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 25, 2010, 20:25:26 »

me4enceto честита темичка. Дано всичко се получи така, както си мечтала.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 26, 2010, 06:58:39 »

Меченце, честита темичка! give_rose

С интерес ще чета как се подготвяш малко преди събитието и искам да ти пожелая много приятни емоции и невероятна сватба в резултат на положените усилия smile give_rose
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 26, 2010, 07:34:31 »

Честита темичка, меченце.

Пожелавам ти една невероятна сватба, която да е като сбъдната мечта за теб и любимия ти. give_rose
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 26, 2010, 07:38:00 »

....хайдеее малко остана  danceg ......охххх почти си представям как се вълнуваш...
пожелавам ти спокойствите в последните приготовления и много много хубави емоции!!! marriage
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 26, 2010, 10:28:51 »

Здравейте момичета, днес като видях лентичката, че пише 27 дена и стомахчето ми се сви, направо направи тройно салто smile като си помисля, че броенето започна почти преди 1 година, времето лети smile

michelle  специални благодарности за темичката, винаги съм си мечтаела един ден и аз да имам smile

Иначе при мен поможението е - и аз вече незнам какво  shok Подхванахме ремонт - счупваме се от работа, защото майсторите се оказаха абсурдни - много пари, никакви дейсвтия (за 1 ден 2 ма майстори всеки по 3 кутии цигари от 10.30 до 18 smile смятайте), за това с милото взехме отпуска и отидахме на "обекта". С моят баща и брат и с неговият баща си спретнахме бригада smile - открих неподозирани способности в себе си - яко някой иска мога да го науча на какво ли не smile

За сватбата - миналата седмица правих списак какво ми остава - 50 точки smile зле ми стана. Примерно тейбълките не са готови, поканите за близките ни, изследванията, док. в ритуалната, украсата ...
Трябва да се видим със ДЖ отново, фото, видео, да се чуя с гримьорката, и тн тн.

Не съм говорила още с жената за цветята, ролкята ми е стеснена, но от 2 седмици не ми остава време да си я взема, милото остана колан да купим, брат ми риза няма, аз не съм си взела бельо ...

Все дреболийки, но изискват време smile Ще пиша какво се случва, обещавам.

Хубава седмица smile
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 26, 2010, 11:50:37 »

Честита темичка и от мен меченце!
Пожелавам ти само хубави емоции през оставащите дни до големия ден smile
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 29, 2010, 13:37:38 »

Май полудявам  sad така ми се е разбило сърцето, такова вълнение, най-вече защото си мисля, че времето няма да ни стигне  cray а милото е така спокоен и щастлив ... това нормално ли е - все пак остават 24 дена, а не 2, представям си как ще съм на края в лудницата  shok Кажете - нормално ли е така да изтрещявам - ту се побърквам от притеснение, ту абсолютна апатия, нищо не ме радва и трогва, после съм способна да се разрева за нищо - а по принцип, до сега винаги съм била здраво стъпила на земята и не съм паника  girl_impossible извинявайте за този изблик на стрес ...
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 29, 2010, 14:02:07 »

Меченце, не се притеснявай за тази смяна на настроенията.Според мен е нормално, като се има предвид, че ти предстои вълнуващо събитие, което не се случва всеки ден и което си чакала предполагам доста време.За половинката ти е нормално да е по-спокоен.Като цяло съм забелязала, че мъжете не се възлнуват чак толкова от сватбите.Имаш достатъчно време да довършиш всичко, което остава, а ако не успееш да направиш нещо, значи не е било толкова важно.Всичко ще е наред, ще видиш.  blum
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 30, 2010, 06:07:18 »

me4enceto, ЧЕСТИТА ТЕМИЧКА!  give_rose
Пожелавам ти подготовка, изпълнена само с хубави емоции и една чудесна  СватбааааSunshine
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 03, 2010, 13:20:47 »

Имам да давам отчет:
- купихме колан на милото - т.е. вече приключихме с облеклото му - остава само бельо и игла за връзката
- и при мен остава бельо и бижута  angry (идея си нямам с тях какво ще правя)
- оказа се че на брат ми му става костюма от бала (беше само преди 2 г.) има и една чисто нова ризка и връзка, останаха обувки и игла за връзката
- надписахме сватбените ни чаши и за сърквата - ако на някой му трябва - в сватбеният център младост 4 по 4 лв на чаша
- обадих се на гримьорката, за да потвърди и да ми каже адреса (януари не беше ясен)
- чух се с украсата - за 30 мин. ще украсят колата, и то пред младоженеца
- чух се с шивачката - работи върху стесняването на роклята ми - на 8ми трябва да е готова и да си я взема
- дадах задачки на няколко човека да си напишат любимите песни - за да се подсетя за някоя и да ги дам на ДЖ. това обаче трябва да стане по-скоро
Ами май за сега е толкова smile като има новини ще пиша smile
Активен
biersdorf
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142


"Няма попътен вятър за кораб без посока." Чърчил


« Отговор #11 -: май 03, 2010, 13:47:37 »

Ех, и ти напредваш с подготовката smile Не остана, след малко повече от две седмици ще се видим с бели и рокли и ще осъществим мечтите си girl_in_love
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 04, 2010, 13:56:18 »

Не съм ви споменала при нас какво забавление настъпи - главният ми шафер - моят най-близък приятел му правиха операция на коляното преди хмм 4 дена и на сватбата ще е с патерици и шина - яко; имах една двойка шафер и шаферка (тя ми е кръсница и от уважение към нея приятеля й ние е шафер) и хоп - те сега се разделят и тя се изнася, но още не са си доооизяснили отношенията и аз  не мога да поканя друг - първо, защото знам ли могат да се съберът и 2 ро - дрехите са в него sad и до като не се изяснят няма как да си ги поискам, а няма и от къде да купя същите - тогава преди колко месеца вече, бяха на разпродажба... Всичките ми приятели от чужбина финално няма да идват - сезон на изпити; на милото първите братовчеди мацката има изпити, момчето на другия ден е кум - не живеят в БГ; другите му братчеди - единият на другия ден има бал - не са от софия, дргуя заминава да живее, т.е. вече се премести да живее в чужбина и т.н тн тн ... Яко   nea
Активен
biersdorf
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142


"Няма попътен вятър за кораб без посока." Чърчил


« Отговор #13 -: май 04, 2010, 14:31:54 »

Ох, крива история, някои от нашите гости, също отпаднаха в последния момент, но ужасно безотговорно ми се трува това да поемеш ангажимент, да получиш подходящи дрехи и малко преди събитието хоп, разделят се и никой не се сеща, че 1-во оставаш без шафер, 2-ро си дала пари за дрехи, 3-то си синхронизирала визията на всички и няма как ако намериш друг да е същата. Ех, дано се изяснят нещата, че наистина е безобразие това.
За това, че част от гостите отпадат също е мн. криво, разбирам те, защото ще се женим с ден разлика, а това е време на балове, сесии и т.н. и при нас се получи нещо подобно но само четерима отпаднаха (един от които 1-ви братовчед на половинката), ама какво да се прави...то тяхното не се губи, като се видите пак ще се почерпите good 
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #14 -: май 04, 2010, 14:46:11 »

Миличка и аз ще се присъединя към останалите момичета и ще ти кажа , че е напълно нормално да изпадаш постоянно в променливи настроения.Ще дам пример със себе си smile. Изобщо ако някой може да надникне само за малко какво става в главата ми и душата ми сигурно ще се побърка. За по - чувствителните натури (каквато съм аз) е типично това да се вълнуват повече, а и да не си много чувствителен едно такова събитие ще ти донесе много емоции. Аз съм на периоди - ту съм се паникьосала , но само аз си знам , ту си казвам - абе всичко ще е наред, какво съм седнала да го мисля толкова, знам , че каквото и да е, то ще е хубаво със сигурност. Просто самият ден е някак си вълшебен и емоциите и чувствата , които изпитваш тогава са необясними и никога няма да се повторят. Представям си деня , но колкото и картини всеки път да ми рисува мозъка знам , че ще мине по коренно различен начин smile. Сега се наспах , защото и сън ми липсва от мислене кое , как. Утре съм последно на работа и ще се отдам на много почивка. Ако можеш и ти го направи последните дни, защото наистина са най - натоварени макар , че ние всичко си бяхме направили от рано , но все пак най -вече не се пренатоварвай и освен задачките си отделяй повечко време за почивка.
Активен
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines