Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:53:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: На море и планина през цялата година :)  (Прочетена 22328 пъти)
 
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« -: април 24, 2010, 21:39:29 »

Здравейте, реших да направя тема за морето и по-точно за хотелите от които сме доволни и тези подходящи за деца.
Неможах да намеря такава тема, ако има моля да ме извините и модераторите да ме преместят.




ПП. Момичета правя малка промяна в темата.Мисля, че ще е полезно да споделяме оферти за хотели, хижи, вили и т.н. не само лятото, но и през останалите сезони.Затова правя промяна в заглавието.
магито
« Последна редакция: април 26, 2010, 20:38:26 от магито » Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 25, 2010, 09:00:00 »

Аз препоръчвам "Елените" , това е уникално място!
Много вили са, една вила е разделена на 4. Две стаи на първия етаж и 2 на втория етаж.Има огромна спалня и 2 легла на 2 етажа.Плажа е само за туристите на хотела, имат собствен аквапарк и е all inclusive
Част от аквапарка

Това е големия хотел


А тук от дясно се виждат вилите и единия басейн.Има сигурно 5-6 басейна, сладкарница, реторант дискотека и всичко това е вътре в "Елените"

Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 25, 2010, 11:20:06 »

Тази тема е доста актуална и за мен в момента. Злати, а тези Елени къде се намират и имат ли интернет страница. От нивото на храната доволни ли сте?
Определено ще следя темата с интерес.
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 25, 2010, 12:18:34 »

http://www.victoria-group.net/elenite/bg/welcome.htm
това е сайта - на мен също много ми хареса, но ако има и други предложения ще е супер
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 25, 2010, 12:56:29 »

Ние до последно се двоумяхме, но резервирахме тук ---> http://www.southbeachhotel-bg.com/gallery.php?lang=1 , мненията са и положителни и отрицателни, но за мен отговаря на 100% на това което търся - ол инк., в непосредствена близост до плажа, с басейн, не търся аквапарк и аниматор тъй като тази година едва ли ще му обърнем вснимание  blum

За Дюни мненията в нета са единствено положителни, но на мен лично не са ми по джоба нощувки от по 300лв на вечер  blush
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 25, 2010, 17:28:41 »

Гери, по курортите има доста изгодни оферти в зависимост от периода в който  искате да ходите.Аз гледах за юни за 720лв. за 6 нощувки ол инклузив за тримата.
http://www.elenahotel.eu/bg/index.html ние се замисляме за този.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 25, 2010, 19:57:57 »

Ох аз нещо тия Златни не ги харесвам, милото разглеждаше по Слънчев бряг че има супер оферти, ама за какво ми е добра оферта като не мога да си платя чадъра на плажа  pardon

Нашата оферта по която направихме резервация е 599лв. ол.инкл. 7 нищувки за двамата (с дечко евентуално) за края на август началото на септември  good
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 25, 2010, 21:00:41 »

Офертата е доста добра. Повечето хотели предлагат безплатно чадър и 2 шезлонга на плажа. Ние ще ходим края на юни с Нико. Срещнаш даже в някой хотели предлагат столче за хранене в ресторанта и кошарка и децка кухня. Като се замисля мин. година на Китен оставихме повече от 700лв. и сега ми се иска да е ол инклузив- даже съм сигурна.
Ако има мами ходили с бебоци или деца на такива местенца нека да споделят.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 26, 2010, 15:33:49 »

герганчето, хотелът който сте избрали е много хубав и плажът също е добър.
 мога да препоръчам и Албена, хотел Гергана ол инкузив плюс, вече две години ходим и е много добре, на самия плаж с шезлонги и чадъри включено е цената.
 ние тази година ще подрабим и ще отдем от 8 до 15 май в Турция, стискайте палци да е топло, че не знам.
http://www.astralholidays.bg/pochivki/program/0/country/7/resort/784/transport/47/hotel/6390/page/info.html
надявам се да е хубаво, ол инклузив плюс е, дано да е хубаво
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 26, 2010, 19:37:59 »

Аз съм много доволна от почивката и обслужването в този хотел Брегът на морето е веднага след терасата на хотела трябва да слезеш само 10 стълби. Има и оферти за различните периоди в менюто цени.... Ако някой проявява интерес мога да дам още два-три телефона за връзка, които аз използвам, за да си запазя стая.
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 03, 2010, 17:38:24 »

 Здравейте, ще се включа по темата и аз. Миналата година летувахме в хотел Роял Парк "Елените". Мога да споделя и положителни и отрицателни впечатления. Мястото е много красиво и хотелът също. Плажът е на една ръка разстояние. Има всякакви удобства на разположение, но има и неизпипани неща като например храната. Ами не останах доволна, особено от супите, бяха пълни буламачи, често бяха с вкус на инстантни, явно слагат нещо морковче, лукче и бам инстантната супа..Салатите - в някои дни бяха чудесни, в други не, явно ги снабдяват със зеленчуци от различно качество. Основните бяха приемливи, но може да се търси повече. Рибата беше много вкусна. От закуската съм доволна. Напитките си бяха като за Ол Инклузив, не с много добро качество, а водата не винаги е миерална, камериерката ме посъветва да си купуваме. На плажа имаше проблем с липсата на достатъчно чадъри и се налагаше сутрин рано да се резервираме място. Добре, че сме с малко дете и като цяло ранобудни, че друг начин да имаш чадър на плажа, беше невъзможен и това става въпрос за 28.08 - 03.09 и незапълнен хотел..Имаше страхотен сладолед и много приятна сладкарничка. Сандвичите на бара, бяха едни обикновени хлебчета с кренвирш..
Като цяло, обаче бих препоръчала мястото, тък като като общо взето много ни хареса комплекса. Обмисляме да отидем там това лято, с надеждата да има лека промяна в менюто, където са ни основните забележки. Може би ще сменим и хотела за вила, в чието дворче Влади ще играе, или в по-тихият и, както ми се стори малко по-луксозен Роял Бей.
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 19, 2010, 14:27:46 »

http://www.miramar-bg.com/bg/special-offers/prekaraite-edno-nezabravimo-lyato-v-miramar/#
Този хотел ми направи впечатление. Жалко, че за датите, които ние ще ходим няма места.
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 19, 2010, 14:42:22 »

Момичета в тази темичка само български курорти ли обсъждате или може и чуждите?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 19, 2010, 14:46:10 »

Тази е за българските има отделна за чуждите курорти и за екскурзиите.
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 12, 2010, 17:12:46 »

Никой ли не е ходил вече на почивка, за да сподели мнение?  sad
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines