Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 10:44:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на biersdorf-23.05.2010  (Прочетена 12749 пъти)
 
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 04, 2010, 13:08:07 »

Хахахах - нека ти споделя цените, които ми казаха вчера с 10 % отстъпка - 65 васерман, 15 спин, за лекарите не казаха колко, психодиспансера 7 лв. Това е на човек. Яко! Моят личен лекар почина преди няколко месеца и се прехвърлихме при друг, но никога не съм го виждала и на практика не мога да разчитам на него, на мен ми казаха че васермана го правят за няколко часа, но то на тая ценааа, незнам как е ситуацията в поликлиниката. При нас е същият проблем, че по цял ден сме на работа - айде аз съм до 17.30 - все още нещо работи, но милото е до 19ч - ииии  angry Вчера четах, че на резервацията за ритуалния са ни написали да се явим на 17.05 с всички документи - т.е. няма време за губене ... girl_impossible
Активен
biersdorf
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142


"Няма попътен вятър за кораб без посока." Чърчил


« Отговор #16 -: май 04, 2010, 13:14:45 »

Какви цени-около 170 лв. -ужасно nea Възможно ли е да има такава голяма разлика в цените в различните градове, или се дължи на това, че васерманът излиза за ден?!? Не знам, но си е голям разход...уфф...ще чакам да кажеш как вървят нещата, ние довечера, ако успеем да минем някъде също ще пиша good.
Активен
biersdorf
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142


"Няма попътен вятър за кораб без посока." Чърчил


« Отговор #17 -: май 05, 2010, 08:10:08 »

Ето и развитието на въпроса с васермана:
Оказа се, че първото нещо, което трябва да се направи е да се отиде в лаборатория за изследване на кръв (без направлениея, без да е необходимо преди това да си минавал какъвто и да е кабинет). Там казахме, че трябва да ни изследват за васерман и каквото е небходимо за сключване на граждански брак. Тази сутрин ни взеха кръв, а резултатите ще са готови в понеделник-с тях отиваме при лекар кожно-венерически болести за печат, следва психолог за печат, след което личната удостоверява, че всичко е наред подпечатва и тя, слага изходящ номер и сме готови.
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 14, 2010, 14:56:51 »

Хей до къде сте - 9 дена само smile предполагам, какво ти е smile сподели как върви - нииее леко започнахме да изперкваме и леко да се караме за мноого големи глупости - май сме попреуморени и много емоции и smile кажи при вас как е smile какво остава ?
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 14, 2010, 15:48:30 »

Мила biersdorf, малко остана! Чак сега видях, че имаш темичка - честито! Желая ти лек финал (и сладък като мед) и чета с интерес какво се случва при вас.  give_rose

Относно медицинските, чета и не ми се вярва - какви са тези суми и срокове??? В София на Пиротска отиваш и си получаваш медицинските за 30 мин. за 15 лв. на човек - без психо, без личен лекар, само Васерман. Някой може ли да ме светне как се получават тези разлики?
Активен
biersdorf
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142


"Няма попътен вятър за кораб без посока." Чърчил


« Отговор #20 -: май 16, 2010, 16:13:21 »

Да ви призная имам чувството, че времето лети-всяка вечер заспивам уморена и с идеята, че пак не съм успяла да свърша нещо. Посвършихме все пак доста неща тази седмица-медицинксите са съвсем готови-утре щи ги носим в съвета и ще плащаме таксите; на младоженеца най-накрая скъсихме панталона; поръчахме букета за колата (бели и два вида розови (светли и тъмни) хризантеми), булченския ще бъде от два цвята рози-кремави и бледо розови, без тези белите (мисля гипсофил се казваха), без друг вид зеленина, а плътно наредени така, че да правят полукръг -това около 80 лв. Вчера поръчахме и тортата +кумувата-тук сметката е 207 лв. Бяхме и два пъти до ресторанта за да определим и направим схемата с местата и тук сме готови. Преди дни пристигнаха и подаръчетата за гости (не съм ги снимала още) представляват малки ангелчета-100 бр.-50 от които с розови панделки и тюлове, др. 50 със сини, като на лентичките са изписани имената ни. Това което остава да се свърши са дреболии, но и те искат време и мислене-купуване на уиски (водката е купена), луканки и ядки, бонбони и помощ в дома на майка по почистване.На 18 съм на пробна прическа-ще взема някой с мен да ме снима Wink и да ви покажа после. Що се отнася до грима тук ще се справям сама, тъй като не искам нищо особено, освен молив спирала и евентуално, ако се харесам малко сенки, купих си гланц в бледо розово на L'oreal, остава единствено фон дьо тен.
Активен
biersdorf
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142


"Няма попътен вятър за кораб без посока." Чърчил


« Отговор #21 -: май 21, 2010, 18:31:53 »

Качих 3 снимки на пробната прическа. Готови сме с всичко и утре отивам да спя в майка, в очакване на големия ден girl_in_love
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 21, 2010, 20:08:54 »

Biersdorf,прическата е страхотна  Bravo Пожелавам ти леки и приятни последни часове като неомъжена жена  give_rose
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 22, 2010, 21:25:20 »

biersdorf, прическата наистина е прекрасна.Утре е големия ден и ти пожелавам една спокойна вечер сега и едно незабравимо изживяване утре.  marriage Party time
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 22, 2010, 23:24:01 »

 Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа
Biersdorf, пожелавам ви красива и вълнуваща сватба!
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 25, 2010, 18:58:24 »

Честото  wedding
Бъдете много щастливи, усмихнати и нека любовта ви един към друг да става все по-голяма!
Чакаме снимки и разказ...
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 26, 2010, 07:21:36 »

Честито и от мен, мило семейство.  marriage
Пожелавам ви живота ви да е един постоянен меден месец, изпълнен с много любов и усмивки.  twohearts
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 26, 2010, 08:19:17 »

ЧЕСТИТО biersdorf  вече си омъжена жена  give_rose give_rose give_rose
Очакваме те с разказче и снимки  за това как е минал сватбения ви ден  wedding Сватбаааа wedding
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 31, 2010, 20:17:47 »

Честито миличка  give_rose Бъди най-прекрасната съпруга на най-прекрасния съпруг  Girl_hide
Активен
biersdorf
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142


"Няма попътен вятър за кораб без посока." Чърчил


« Отговор #29 -: юни 01, 2010, 13:29:39 »

Здрвейте, момичета, от емоции и ангажименти, не ми остава време да пиша, иначе ви чета активно Wink въпреки, че мина седмица и малко от сватбата (това ми напомня, че трябва да си променя лентичката), мислите ми са още хаотични и ако започна да пиша, няма да се получи свързан разказ. Много съм емоционална, но сякаш за моята сватба не ми достигат думи. Нощта преди сватбата, почти не спах, сутринта не успях да хапна почити нищо, мислех само дали ще успеем да се оправим на време. и когато сватбата мина покрай мен, а аз още бях във фризьорския салон, сърцето ми не мога да ви опиша, как заби, мислех си, сватбата тръгна, а аз дори не съм си вкъщи, камо ли облечена Girl_hide. веднага звъня на баща ми да ме вземе с колата и като се започна едно лутане вкъщи, гостите бяха дошли, а ни майка ми, ни баща ми, пък и аз не бяхме облечени, изпаднах в мааааалка нервна криза от бързане щях да забравя да си сложа обеците и колието, то пък едната обеца не иска да влезе-разкървих си ухото, никакъв ефект, мисля си, ако ще и нова дупка да си направя трябва а влезе-е успях и аха да запаля цигара и да се успокоя колите засвириха пред нашия блок. Добре, че операторът е заснел посрещането на гостите на вратата, защото, ако беше снимал мен-сигурно гледката щеше да е комична-бях като лист разтреперен, емоции всякакви бушуваха в мен, сълзи се пълнеха в очите, но за един кратък момент, после сякаш всичко тръгна по мед и масло-хорото пред вкъщи, ритуала в съвета, църквата и си мисля-ето отиваме в ресторанта сега ще пийна вода и ще си отпочина малко-хах-да, ама не-водещата докато премине през официалната част, танците с младоженец, кумове, родители и започна веселата част, на която трябваша да бъдем весели и танцуващи. Сватбата ни продължи до към 3-3 и нещо, след което в къщи ни чакаше украсена с рози спалня чаши и бутилка шампанксо, както и табелка с новата ни фамилия окачена на вратата-подарък от милите ни кумове girl_in_love
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines