Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 16:09:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на biersdorf-23.05.2010  (Прочетена 12750 пъти)
 
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« -: април 23, 2010, 12:56:55 »

  Точно след месец две влюбени човечета ще се решат завинаги да са заедно   Wink Приятни оставащи дни от подготовката  smile

                                       
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 23, 2010, 13:56:32 »

Biersdorf, честита темичка от мен! give_rose

Аз си имам някаква слабост към теб, защо не знам, но е факт, така че определено тук ще надничам по-честичко smile

Желая ти всичко да се случи, както вие искате! Сватбата ви да бъде вашата сбъдната приказка, а истинското щастие да започне от този ден нататък! give_rose

Каже сега до къде си, какво предстои, какво те тревожи, радва? smile
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 23, 2010, 14:56:31 »

Честита темичка, Biersdorf.
Пожелавам ти сватбата ви да бъде красива и неповторима приказка, която поставя началото на един хармоничен и пълен любов и разбирателство живот.
Не се сещам да съм виждала роклята, която си си харесала, но като гледам колко си мъничка и нежна, ще си една прекрасна булка.  give_rose
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 23, 2010, 15:31:36 »

Честита темичка, мила Bravo
Пожелавам ти оставащите дни да минат неусетно в трепетната подготовка за така дългоочаквания от вас ден. А сватбата да надмине всичките ви очаквания Wink
Активен
biersdorf
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142


"Няма попътен вятър за кораб без посока." Чърчил


« Отговор #4 -: април 24, 2010, 17:21:36 »

Хей, прекрасни сте! Тръпки от радост ме побиха като видях, че имам своя тема! Обещавам да попълня галерията съвсем скоро good. Днес се връщаме от Асеновград, където взехме готовата вече сватбена рокля, ритуални чаши, свещи, поръчахме и подаръчета за гостите. Всичко това остана в дома на майка и татко, но съвсем скоро обещавам да снимам , защото изключително мило ми е да споделям с вас емоциите си. Да ви призная покупките днес освен вълнуващи бяха и изморителни, толкова голям избор и толкова магазини, но се надявам да сме направили добър избор. Това, което ни остава да свършим, мисля не е никак малко, въпреки, че мислех, че сме достатъчно организирани-костюм за бъдещият съпруг сме набелязали, но все още не сме купили (той е спокоен, пък и предполагам е искал първо аз да си набавя нужните неща, затова и се забавихме с неговите покупки), също обувки и необходимите аксесоари-колан, риза и т.н.  (тази седмица сме набелязали и това да стане). Предстоят и повторни срещи с водеща, DJ, видеооператор, агенция по украса. Не знам дали ви споделих, че мислим да изненадаме двете майки с по едно златно сърчице, което да остане като спомен от нашата сватба и винаги да напомня за обичта ни. Избрали сме и подходящ (според моите разбирания) стих, който водещата да прочете след което да поднесем и своите подаръци (това също обещавам да снимам). Сигурно забравям да споделя куп неща, но пък благодарение на вас имам тема, която да попълвам:)
Още веднъж специални благодарности на michelle за вниманието и за прекрасното пожелание, за това, че подготви тема, в която да си бъбрим без да се притеснявам, че спамя! give_rose
на velvet, защото ми е изключително приятно да се засечем и бъбрим из темите give_rose
на Zori83 и Dallila за това, че споделят емоциите ми и за милите пожелания give_rose
Активен
biersdorf
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142


"Няма попътен вятър за кораб без посока." Чърчил


« Отговор #5 -: април 27, 2010, 18:53:52 »

Момичета, тъй като ми подарихте тема, не се притеснявам, че спамя и си позволявам да постна два поредни коментара pardon
Тъй като обещах снимки на последните покупки, а още не съм отишла до майка да ги снимам, реших, че най-малкото което мога да направя е да снимам сърцата, които купихме за двете майки, поствам и стиха, който ще предшества подаръка. Изчетох много подобни, преди да реша, че ще бъде именно този-трябва да ви кажа, че също не исках да е прекалено сълзливо, но знам, че който и да е ще им въздейства емоционално, затова се спрях на този, който е най-близо до моята душевност. Да знаете приемам критики, така, че ако имате забележки, слушам на драго сърце.

Да кажа като някои поети,
че имаш сняг в косите,ме е срам.
Ще падат,ще се стопят снеговете.
Косите ти все бели ще са, знам.

Не е то сняг.Там косъм подир косъм
и кичур подир кичур е белял
със дните, що на всяка майка носят
едничка радост, хранена с печал.

Едничка радост:чедото да види
от пътищата в най-добрия път.
И нему хорско зло да не завиди.
Умът му мисли зли да не мрачат.

Затуй,когато вечер аз заспивам,
от мен отнемаш с топла длан скръбта
и някъде в сърцето си я скриваш,
но като сняг над тебе пада тя.

Бил ран,бил късен,нивга не забравя
снегът добрата майчина глава.
Светът пред него три поклона прави.
Не! Сняг не е. Слънце е това!





Това е изборът ни за първи сватбен танц
http://vbox7.com/play:e48b5233

Танц-кум и кума:
http://vbox7.com/play:487a4c89

Танц на младоженеца с майка му:
http://vbox7.com/play:930b0fd5

Танц-аз и татко (ужасно любима моя песен):
http://vbox7.com/play:b30967fe

Тези две безкрайно нежни песни, искам да звучат като финал на вечерта girl_in_love

http://www.youtube.com/watch?v=840B27zYfOk
http://www.youtube.com/watch?v=hs7lJZy6Ed4



Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 28, 2010, 14:26:07 »

Biersdorf,стихчетата за майките са невероятни,мен ме просълзиха,а не знам за тях  cray
Това е голямо уважение и жест към тях и съм сигурна,че ще ги направиш невероятно щастливи  Bravo
Активен
biersdorf
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142


"Няма попътен вятър за кораб без посока." Чърчил


« Отговор #7 -: април 28, 2010, 14:34:08 »

stefanel-благодаря ти, иска ни се по някакъв начин да им покажем благодарността си и това ни се стори подходящ и емоционален начин girl_in_love
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 29, 2010, 13:46:20 »

Ох, просълзи ме. прекрасен текст - само едно - незнам, колко са годишни, но моята майка примерно е  на 49 и не мисля, че ще остане доволна, ако намкна, че вече не е толкова млада - тоо е ясно, при положение, че дъщеря й се жени, но само това си мислех - ако мислиш, че няма да се засегнат на възраст - текста е много прочувствен  cray
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 29, 2010, 14:07:34 »

biersdorf, стихчето е страхотно, направо настръхнах като го прочетох.Песните, които си избрала са много въздействащи и подходящи за случая. give_rose
Активен
biersdorf
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142


"Няма попътен вятър за кораб без посока." Чърчил


« Отговор #10 -: май 02, 2010, 12:08:33 »

me4enceto и моята майка е на 49, но да ти призная не ми се вярва да се засегнат на възраст:) Качила съм снимки на всички дреболийка без късметчетата за хвърляне, защото бързах да нащракам всичко, за нула време, а тях все не успявах да ги фокусирам или светлината не беше подходяща.

С подготовката се движим по следния начин:
- от 2 дни имаме костюм за младоженеца+риза+вратовръзка (остават обувки и колан);
- днес бяхме на среща с управителката на ресторанта +агенция по украса, уточнихме меню, разположение на маси, украса;
- всичко що се отнася до мен сме набавили-рокля+ръкавели+чанта+обувки+бельо+бижута;
- набавили сме и всички дреболии чаши, свещи, шампанксо, късмети и др.
- купила съм медицински остава да отидем до лични лекари и оттам на изследвания;
- тортата сме харесали и уговорили да я поръчаме седмица преди сватбата;
- имам уговорен час за прическа и маникюр+педикюр (предстои пробна прическа);

Сигурно забравям нещо, но ако се сетя ще допълвам списъка. Не остана и време да снимам костюма на младоженеца, тъй като от магазина директно го занесохме при свекървата, от където ще се облича и тръгва Димитър, та дано не забравя скоро да отида и направя снимки. Иначе на цвят е черен (но не катранено черно) на леки раета, риза цвят шампанско, вратовръзка тъмна като костюма.
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 04, 2010, 11:18:49 »

Как си? Минахте ли през ритуалната? аз нещо се притесних с тези изследвания, че си е разправия ... Аз незнаех, че се копуват и че се ходи до личните лекари, моля те сподели какво си разучила. Аз се обадих в центъра, където фирмата ме осигурява и ми казаха - прави се васерман и спин по желание и после подписи от 3 ма лекари и после с тази бележка в психодиспансера за подпис и печат и след това - ритуалния дом. Така ли е или изпускам нещо?
Активен
biersdorf
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142


"Няма попътен вятър за кораб без посока." Чърчил


« Отговор #12 -: май 04, 2010, 12:05:29 »

Да ти призная и аз съм притеснена за изследванията, защото си е разправия, пък и трябва да имаш свободно време, а ние по цял ден сме на работа. Купих медицинки от книжарницата и мислех, че първо се ходи при личната лекарка с тях, но добре, че вчера вечерта и звъннах и тя ми каза да минем 1-во през кожен лекар (тук май се включва изследването за васерман и др. болести), след това при психолог и след като получим два печата да отидем при нея за заверка и там май се поставя някакъв изходящ номер на който наблегнаха в съвета, че е задължителен. Тази вечер отиваме да проучим кой кога е на смяна, че до колкото знам изследването за васерман става бавно. Ние сме от малък град и го пращат в областния, та... не знам голяма разправия си е... като науча нещо повече ще пиша good
Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #13 -: май 04, 2010, 12:16:45 »

Уоу, колко сложно. Нямате ли вариант да го направите в частна клиника, доколкото знам не е много скъпо, поне ще си спестите размотаванията?
Активен
biersdorf
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142


"Няма попътен вятър за кораб без посока." Чърчил


« Отговор #14 -: май 04, 2010, 12:55:41 »

И на мен ми звучи много сложно и голямо размотаване ще падне. В Димитровград нямаме частна клиника, а в Хасково да ти призная не знам как са цените и дали всичко ще стане от веднъж. Тук личната ми каза, че взимат около 8 лв. (на човек) за васерман и 5лв. при психолог и като включим потребителски такси при личния лекар-приблизително 30 лв. ще ни излезе.
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines