Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 02:19:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Любовна астрология  (Прочетена 29532 пъти)
 
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #30 -: април 27, 2011, 13:59:25 »

А ето този сайт http://vitamini.name/new/astro/index.php е за изчисление на наталната карта, доста е подробно  Wink
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #31 -: април 28, 2011, 16:15:21 »

Ооо, това е доста добро. Момичета, изпробвайте го. Много е подробно и доста вярно. Жалко, че е само индивидуално и не засяга партньорските отношения...
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #32 -: май 22, 2011, 23:34:29 »

Ние с мойто момче си пасваме по всякакви такива неща. Слънчеви зодии, китайски зодии, разлика в годините... Аз съм лъв а той везни и по разни списания, ако чете човек то не е добра коминция, но аз чета книги и в тях най-подробно е описана връзката между тези 2 зодии и да ви кажа за сега всичко важи хахах  biggrin . Още като се запознахме аз проверих къде каквото намерих и си казах "Ако той не е мъжа на живота ми не знам кой е!"  funnytooth . Мога да кажа, че вярвам в астрологията, защото жената на кръстника ми е астроложка и хороскопите които до сега е правила на мен и мойто семейство до сега винаги са били правилни. Иначе не чета разни хороскопи в списания и сайтове  girl_wink .
Активен
gospojicakapriz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: март 28, 2013, 15:12:14 »

ТЕЛЕЦ И РИБА
 
Рибите имат своеволен, неочакван темперамент в сексуалните отношения. Телецът може да помисли, че е твърде трудно да се примири с това. Като помага на рибата да действа извън своите фантазии и чрез тактични и здрави разсъждения, стабилният телец може да повиши приемствеността на рибата. Успехът на сексуалните отношения зависи от телеца. Има добри прогнози за силна връзка и задоволителен брак.

В нашия случай аз съм Телето , той е Рибата.Ама да си призная рибите са шантави  give_rose

А картата найстина е доста интересна,благодаря  give_rose
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: март 28, 2013, 15:21:14 »

Ние сме телец-той и лъв-аз.
По всички правила сме кошмарна двойка и между нас нищо не може да се получи, напълно различни във всяко отношене и т.н. бля-бля... Ама вече 8 години сме заедно и се обичаме повече от всичко, сигурни сме, че сме двете части на едно цяло и никой от нас незнае как би оцелял без другия. Има я конкуренцията за надмощие и караниците понякога, но само някой външен да засегне другия и ада се изсипва върху него  diablo
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 02, 2013, 09:27:44 »

Аз скорпион, а той овен! Обичаме се до полуда! Понякога се караме лошо,но забравяме след 30 мин. Иначе  сме голями инати и двамата,но се оправяме.  Bravo
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 02, 2013, 10:07:06 »

Дрън дрън та пляс  girl_impossible
Според астролозите и ние не си подхождаме, да ама не! Не само зодиите са важни в една връзката smile
За протокола аз съм Водолей, а той Рак.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #37 -: август 02, 2013, 10:37:02 »

Ама да си призная рибите са шантави  give_rose

Хахаха, колко си права само! И аз съм с риба и е много, ама много шантава. Аз съм си рогато и инато. Wink
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 03, 2013, 06:36:27 »

той - овен, аз лъв
общо взето той е по-избухливия,сърди се дълго време,аз бързо се сърдя и бързо ми минава,той е нетърпелив,а аз съм доста търпелива,всеки иска да му се чува думата,но и на двамата ни е ясно кой "командва" у дома
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #39 -: януари 02, 2014, 10:08:36 »

Аз съм лъв,а той-риба.Според всякакви писания ние сме ужасно несъвместими....Ама друг път NO Беше си любов от пръв поглед и се обичаме дори повече отколкото в началото.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: януари 02, 2014, 10:53:50 »

Къде се гледат тези съвместимости? Аз съм много анти всякакви такива астрологични неща, но пък двете ми най-добри приятелки са родени на една и съща дата и не са близначки biggrin Всяка година на техния рожден ден си казвам "абе май има нещо", но само тогава.
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #41 -: януари 02, 2014, 15:16:35 »

В какви ли не сайтове и списания,винаги се зачитам в такива работи,но изобщо не им отдавам значение Wink
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines