Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 09:59:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Любовна астрология  (Прочетена 29580 пъти)
 
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 25, 2010, 20:47:11 »

...За партньорския хороскоп е важно,доколкото знам,освен слънчевия знак и асцендента,още разположението на Луната и Венера в съответните знаци.

Тук мога да поспоря и то много. blum Всичките 10 планети са важни. Асцедента влияе само на това в кой дом на партньора ще се падне вашия слънчев знак. Това определя, дали връзката ще е повече духовна или пък физическото привличане ще е водещо, дали ключовото помежду ви са финансите, дали ще учите много един от друг и т.н.

Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 25, 2010, 21:25:45 »

И аз и мъжът ми сме риби, плуваме си в аквариума и се забавляваме, имаме си и една везничка да ни уравновесява Wink

Много от написаните за зодията неща са верни, други не

Според мен не само зодията влияе, много зависи и от самия човек, характер, склонността му да отстъпва и т.н., и т.н., но важното е да има heart
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 25, 2010, 21:32:14 »

........ но важното е да има heart[/color]

Така е. Дори и най-тежките аспекти могат да бъдат смекчени с времето стига да има любов heart
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 26, 2010, 08:15:53 »

Lionelsa,разбира се,че са важни всички планети за характеристиката на една личност,но съм чела ,че конкретно за партньоркия са основни слънчевият знак,асцендента,Луната и Венера.Тъй като слънчевият знак изразява същността на човека;асцендента-неговата маска,външна изява пред света;Луната изразява подсъзнателните емоции и желания,а Венера-отношението в любовта.
Иначе не споря за нищо все пак не съм астролог  give_rose
Ако някой знае повече,ще се радвам да науча нови неща  smile

А,и как се определя в кой дом на партньора попада твоя слънчев знак?
« Последна редакция: април 26, 2010, 08:24:21 от ˙·٠Bulechka™٠·˙ » Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 26, 2010, 09:59:06 »

Аз съм Скорпионка а половинка ми е Рибок,  smile  аз вярвам в  астрологията  чела съм доста за моята и за неговата зодия , и партньорски хороспопи с др. зодии, има доста неща който съвпадат...

СКОРПИОН И РИБА
 
Тази двойка има силно привличане. Рибата ще зависи от силата на скорпиона, ще се възползва от нея, за да преодолее своята нерешителност, и ще се скрие в чувството на собственост и превъзходство на скорпиона. А техният сексуален живот е възбуждащ. Рибата е с въображение, скорпионът е настоятелен. Твърде подходящи и за връзка, и за брак.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 26, 2010, 12:24:54 »

stefanel, ще си позволя да направя малка поправка на поста ти, за което моля да не се сърдиш  give_rose

Слънчевият знак/зодията - това е рамката на човека
Асцедента - това е поведението му, реакциите му
Луната - чувствителността, това как усещаш света
Венера - какъв си в любовта.

Ето пример:
Слънце - Лъв
Луна - Рак
Асцедент - Везни
Венера - Козирог

Такъв човек рядко ще познаете, че е зодия лъв (да е център на внимание, много общителен, много дръзък, много пламенен) - луната в рак ще го направи много нежен, раним, чувствителен, тих. Венера в асцедент ще направи поведението му умерено, ще се стреми да се крие от прожекторите и да остава в сянка. Венера в козирог ще го прави много земен и пресметлив и няма да личи огнения темперамент в любовта, а по-скоро ще обича с главата си и ще търси материалното й изражение.

Това, за което ти говориш предполагам е следното.

За мъжете - Венера на мъжа определя какви жени ще го привличат. Т.е. Ако е в скорпион, той ще бъде привлечен от жени с луна или асцедент в този знак. Най-вече това привличане е сексуално и не е гаранция, че само с такива жени ще се обвързва. Но пък е доказано, че мъжете с Венера в близнаци и в стрелец винаги кръшкат на жените си.

За жените - ако Марс на жената в лъв, то тя ще бъде привлечена от мъже с асцедент или слънце в тази зодия.

Но това е по-скоро условно, защото и аз харесвам пухкави и мургави мъже, наглички по поведение, но никога не съм била с такива  pardon

А за домовете - асцедента на всеки човек е първи дом в неговия хорскоп. Ако асцедента ти е везни, а партньорът ти е скорпион, то той се пада в твой втори дом.
« Последна редакция: април 26, 2010, 12:28:07 от lionelsa » Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: април 26, 2010, 13:02:06 »

 Bravo много ми хареса поста ти
разбира се,че не се сърдя  smile
А,сега ще бъда по-конкретна.Нашите планети са така:
 
 аз                                    той
             

слънце-рак                    слънце-телец
луна-риби                      луна-стрелец
асцендент-близнаци        асцендент-скорпион
венера-лъв                     венера-телец
Май само слънцата ни са в хармония  scratch one-s head
Lionelsa,можеш ли да кажеш нещо?
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 26, 2010, 13:38:52 »

stefanel , с най-голямо удоволствие, но само с тези данни мога бегло да кажа няколко думи за характера ви pardon
Активен
Yorka89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Младоженци :)))


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 02, 2010, 14:21:42 »

Аз съм овен, той е везни... Не би трябвало да ни провърви в брака според астропрогнозите, но все пак не трябва да се вярва на всичко на 100% Wink
Активен
djmarti13
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #24 -: април 15, 2011, 20:33:38 »

Не видях да има досега такава тема във форума,а на мен лично астрологията ми е доста интересна  smile
Кои зодии сте вие и вашите половинки?Вярвате ли изобщо в тези неща?
Нека аз да съм първа-аз съм раче,а моята половинка е теленце  twohearts
Повечето неща,които пише за нас са верни и наистина ние чудесно си се разбираме!


Нужен ли ни е личен астролог и как да го изберем ?

 

 Защо след като всеки ден буквално стотици медии ни заливат с дневни хороскопи за нашата зодия
ние да търсим личен астролог? Въпроса е почти като –щом мога по интернет да прочета как да си лекувам температурата защо ми е нужен личен лекар.Просто компютърно генерираните хороскопи са на основата на общи данни а всяка индивидуална карта е много различна и специфична. Компютърните хороскопи са създадени с цел развлечение и реклама ,но не е сериозно да се съобразяваме с тях.Замислете се- ако да кажем сте Овен вие спадате към около една дванайсета част от човечеството и ако днес се пада “Овните ще спечелят от хазарт” то тогава една дванайстета част от жителите на земята могат да спечелят.Да,ама не- това че сте Овен означава,че слънцето ви е в Овен,а печалбите от хазарт например изискват рядка комбинация от аспекти на Слънцето,Юпитер,Уран-все неща които няма как да бъдат валидни за всички Овни.Затова ако искате да опознаете съдбата си е добре да отидете на астролог...
Тук идва вторият важен въпрос –Как да избера подходящият за мен астролог.
Изборът е огромен-от известни от телевизионния екран лица които изискват огромни хонорари,през “пишещи експерти” самофинансирали книгите си в 100 екземпляра ,от хора с опит до абсолютни новобранци които са чели един учебник...
Моят първи съвет в този случай е –опитайте системата”Проба –грешка”-
Ако един астролог е добър той би могъл поглеждайки звездната ви карта да ви опише толкова добре като характер или навици,че да ви се струва че ви познава от години-затова ако има такава опция-поръчайте си евтина прогноза –ако човека е точният за вас тогава вече влагайте пари в поръчката на цялостен хороскоп...
Този съвет би работил,но при някои астролози малки поръчки и ниски цени няма-там вие решавате как да постъпите.Всеки колега включително и аз решава на колко да оцени вложеното от себе си време и познание...Преди година в един форум плюеха астролозите които се показват по телевизиите и искат безумни цени-тези коментари бяха несправедливи  според мен-това са хора вложили време ,усилия и не малко средства да се превърнат в медиен продукт и съответно да вдигнат цената си-имаме пазарна икономика и всеки има право на това.Има различни клиенти и всеки може да подбере някой в ценовия диапазон който му е достъпен...
При всички положения не се лъжете,че непременно ниската цена означава ниско качество а високата огромен професионализъм – няма такава зависимост
 
Вторият съвет –потърсете нещо написано от този човек или ваш познат който е ползвал услугите му –по написаното ще разберете дали даден астролог ще ви е от полза- ако в статиите си ползва прекалено недостъпен език логично е да се предположи,че няма да ви е много полезен.В крайна сметка да си добър астролог означава да си полезен за клиента –можеш да имаш енциклопедични знания,но ако не можеш да ги сведеш до реални съвети за живота на човека е по-добре да пишеш учебници за професионалисти...Не от всеки блестящ състезател става успешен треньор и не от всеки начетен астролог става добър личен астролог...
 

 

« Последна редакция: юли 18, 2011, 15:06:32 от gucci » Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: април 15, 2011, 23:15:39 »

lionelsa, как се определяше Луната и Венера? scratch one-s head Уж се интересувам, пък...

Иначе аз вярвам в зодии. Най-вече, защото почти всичко , което съм прочела за моята е вярно! Аз съм Телец. Ама 100%!!! Половинката се води близнаци и има разни такива "въздушни" черти, които да ви кажа понякога мен "земната", ме изкарват из-вън рел-си! hysteric Но като цяло съм приела и двамата в него, така да се каже! sarcastic Иначе асцендента ми е лъв. Неговият не го знам. Трябва да го попитам. smile
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: април 16, 2011, 19:33:09 »

Monikamaria, всички планети и асцеденът се определят от денят и часът на раждане. Има много програми в нета, които ти показва кое къде ти е  blum
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #27 -: април 17, 2011, 13:01:35 »

Oo, Моnikamaria, много добре те разбирам за изкарването извън релси smile И аз съм близнаци и това го умея много добре - да влудявам милото  Xixixi Той е стрелец. Общо взето и двамата обичаме да властваме над положението и почти всички хороскопи предсказват, че заради непостоянството и на двама ни и най-вече моето - връзката ни е невъзможно да просъществува дълго. Но аз пък не им вярвам, защото, както казват някои съфорумнички, не само зодиакалният знак е важен за един съюз. През всичките тези 5 години, през които сме заедно, съм разбрала, че въпреки темперамента си, сме успели да изградим едно от най-важните неща, които да поддържат връзката ни - диалогът помежду ни. Така че, самите зодиакални знаци са само една малка част от истината за едно партньорство и развоят на събитията между двамата.
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: април 26, 2011, 09:32:45 »

Ние сме 2 Овнета и по принцип би трябвало един брак да е ''мишън импосибъл'', но след 6 години съжителстване заедно и 2 месеца семеен живот...засега удържаме положението:)
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #29 -: април 27, 2011, 13:56:23 »

Здравейте, аз и преди съм пускала линкче към този сайт http://www.temura.net/%D1%81%D0%BA%D0%BB%D1%8E%D1%87%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%BA-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B7-2011-%D0%B3/ , тук можете да определите коя дата за сватба е най-подходяща, прочетет коментарите, там са обсъдени доста дати, безплатно е.  Bravo

Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines