Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 06:04:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Любовна астрология  (Прочетена 29624 пъти)
 
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« -: април 23, 2010, 11:14:37 »

Не видях да има досега такава тема във форума,а на мен лично астрологията ми е доста интересна  smile
Кои зодии сте вие и вашите половинки?Вярвате ли изобщо в тези неща?
Нека аз да съм първа-аз съм раче,а моята половинка е теленце  twohearts
Повечето неща,които пише за нас са верни и наистина ние чудесно си се разбираме!
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 23, 2010, 11:18:02 »

Забавна темичка  good
Аз съм везни, а той е скорпион.
Интеренаи са ми астрологията и номерологията,  но не съм се интересувала дали си подхождаме точно по тези признаци ...  blum
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #2 -: април 23, 2010, 11:19:32 »

На мен темичката много ми допада smile По принцип не вярвам много в астрологията, но  най хармонични отношения съм имала с моята бивша половинка - зодия Близнаци.
Аз съм зодия Везни, а милото е Рак blum
И двамата правим доста компромиси, на сме много щастливи и влюбени heart
Аз обичам да си купувам много вещи, да излизам, да имам лично пространство, а той определено е домошар Wink
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #3 -: април 23, 2010, 11:32:27 »

 Много сладка темичка  blum
 А пък аз хем вярвам в астрологичните предсказания, хем не  Wink Вярвам, понеже като ученичка наред с любителските занимания по астрономия, съм поразучавала и астрологични карти, формули и изчисления. Астрологията е адски сложна наука и за един дори и малък хороскоп се взимат предвид толкова неща, че...  tease Не вярвам, заради масово наложените клишета. Аз например съм зодия Везни и би трябвало да имам иделна връзка с Близнаци, Водолей, Везни, евентуално Стрелец. Друг път! Най-ужасните и опустошаващи душата ми отношения са били с представители на втората, третата и четвъртата зодия  sarcastic
 Моят любим е зодия Телец  smile Получава се перфектно. Аз съм мечтателя, той е логично разсъждаващия. Добро уравновесяване  Wink
« Последна редакция: април 23, 2010, 11:34:45 от michelle » Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 23, 2010, 11:35:11 »

Ха, намерих един сайт, в който има някакви прогнозиии  funnytooth
Ето го:   http://sitekreator.bg/astro/__18.html
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 23, 2010, 11:42:10 »

 
СКОРПИОН И ЛЪВ
 
Романтични срещи и игри в спалнята. Това може да помогне много за превъзмогване на останалите тревоги. Ревнивият нрав на скорпиона обижда лъва. Скорпионът не може да предложи уважението и обожанието, което трябва на лъва, скорпионът иска да бъде собственик, което лъвът не може да позволи. Една връзка може да бъде интригуваща, а бракът трябва да се избягва.

Хаха и нашия хороскоп не е никак добър, пък за сега пу пу да чукна на дърво сме си екстра>Майка ми и тя е лъв и с нея се разбирам чудесно  good
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 23, 2010, 11:49:35 »

Аз вярвам в нумерологията и астрологията, но не и в глупостите от рода, че скорпион и лъв не се разбират.  crazy

Когато човек се ражда има 10-на планети, които са разположени някъде по небосклона. Така се формира личността на човека и се предопределя съдбата му - според разположението на планетите. За това и представителите на една зодия са толкова различни.

Именно спецификата на това разположение определеня, дали ще се разбираме с даден човек или не, които ще са спорните теми с него, какъв ще е сексуалния живот и т.н.

Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 23, 2010, 12:41:29 »

Ние сме Скорпион и Овен (той)
Навсякъде пише, че си подхождаме само за кратки връзки. Незнам какво се има предвид под кратка, но за сега нямаме проблеми  heart heart heart  Ще поживеем , ще видим  pardon
Активен
LoveAndLove
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188



« Отговор #8 -: април 23, 2010, 19:08:44 »

ние сме рак и скорпион но аз не вярвам в такива неща според мен всичко е до това какви са хората характер и възпитание
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 24, 2010, 08:10:21 »

Ние сме аз козирог, а той телец.Би трябвало въпбще да не можем да съжителстваме заедно ама на толгоз години сме двамата .... Другото интересно е че аз съм родена на 20.01 и досега никой не ми е казал дали съм точно козирог или пък водолей или нещо мешано  pardon Важното е да се обичаме Wink
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 24, 2010, 09:03:54 »

Магито, моите родители са козирог(тате) и телец(майка). Двамата са в непрестанни караници за някакви пълни глупости, но в крайна сметка са в някакъ странен сихрон. Може би вече и от годините, но се разбират почти без думи, даже понякога и цупенията минават без думи.

Ние с моя човек сме лъв(аз) и овен(той). Мисля, че добре си пасваме. Аз съм по-импулсивна и агресивна  blush, докато той е уравновесен и е от този тип, който първо мисли после говори (за разлика от мен).
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 24, 2010, 09:39:47 »

КОЗИРОГ и ТЕЛЕЦ

Еднакво силните сексуални желания са налице.Нито един от тях не иска необичаен секс.Телецът не би харесал естествената тайнственост на козирога относно това,което очаква.Козирогът не би харесал опитите на телеца да получи това,което иска.Няма място за романтика между двамата,но те могат да имат много чувствена любов и много добро дълготрайно партньорство.
Активен
galka_f
Любопитен
*
Публикации: 20


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 24, 2010, 09:48:56 »

ДЕВА И ДЕВА  girl_wink
 
Те споделят сексуалната си резервираност и считат, че любовните отношения са основа за нещо по-важно – партньорство в живота. Изискванията в спалнята няма да бъдат изключителни, но това няма да доведе до оплаквания и критики. Една връзка може да бъде с напрежение, но един брак може да се окаже добре преценен, ако скуката не се настани твърде рано. crazy
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 24, 2010, 09:54:19 »

ТЕЛЕЦ И СТРЕЛЕЦ
 
Телецът иска да доминира, а стрелецът не позволява да бъде воден. В секса е възможно постоянните страсти на телеца да не бъдат задоволени от случайните импулсивни желания на стрелеца. Практичната домошарска природа на телеца също е обидена от неуморното търсене на авантюри от стрелеца. Необходима е дисциплина даже за къса връзка. Едно малко чудо е необходимо за по-дълга връзка.

Чудя се какво ли разбират под по-дълга връзка.Някъде бях чела, че зодията би трябвало да се определя в зависимост от приблизителния ден на зачеването, а не толкова според деня на раждането.Има някаква логика, като се има предвид, че двама души родени в един и същи ден, могат да са коренно различни, но това не значи, че са заченати по едно и също време.Знам ли и аз  pardon
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 24, 2010, 12:16:39 »

За да преценим истинската съвместимост между двама души е необходим все пак по-задълбочен поглед.Слънчевите знаци са едно на ръка,важно е обаче и разположението на останалите планети в деня на раждане на човека.За партньорския хороскоп е важно,доколкото знам,освен слънчевия знак и асцендента,още разположението на Луната и Венера в съответните знаци.Хубаво е да са разположени в съвместими знаци.
Например,ако двама души са с несъвместими слънчеви знаци,но останалите планети са в добри комбинации,те двамата може да си се разбират чудесно и да създадат стабилно семейство  любов заедно
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 25, 2010, 20:47:11 »

...За партньорския хороскоп е важно,доколкото знам,освен слънчевия знак и асцендента,още разположението на Луната и Венера в съответните знаци.

Тук мога да поспоря и то много. blum Всичките 10 планети са важни. Асцедента влияе само на това в кой дом на партньора ще се падне вашия слънчев знак. Това определя, дали връзката ще е повече духовна или пък физическото привличане ще е водещо, дали ключовото помежду ви са финансите, дали ще учите много един от друг и т.н.

Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 25, 2010, 21:25:45 »

И аз и мъжът ми сме риби, плуваме си в аквариума и се забавляваме, имаме си и една везничка да ни уравновесява Wink

Много от написаните за зодията неща са верни, други не

Според мен не само зодията влияе, много зависи и от самия човек, характер, склонността му да отстъпва и т.н., и т.н., но важното е да има heart
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 25, 2010, 21:32:14 »

........ но важното е да има heart[/color]

Така е. Дори и най-тежките аспекти могат да бъдат смекчени с времето стига да има любов heart
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 26, 2010, 08:15:53 »

Lionelsa,разбира се,че са важни всички планети за характеристиката на една личност,но съм чела ,че конкретно за партньоркия са основни слънчевият знак,асцендента,Луната и Венера.Тъй като слънчевият знак изразява същността на човека;асцендента-неговата маска,външна изява пред света;Луната изразява подсъзнателните емоции и желания,а Венера-отношението в любовта.
Иначе не споря за нищо все пак не съм астролог  give_rose
Ако някой знае повече,ще се радвам да науча нови неща  smile

А,и как се определя в кой дом на партньора попада твоя слънчев знак?
« Последна редакция: април 26, 2010, 08:24:21 от ˙·٠Bulechka™٠·˙ » Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 26, 2010, 09:59:06 »

Аз съм Скорпионка а половинка ми е Рибок,  smile  аз вярвам в  астрологията  чела съм доста за моята и за неговата зодия , и партньорски хороспопи с др. зодии, има доста неща който съвпадат...

СКОРПИОН И РИБА
 
Тази двойка има силно привличане. Рибата ще зависи от силата на скорпиона, ще се възползва от нея, за да преодолее своята нерешителност, и ще се скрие в чувството на собственост и превъзходство на скорпиона. А техният сексуален живот е възбуждащ. Рибата е с въображение, скорпионът е настоятелен. Твърде подходящи и за връзка, и за брак.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 26, 2010, 12:24:54 »

stefanel, ще си позволя да направя малка поправка на поста ти, за което моля да не се сърдиш  give_rose

Слънчевият знак/зодията - това е рамката на човека
Асцедента - това е поведението му, реакциите му
Луната - чувствителността, това как усещаш света
Венера - какъв си в любовта.

Ето пример:
Слънце - Лъв
Луна - Рак
Асцедент - Везни
Венера - Козирог

Такъв човек рядко ще познаете, че е зодия лъв (да е център на внимание, много общителен, много дръзък, много пламенен) - луната в рак ще го направи много нежен, раним, чувствителен, тих. Венера в асцедент ще направи поведението му умерено, ще се стреми да се крие от прожекторите и да остава в сянка. Венера в козирог ще го прави много земен и пресметлив и няма да личи огнения темперамент в любовта, а по-скоро ще обича с главата си и ще търси материалното й изражение.

Това, за което ти говориш предполагам е следното.

За мъжете - Венера на мъжа определя какви жени ще го привличат. Т.е. Ако е в скорпион, той ще бъде привлечен от жени с луна или асцедент в този знак. Най-вече това привличане е сексуално и не е гаранция, че само с такива жени ще се обвързва. Но пък е доказано, че мъжете с Венера в близнаци и в стрелец винаги кръшкат на жените си.

За жените - ако Марс на жената в лъв, то тя ще бъде привлечена от мъже с асцедент или слънце в тази зодия.

Но това е по-скоро условно, защото и аз харесвам пухкави и мургави мъже, наглички по поведение, но никога не съм била с такива  pardon

А за домовете - асцедента на всеки човек е първи дом в неговия хорскоп. Ако асцедента ти е везни, а партньорът ти е скорпион, то той се пада в твой втори дом.
« Последна редакция: април 26, 2010, 12:28:07 от lionelsa » Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: април 26, 2010, 13:02:06 »

 Bravo много ми хареса поста ти
разбира се,че не се сърдя  smile
А,сега ще бъда по-конкретна.Нашите планети са така:
 
 аз                                    той
             

слънце-рак                    слънце-телец
луна-риби                      луна-стрелец
асцендент-близнаци        асцендент-скорпион
венера-лъв                     венера-телец
Май само слънцата ни са в хармония  scratch one-s head
Lionelsa,можеш ли да кажеш нещо?
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 26, 2010, 13:38:52 »

stefanel , с най-голямо удоволствие, но само с тези данни мога бегло да кажа няколко думи за характера ви pardon
Активен
Yorka89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Младоженци :)))


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 02, 2010, 14:21:42 »

Аз съм овен, той е везни... Не би трябвало да ни провърви в брака според астропрогнозите, но все пак не трябва да се вярва на всичко на 100% Wink
Активен
djmarti13
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #24 -: април 15, 2011, 20:33:38 »

Не видях да има досега такава тема във форума,а на мен лично астрологията ми е доста интересна  smile
Кои зодии сте вие и вашите половинки?Вярвате ли изобщо в тези неща?
Нека аз да съм първа-аз съм раче,а моята половинка е теленце  twohearts
Повечето неща,които пише за нас са верни и наистина ние чудесно си се разбираме!


Нужен ли ни е личен астролог и как да го изберем ?

 

 Защо след като всеки ден буквално стотици медии ни заливат с дневни хороскопи за нашата зодия
ние да търсим личен астролог? Въпроса е почти като –щом мога по интернет да прочета как да си лекувам температурата защо ми е нужен личен лекар.Просто компютърно генерираните хороскопи са на основата на общи данни а всяка индивидуална карта е много различна и специфична. Компютърните хороскопи са създадени с цел развлечение и реклама ,но не е сериозно да се съобразяваме с тях.Замислете се- ако да кажем сте Овен вие спадате към около една дванайсета част от човечеството и ако днес се пада “Овните ще спечелят от хазарт” то тогава една дванайстета част от жителите на земята могат да спечелят.Да,ама не- това че сте Овен означава,че слънцето ви е в Овен,а печалбите от хазарт например изискват рядка комбинация от аспекти на Слънцето,Юпитер,Уран-все неща които няма как да бъдат валидни за всички Овни.Затова ако искате да опознаете съдбата си е добре да отидете на астролог...
Тук идва вторият важен въпрос –Как да избера подходящият за мен астролог.
Изборът е огромен-от известни от телевизионния екран лица които изискват огромни хонорари,през “пишещи експерти” самофинансирали книгите си в 100 екземпляра ,от хора с опит до абсолютни новобранци които са чели един учебник...
Моят първи съвет в този случай е –опитайте системата”Проба –грешка”-
Ако един астролог е добър той би могъл поглеждайки звездната ви карта да ви опише толкова добре като характер или навици,че да ви се струва че ви познава от години-затова ако има такава опция-поръчайте си евтина прогноза –ако човека е точният за вас тогава вече влагайте пари в поръчката на цялостен хороскоп...
Този съвет би работил,но при някои астролози малки поръчки и ниски цени няма-там вие решавате как да постъпите.Всеки колега включително и аз решава на колко да оцени вложеното от себе си време и познание...Преди година в един форум плюеха астролозите които се показват по телевизиите и искат безумни цени-тези коментари бяха несправедливи  според мен-това са хора вложили време ,усилия и не малко средства да се превърнат в медиен продукт и съответно да вдигнат цената си-имаме пазарна икономика и всеки има право на това.Има различни клиенти и всеки може да подбере някой в ценовия диапазон който му е достъпен...
При всички положения не се лъжете,че непременно ниската цена означава ниско качество а високата огромен професионализъм – няма такава зависимост
 
Вторият съвет –потърсете нещо написано от този човек или ваш познат който е ползвал услугите му –по написаното ще разберете дали даден астролог ще ви е от полза- ако в статиите си ползва прекалено недостъпен език логично е да се предположи,че няма да ви е много полезен.В крайна сметка да си добър астролог означава да си полезен за клиента –можеш да имаш енциклопедични знания,но ако не можеш да ги сведеш до реални съвети за живота на човека е по-добре да пишеш учебници за професионалисти...Не от всеки блестящ състезател става успешен треньор и не от всеки начетен астролог става добър личен астролог...
 

 

« Последна редакция: юли 18, 2011, 15:06:32 от gucci » Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: април 15, 2011, 23:15:39 »

lionelsa, как се определяше Луната и Венера? scratch one-s head Уж се интересувам, пък...

Иначе аз вярвам в зодии. Най-вече, защото почти всичко , което съм прочела за моята е вярно! Аз съм Телец. Ама 100%!!! Половинката се води близнаци и има разни такива "въздушни" черти, които да ви кажа понякога мен "земната", ме изкарват из-вън рел-си! hysteric Но като цяло съм приела и двамата в него, така да се каже! sarcastic Иначе асцендента ми е лъв. Неговият не го знам. Трябва да го попитам. smile
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: април 16, 2011, 19:33:09 »

Monikamaria, всички планети и асцеденът се определят от денят и часът на раждане. Има много програми в нета, които ти показва кое къде ти е  blum
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #27 -: април 17, 2011, 13:01:35 »

Oo, Моnikamaria, много добре те разбирам за изкарването извън релси smile И аз съм близнаци и това го умея много добре - да влудявам милото  Xixixi Той е стрелец. Общо взето и двамата обичаме да властваме над положението и почти всички хороскопи предсказват, че заради непостоянството и на двама ни и най-вече моето - връзката ни е невъзможно да просъществува дълго. Но аз пък не им вярвам, защото, както казват някои съфорумнички, не само зодиакалният знак е важен за един съюз. През всичките тези 5 години, през които сме заедно, съм разбрала, че въпреки темперамента си, сме успели да изградим едно от най-важните неща, които да поддържат връзката ни - диалогът помежду ни. Така че, самите зодиакални знаци са само една малка част от истината за едно партньорство и развоят на събитията между двамата.
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: април 26, 2011, 09:32:45 »

Ние сме 2 Овнета и по принцип би трябвало един брак да е ''мишън импосибъл'', но след 6 години съжителстване заедно и 2 месеца семеен живот...засега удържаме положението:)
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #29 -: април 27, 2011, 13:56:23 »

Здравейте, аз и преди съм пускала линкче към този сайт http://www.temura.net/%D1%81%D0%BA%D0%BB%D1%8E%D1%87%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%BA-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B7-2011-%D0%B3/ , тук можете да определите коя дата за сватба е най-подходяща, прочетет коментарите, там са обсъдени доста дати, безплатно е.  Bravo

Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #30 -: април 27, 2011, 13:59:25 »

А ето този сайт http://vitamini.name/new/astro/index.php е за изчисление на наталната карта, доста е подробно  Wink
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #31 -: април 28, 2011, 16:15:21 »

Ооо, това е доста добро. Момичета, изпробвайте го. Много е подробно и доста вярно. Жалко, че е само индивидуално и не засяга партньорските отношения...
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #32 -: май 22, 2011, 23:34:29 »

Ние с мойто момче си пасваме по всякакви такива неща. Слънчеви зодии, китайски зодии, разлика в годините... Аз съм лъв а той везни и по разни списания, ако чете човек то не е добра коминция, но аз чета книги и в тях най-подробно е описана връзката между тези 2 зодии и да ви кажа за сега всичко важи хахах  biggrin . Още като се запознахме аз проверих къде каквото намерих и си казах "Ако той не е мъжа на живота ми не знам кой е!"  funnytooth . Мога да кажа, че вярвам в астрологията, защото жената на кръстника ми е астроложка и хороскопите които до сега е правила на мен и мойто семейство до сега винаги са били правилни. Иначе не чета разни хороскопи в списания и сайтове  girl_wink .
Активен
gospojicakapriz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: март 28, 2013, 15:12:14 »

ТЕЛЕЦ И РИБА
 
Рибите имат своеволен, неочакван темперамент в сексуалните отношения. Телецът може да помисли, че е твърде трудно да се примири с това. Като помага на рибата да действа извън своите фантазии и чрез тактични и здрави разсъждения, стабилният телец може да повиши приемствеността на рибата. Успехът на сексуалните отношения зависи от телеца. Има добри прогнози за силна връзка и задоволителен брак.

В нашия случай аз съм Телето , той е Рибата.Ама да си призная рибите са шантави  give_rose

А картата найстина е доста интересна,благодаря  give_rose
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: март 28, 2013, 15:21:14 »

Ние сме телец-той и лъв-аз.
По всички правила сме кошмарна двойка и между нас нищо не може да се получи, напълно различни във всяко отношене и т.н. бля-бля... Ама вече 8 години сме заедно и се обичаме повече от всичко, сигурни сме, че сме двете части на едно цяло и никой от нас незнае как би оцелял без другия. Има я конкуренцията за надмощие и караниците понякога, но само някой външен да засегне другия и ада се изсипва върху него  diablo
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 02, 2013, 09:27:44 »

Аз скорпион, а той овен! Обичаме се до полуда! Понякога се караме лошо,но забравяме след 30 мин. Иначе  сме голями инати и двамата,но се оправяме.  Bravo
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 02, 2013, 10:07:06 »

Дрън дрън та пляс  girl_impossible
Според астролозите и ние не си подхождаме, да ама не! Не само зодиите са важни в една връзката smile
За протокола аз съм Водолей, а той Рак.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #37 -: август 02, 2013, 10:37:02 »

Ама да си призная рибите са шантави  give_rose

Хахаха, колко си права само! И аз съм с риба и е много, ама много шантава. Аз съм си рогато и инато. Wink
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 03, 2013, 06:36:27 »

той - овен, аз лъв
общо взето той е по-избухливия,сърди се дълго време,аз бързо се сърдя и бързо ми минава,той е нетърпелив,а аз съм доста търпелива,всеки иска да му се чува думата,но и на двамата ни е ясно кой "командва" у дома
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #39 -: януари 02, 2014, 10:08:36 »

Аз съм лъв,а той-риба.Според всякакви писания ние сме ужасно несъвместими....Ама друг път NO Беше си любов от пръв поглед и се обичаме дори повече отколкото в началото.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: януари 02, 2014, 10:53:50 »

Къде се гледат тези съвместимости? Аз съм много анти всякакви такива астрологични неща, но пък двете ми най-добри приятелки са родени на една и съща дата и не са близначки biggrin Всяка година на техния рожден ден си казвам "абе май има нещо", но само тогава.
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #41 -: януари 02, 2014, 15:16:35 »

В какви ли не сайтове и списания,винаги се зачитам в такива работи,но изобщо не им отдавам значение Wink
Активен
Страници: 1 2 3 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines