Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 15:55:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Любовна астрология  (Прочетена 29541 пъти)
 
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« -: април 23, 2010, 11:14:37 »

Не видях да има досега такава тема във форума,а на мен лично астрологията ми е доста интересна  smile
Кои зодии сте вие и вашите половинки?Вярвате ли изобщо в тези неща?
Нека аз да съм първа-аз съм раче,а моята половинка е теленце  twohearts
Повечето неща,които пише за нас са верни и наистина ние чудесно си се разбираме!
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 23, 2010, 11:18:02 »

Забавна темичка  good
Аз съм везни, а той е скорпион.
Интеренаи са ми астрологията и номерологията,  но не съм се интересувала дали си подхождаме точно по тези признаци ...  blum
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #2 -: април 23, 2010, 11:19:32 »

На мен темичката много ми допада smile По принцип не вярвам много в астрологията, но  най хармонични отношения съм имала с моята бивша половинка - зодия Близнаци.
Аз съм зодия Везни, а милото е Рак blum
И двамата правим доста компромиси, на сме много щастливи и влюбени heart
Аз обичам да си купувам много вещи, да излизам, да имам лично пространство, а той определено е домошар Wink
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #3 -: април 23, 2010, 11:32:27 »

 Много сладка темичка  blum
 А пък аз хем вярвам в астрологичните предсказания, хем не  Wink Вярвам, понеже като ученичка наред с любителските занимания по астрономия, съм поразучавала и астрологични карти, формули и изчисления. Астрологията е адски сложна наука и за един дори и малък хороскоп се взимат предвид толкова неща, че...  tease Не вярвам, заради масово наложените клишета. Аз например съм зодия Везни и би трябвало да имам иделна връзка с Близнаци, Водолей, Везни, евентуално Стрелец. Друг път! Най-ужасните и опустошаващи душата ми отношения са били с представители на втората, третата и четвъртата зодия  sarcastic
 Моят любим е зодия Телец  smile Получава се перфектно. Аз съм мечтателя, той е логично разсъждаващия. Добро уравновесяване  Wink
« Последна редакция: април 23, 2010, 11:34:45 от michelle » Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 23, 2010, 11:35:11 »

Ха, намерих един сайт, в който има някакви прогнозиии  funnytooth
Ето го:   http://sitekreator.bg/astro/__18.html
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 23, 2010, 11:42:10 »

 
СКОРПИОН И ЛЪВ
 
Романтични срещи и игри в спалнята. Това може да помогне много за превъзмогване на останалите тревоги. Ревнивият нрав на скорпиона обижда лъва. Скорпионът не може да предложи уважението и обожанието, което трябва на лъва, скорпионът иска да бъде собственик, което лъвът не може да позволи. Една връзка може да бъде интригуваща, а бракът трябва да се избягва.

Хаха и нашия хороскоп не е никак добър, пък за сега пу пу да чукна на дърво сме си екстра>Майка ми и тя е лъв и с нея се разбирам чудесно  good
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 23, 2010, 11:49:35 »

Аз вярвам в нумерологията и астрологията, но не и в глупостите от рода, че скорпион и лъв не се разбират.  crazy

Когато човек се ражда има 10-на планети, които са разположени някъде по небосклона. Така се формира личността на човека и се предопределя съдбата му - според разположението на планетите. За това и представителите на една зодия са толкова различни.

Именно спецификата на това разположение определеня, дали ще се разбираме с даден човек или не, които ще са спорните теми с него, какъв ще е сексуалния живот и т.н.

Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 23, 2010, 12:41:29 »

Ние сме Скорпион и Овен (той)
Навсякъде пише, че си подхождаме само за кратки връзки. Незнам какво се има предвид под кратка, но за сега нямаме проблеми  heart heart heart  Ще поживеем , ще видим  pardon
Активен
LoveAndLove
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188



« Отговор #8 -: април 23, 2010, 19:08:44 »

ние сме рак и скорпион но аз не вярвам в такива неща според мен всичко е до това какви са хората характер и възпитание
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 24, 2010, 08:10:21 »

Ние сме аз козирог, а той телец.Би трябвало въпбще да не можем да съжителстваме заедно ама на толгоз години сме двамата .... Другото интересно е че аз съм родена на 20.01 и досега никой не ми е казал дали съм точно козирог или пък водолей или нещо мешано  pardon Важното е да се обичаме Wink
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 24, 2010, 09:03:54 »

Магито, моите родители са козирог(тате) и телец(майка). Двамата са в непрестанни караници за някакви пълни глупости, но в крайна сметка са в някакъ странен сихрон. Може би вече и от годините, но се разбират почти без думи, даже понякога и цупенията минават без думи.

Ние с моя човек сме лъв(аз) и овен(той). Мисля, че добре си пасваме. Аз съм по-импулсивна и агресивна  blush, докато той е уравновесен и е от този тип, който първо мисли после говори (за разлика от мен).
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 24, 2010, 09:39:47 »

КОЗИРОГ и ТЕЛЕЦ

Еднакво силните сексуални желания са налице.Нито един от тях не иска необичаен секс.Телецът не би харесал естествената тайнственост на козирога относно това,което очаква.Козирогът не би харесал опитите на телеца да получи това,което иска.Няма място за романтика между двамата,но те могат да имат много чувствена любов и много добро дълготрайно партньорство.
Активен
galka_f
Любопитен
*
Публикации: 20


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 24, 2010, 09:48:56 »

ДЕВА И ДЕВА  girl_wink
 
Те споделят сексуалната си резервираност и считат, че любовните отношения са основа за нещо по-важно – партньорство в живота. Изискванията в спалнята няма да бъдат изключителни, но това няма да доведе до оплаквания и критики. Една връзка може да бъде с напрежение, но един брак може да се окаже добре преценен, ако скуката не се настани твърде рано. crazy
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 24, 2010, 09:54:19 »

ТЕЛЕЦ И СТРЕЛЕЦ
 
Телецът иска да доминира, а стрелецът не позволява да бъде воден. В секса е възможно постоянните страсти на телеца да не бъдат задоволени от случайните импулсивни желания на стрелеца. Практичната домошарска природа на телеца също е обидена от неуморното търсене на авантюри от стрелеца. Необходима е дисциплина даже за къса връзка. Едно малко чудо е необходимо за по-дълга връзка.

Чудя се какво ли разбират под по-дълга връзка.Някъде бях чела, че зодията би трябвало да се определя в зависимост от приблизителния ден на зачеването, а не толкова според деня на раждането.Има някаква логика, като се има предвид, че двама души родени в един и същи ден, могат да са коренно различни, но това не значи, че са заченати по едно и също време.Знам ли и аз  pardon
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 24, 2010, 12:16:39 »

За да преценим истинската съвместимост между двама души е необходим все пак по-задълбочен поглед.Слънчевите знаци са едно на ръка,важно е обаче и разположението на останалите планети в деня на раждане на човека.За партньорския хороскоп е важно,доколкото знам,освен слънчевия знак и асцендента,още разположението на Луната и Венера в съответните знаци.Хубаво е да са разположени в съвместими знаци.
Например,ако двама души са с несъвместими слънчеви знаци,но останалите планети са в добри комбинации,те двамата може да си се разбират чудесно и да създадат стабилно семейство  любов заедно
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines