Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 21:18:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Шаферката - 3"  (Прочетена 253416 пъти)
 
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #465 -: април 02, 2012, 10:38:35 »

Едната се лигави излишно, много ми е близка, но много обича да си измисля проблеми и да е негативна към всичко... тя пък натсройва втората. Даже те двете твърдят, че едната шаферка била казала, че няма да се облекат еднакво и им се изсмяла - което е абсурд, ама айде, не ми се влизаше в интриги. Третата пък се запъна, че това е моя ден и след като са приели да са шаферки ще се съобразят с желанието ми - което си е така! Искам просто общ цвят, иначе за какво приеха, можеха да дойдат като гости и мои най-добри приятелки. Аз им го казах това, директен човек съм, уж приеха. Лошото е, че евентуално тази събота и неделя трябва да купим плата... а едната няма да я има. Изобщо... да бяха се сетили малко по-рано, кога ще шият не е ясно!
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #466 -: април 03, 2012, 08:56:53 »

Какво мислите за този модел рокля?


На Кокетна е, струва 49 лева и ми се връзва с цветовете на сватбата, само че модела много не ми допада... Питам, защото се чудя дали изобщо да им го предлагам на моите ЧЕТИРИ шаферки. Варианта с шенето съвсем отпада при нас май... sad
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #467 -: април 03, 2012, 08:58:01 »

Рокличката е хубава, но е доста къса според мен. С какви фигури са шаферките ти?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #468 -: април 03, 2012, 09:01:01 »

моделът е добър, но като гледам отсега е намачкан, мисля че ще стане на баница след две сядания като материя.  sad
Ивелка, преди две страници съм дала един сайт с много ниски цени и приятни рокли:
http://www.miniprix.bg/produse/departament-haine-dama/tip-rochie/

на първата страница са по- скучни, имай търпение за следващите blum
« Последна редакция: април 03, 2012, 09:02:54 от emmmmmy » Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #469 -: април 03, 2012, 09:02:06 »

И четирите са слаби и елегантни, само дето сестра ми е много висока и може би наистина ще й дойде късичка роклята...  crazy
За съжаление при мен се получава проблема на Кристи - моите също взеха да се лигавят като стана дума за шиене, за това или ще купуваме или няма да имам шаферки  pardon
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #470 -: април 03, 2012, 09:07:46 »

Ехееееееееее, Емии, МНОГО, МНОГО благодаря!  give_rose
Сайтът е супер, роклите са наистина евтини, а има голямо разнообразие!
Даже вече си избрах:
http://www.miniprix.bg/produs/73911/rochie-haine-dama/

Може да добавим по една кафява панделка към колана и ще се върже супер! А и моделът е универсален!
 give_rose yahoo
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #471 -: април 03, 2012, 09:18:29 »

ауу много съм щастлива yahoo yahoo yahoo че си си намерила тук . аз мисля на майка ми оттук или от магазин Руен ( харесах дълги червени официални рокли по 20 лв там  shok ). Няма да я обличам в цвета на сватбата.
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #472 -: април 03, 2012, 09:23:49 »

А тези рокли сигурни ли сте как стоят, защото за тези пари освен трико или плат тип "тензух" честно казано ми е трудно да си представя как ще стане... Дали няма да изглеждат доста... парцаливо, извинявам се за определението, просто се чудя? Да не останете неприятно изненадани, не че за тези пари е някаква загуба, но все пак?
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #473 -: април 03, 2012, 09:27:16 »

Аз мисля да поръчам първо един борй от модела, за да го видя на живо smile Но си мисля, че няма да изглежда парцаливо, особено с правилните аксесоари (обувки, чанта и бижута) и особено ако момичетата са красиви като моите  angel
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #474 -: април 03, 2012, 09:27:43 »

аз питах, цените са такива защото са от румънски намаления в магазините им
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #475 -: април 03, 2012, 17:15:48 »

А доставката знаете ли колко е, че не успях да намеря информация?
Колкото до модела на ivelka -на мен не ми допада  pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #476 -: април 03, 2012, 17:21:42 »

цитат от ФБ -отговорът им до клиент: "Искаме да ви напомним , че доставката е безплатна за цялата страна , независимо от стойноста на покупката. Наши партньори са Speedy и за момента предлагаме само възможноста за плащане, чрез наложен платеж ( заплаща се на куриера ) .И получавате и безплатен транспорт ако желаете да върнете закупен от нас продукт в рамике на 7 дни, независимо от причината за отказ."
в сайта им не намерих .
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #477 -: април 03, 2012, 20:42:14 »

ауу много съм щастлива yahoo yahoo yahoo че си си намерила тук . аз мисля на майка ми оттук или от магазин Руен ( харесах дълги червени официални рокли по 20 лв там  shok ). Няма да я обличам в цвета на сватбата.
Еми я кой магазин на Руен си гледала тези рокли за майка ти, че и ние търсим червена, но майка ми обажда претенции до небето....lol)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #478 -: април 03, 2012, 20:43:23 »

в сайта им, утре ще вървя в единия от магазините им, ако ги няма там, ще ги карам да звънят да питат по другите си обекти
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #479 -: април 03, 2012, 20:46:57 »

Явно и моите две няма да успея да ги договоря да са от еднакъв плат поне, камо ли модел /за което не съм и мечтала/... какво да ги правя. Никой няма да разбере, че имам шаферки изобщо. Гледам да не се разстройвам и за това.
Искаше ми се да се разходят с мен до Асеновград да им ушия за моя сметка различни рокли от един плат, но явно не било писано.
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines