Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 11:22:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булчински Рокли - 14"  (Прочетена 175607 пъти)
 
franseto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


бъдещ сватбен агент ;)


Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: юни 20, 2010, 23:16:46 »

tweety bird, не искам да звучи като реклама, но моята дизайнерка е страхотна и винаги е шила по снимка, че даже и комбинация от две рокли по снимки. На Танчето само долната част е такава, като този от твоята снимка, а и тя се съобразяваше с много, неща, нарастващ корем, малко пари и т.н. Не се отчайвай, сигурна съм, че ще намериш достатъчно добра дизайнерка, която да ти направи точно това което искаш, но един съвет от мен, съобрази модела който си харесала с представите ти за вечерта. Аз примерно искам да се счупя от танци и въобще яко купонясване, а роклята която съм харесала е прекалено "изискана", (ако така мога да се изкажа) за това което мисля да правя. За това сега се отказах и от прекрасния шлейф, който ще ми пречи да се развихря. Когато пък купувахме платовече, се отказах частично и от дантелата, защото беше много по-скъпа от това което мога да си позволя, при все че на мен ще ми вземат символична сума за ушиването, защото съм си шила толкова много неща, както и абитуриентската рокля, че дизайнерката ми каза  когато се заженя,че ще ми ушие без пари роклята. Та не искам да си представя колко пари трябваше да дам за роклята, ако трябваше и да платя за самото ушиване!! Сигурна съм че ако се разровиш из форума и потърсиш мнения на съфорумки, които са от твоя град или близък, може да намериш някой, който да ти похвали добра шивачка, от която са доволни smile Аз лично разчитам на лична препоръка. Също така може да видиш някой който има сходен или почти сходен с твоя модел и да попиташ от къде я е взел, или ушил и колко са му взели... варианти има много. Важно е да почнеш да се подготвяш от далече като мен blum
оф пак се отплеснах smile надявам се, че в многословието си съм ти била полезна  good
Активен
silvana_paunova
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: юни 20, 2010, 23:23:11 »

в петък си взимам роклята,  ужасно съм напрегната... шият ми я в Асеновград, "Милена", по снимка...въпроса е че мерих оригиналната рокля, но срока за доставка беше много дълъг-в рамките на 5-6 месеца, а аз не разполагах с толкова време.Моля ви, ако някой си е шил там по снимка, да ми покаже оригинала и ошитата рокля, или поне сподели крайни впечатления...много ми е притеснено...
Активен
onedream
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32



« Отговор #302 -: юни 21, 2010, 09:32:59 »

katqsl, не само роклята е чудесна, но и ти си прекрасна в нея! След обикаляне по повечетосватбени магазини в София мога да твърдя, че роклята ти е ушита изключително хубаво и дори бих казала, че е на чужбинкси дизайнер  blum . Това може само да ни радва, защото означава, че все пак има шивачи тук, които биха осъществили мечтаната рокля на много момичета smile Наздраве за роклята и да си колкото красива толкова и щастлива булка  give_rose
Активен
katqsl
Ентусиаст
**
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: юни 21, 2010, 10:02:34 »

pebbles, onedream, много ви благодаря момичета  give_rose Имах нужда от окуражаване, че няколко пъти я коригираха и все нещо не беше наред smile
Активен
ilinor
Ентусиаст
**
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: юни 21, 2010, 10:28:59 »

Браво на  katqsl i vilenceto роклите са ви стахотни ще бъдете неотразими Bravo
Активен
echolalia
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #305 -: юни 23, 2010, 07:59:21 »

Здравейте отново  smile
Това е роклята, която ще облека аз - http://media.preownedweddingdresses.com/images/dresses/6175//1024x768//Pronovias-A-line-Nectar-Ivory-2008-1.jpg
В момента се правят леки корекции по нея, за да ми е точно. Обувките към нея ще снимам, когато ги взема smile Воалът няма да бъде такъв.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #306 -: юни 23, 2010, 08:16:03 »

echolalia, роклята е повече от невероятна! Направо се влюбих в нея. 6+ за избора!
Активен
katqsl
Ентусиаст
**
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: юни 23, 2010, 08:25:14 »

echolalia роклята е повече от зашеметяваща, разкошна е  Bravo
Активен
echolalia
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #308 -: юни 23, 2010, 08:42:22 »

Много ви благодаря  Ashamed  give_rose
Ето и снимка как изглежда отзад - http://www.norismode.it/public/files/pronovias_collezione_2008/nectar_c.jpg (без болерото, разбира се). Има дълъг шлейф, който обаче ще се прикрепя за роклята и след официалната част ще мога да се развихря на дансинга smile
« Последна редакция: юни 23, 2010, 08:45:17 от echolalia » Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: юни 23, 2010, 11:15:50 »

Еcholalia,роклята е прекрасна!Поздравления  Bravo  А,няма ли да имаш и болеро?На мен лично ми харесва.Даже имам голяма слабост към такъв тип дантелено болеро  blum
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: юни 23, 2010, 11:51:26 »

Echolalia, поздравления!  give_rose Роклята е изключителна! Може би най-красивата булчинска рокля, която съм виждала (като слагам в това число и моята  Wink). Ще бъдеш зашеметяваща булка!
Активен
Ellito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: юни 23, 2010, 15:22:01 »

Здравейте момичета,  smile
тъй като тази събота дойде и за мен момента да тръгна да търся своята рокля, но като начало не искам (пък и нямаме възможност) да се хвърлям на рокли над 1000 лв ,че и 1000лв.  cray  си правя списък с малко по-обикновенните булченски магазини в София. И тук е моят проблем, защото освен център София и Романтика не се сещам за други такива магазини. Ще ви бъда благодарна да споделите други места където мога да намеря рокли до 700-800лв!  give_rose
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: юни 23, 2010, 15:37:23 »

Elli, може да пробваш в МонАмур, Марция, Аз и Ти, Оксана, Радина Мария и още много други. Зависи каква рокля искаш и в кой район на София мислиш да обикаляш.
Активен
Ellito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: юни 23, 2010, 15:41:48 »

Ами мислих в центъра да поогледам, но просто исках да направя план на обикаляне!!!
 Мерси за изброените give_rose , сега  ще ги потърся като адреси!  smile
Активен
ultraa
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #314 -: юни 23, 2010, 16:06:40 »

Здравейте,
след известна доза главоболия и аз се сдобих с роклята с главно Р най-накрая smile Сложих снимки в галерията и ще се радвам да чуя отзиви.
ultraa аз съм от Бургас и моята рокля е от магазина на Аз и Ти в Бургас. Това е един вариант, където можеш да провериш (имат магазин точно преди Операта; още един в уличката пак преди Операта и на ъгъла на Фердинандова и Ботева, на втория етаж), а също в Принцес (на ул.Абоба), Мирена (имат 2 магазина мисля - на ул.Македония и Мара Гидик), Романтика (на Републиканска); има и някакви Мадам М...сигурно има и още, но не съм ги обикаляла всички. В темата за Бургас има доста инфо Wink
Благодаря ще проверя в тази тема  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines