Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 11:26:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булчински Рокли - 14"  (Прочетена 175611 пъти)
 
spzd
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #285 -: юни 15, 2010, 19:33:57 »

Roxy, аз си харесах там рокля в Грънчаров и син- Варна. В момента ми я шият, харесах едно бюстие , а полата си избрах друга- направиха ми комбинация. Пробвах ги в цвят екрю, а си поръчах в цвят бял. Вече ходих на една проба и засега съм доволна. Като видя крайния резултат ще си кажа мнението. Момичето в магазина е много любезно и приятно. Надявам се всичко да е ок и да се харесам в окончателния вариянт. Сатена, който използват е много хубав - мек и много лъскав. Засега това мога да споделя.
Активен
_Roxy_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114


Love is in the air...


« Отговор #286 -: юни 15, 2010, 20:01:00 »

spzd благодаря за информацията. Ти кога очакваш да ти е готова? По принцип искам да ми я шият на място в града. До колкото знам Грънчаров са русенска фирма и работата малко ще стане все едно си поръчвам от Асеновград (куриери, проби и доуточнения), а не ми се иска много така. Не съм със стандартни размери, искам да ми я ушият добре и искам да мога да ги контролирам. Офф не знам. В събота пак ще излизам по сватбени магазини и ако нищо не харесам може да склоня да поръчам от там. Търся супер изчистена: без обръч, дантела и камъни.
Активен
spzd
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #287 -: юни 15, 2010, 20:13:52 »

Да Roxy, шият ги в Русе, пристигат с куриер, но аз нямам грижа за това- те си отговарят, мен само ми се обадиха кога да отида на проба. Поръчах я на 25.05, правих проба в събота и трябва да е готова на 30 юни, по принцип сватбата ми е юли месец, но аз ще пътувам и исках да е готова по-рано, за да не я мисля и да се притеснявам. Ти имаш време, ако искаш изчакай - ще ти кажа дали съм доволна, по принцип съм много взискателна. Кой модел си хареса- имат сайт може да ги разгледаш там.
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: юни 15, 2010, 21:33:43 »

Момичета, много ви благодаря за милите думи  give_rose
И аз много си я харесвам милата рокличка, нямам търпение да дойде денят, когато ще я облека  good Дано да се справим само с кумата с обличането, защото извадихме обръчите, за да успея да я събера в гардероба и малко ми е притеснено за слагането им. По-точно дали ще нацелим ширината, която трябва...
Роклята е шита от ателие Лита. Въпреки негативните мнения, които прочетох тук във форума (слава Богу, след като я бях поръчала lol, мисля, че се справиха много добре, като се има предвид, че отидох с една флашка снимки и се започна - на тази искам гърба, на тази деколтето, на тази бродерията, на тази шлейфа и т.н, и т.н smile
На снимките сме закачили шлейфа (стана много добре, че може да се закача и да се пуска), но смятам в църквата да го пусна.
Ушиха ми и чантичка - не се сетих да я снимам отделно, но мисля, че на една от снимките се вижда. Доволна съм, получи се каквото исках, като взаимствах модела от една от чантите, която видях тук във форума (само че вече не си спомням кой го показа  blush)
С една дума, аз съм доволна от Лита, смятам да ги похваля в "Свършена/ несвършена работа".
Сега остана само да дойде Денят. Обаче мисля да я командировам у кумата, че иначе ще се изкушавам ден по ден да я вадя и да си я гледам, а имаме една бясна котка и не е съвсем безопасно  Wink
И една смешна ситуация, в която изпаднах днес (имах най-шантавия ден на света, който приключи с това, че се появих в театър мокра от главата до петите, сякаш излизам от банята  blush). Щом с кумата взехме роклята, вратата на колата ми (откъм пътника) нещо се развали и не искаше да се затваря. Наложи се кумата да я държи, докато пътувахме към къщи  blum, а после някак успях да я затворя, но не щеше да се заключи. Тръгнах да изпратя кумата и да си взема цигари, а колата седи отключена пред блока, роклята вътре. В един момент си мислех как само за 5 минути докато се върна, цялата ми булчинска премяна, с все обувките няма да я има  blum.  Е, там си беше, но тези няколко минути бяха едни от най-напрегнатите от много дълго време  smile
Активен
tcveteto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #289 -: юни 16, 2010, 10:10:15 »

И аз харесах моята рокля, ще изчакам да мине още малко време и ще я поръчам
Активен
ilinor
Ентусиаст
**
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: юни 17, 2010, 14:21:14 »

Roxxane честито и от мен сигурно нямаш търпение да дойсе главния ден и да я облечеш  good
прочетох коментарите назад за китайските сайтове и ма един страхотен сайт с който водя огромна коренспонзениця за една рокля която си харесах, но мого хора миказаха и то хора от модата , че ще плача много ка о си поръчам роклята така от сайт. Пърно защото няма да могат тук да ми направят както трябва корекцията и второ защото мноооого трудно можеш да уцелиш размера да ти пасне навсякъде по тялото добре все пак ви давам сайта може някой да има късмет роклите са ЖЕСТОКИ -
www.ubrides.com
между другото България я няма в списъка за доставка но аз сато си писах с тях сазаха че няма проблем и доставката е 60 долара
Активен
jivetoo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 64


Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: юни 19, 2010, 07:17:36 »

Здравейте момичета,вече и аз си имам рокля yahoo.Качих снимки в галерията.Ще се радвам много да чуя и вашето мнение.
Активен
Trubadura
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: юни 19, 2010, 07:45:04 »

 Bravo
Поздравления, jivetoo!
Роклята е страхотна, а и като гледам снимките - явно се чувстваш много добре в нея smile

Много ми допада дантелата, която е поставена асиметрично.

Пожелавам ти прекрасни мигове в сватбения ден!
Активен
ultraa
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #293 -: юни 19, 2010, 14:56:45 »

Здравейте дами.. Аз съм съвсем нова във форума.. та искам да попитам, ако има сред вас момичета от Бургас, моля предложете ми от къде да си взема булченската рокля, или евентуално някакъв каталог с по-голям избор в интернет..
Благодаря предварително.
п.п. Аа забравих моята сватба ще е октомври..
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: юни 20, 2010, 10:18:57 »

Честито jivetoo,
роклята е много хубава и ти стои прекрасно  Bravo страхотен избор

А аз окончателно избрах РокляТА, обиколих всички магазини във Варна и навсякъде пробвах поне по един модел (голямо обличане и събличане беше smile )
Накрая отидох пак да си пробвам тази която предния път ме остави без дъх и .... Реших !!! Определено тя ще бъде. Бях със сестра ми и една от шаферките и на тях страшно много им хареса, дори племеницата ми на 10 месеца изрази одобрение  funnytooth
Има една снимка в галерията, снимката е правена от витрината, нарочно не се снимах облечена с нея, защото съм толкова нетърпелива, че ако се снимам с нея ще я покажа на милото и ще изчезне цялата тръпка.

Много съм щастлива приключих успешно с един от най-трудните моменти от подготовката cap
« Последна редакция: юни 20, 2010, 10:23:34 от vilenceto » Активен
Lilium
Ентусиаст
**
Публикации: 83



« Отговор #295 -: юни 20, 2010, 13:58:12 »

Здравейте момичета, вече и аз капарирах моята Рокля  yahoo yahoo. В момента нямам снимки, но като отида на първа проба, ще се снимам  yahoo  . Обиколих всички магазини в София за три дни , и на втория вече бях харесала моята, веднага като я облякох, разбрах че това е  Роклята, но все пак реших да обиколя и останалите бутици от списъка, ама все тая, аз вече мислех само за тази рокля и на следващия ден след последния магазин , отидох да си я капарирам  give_rose

Като цяло съм впечатлена от обслужването на всички места където ходих, не са ми искали пари за пробване, само в Брайдъл Фешън, ми казаха че след 4тата рокля се заплаща по 100лв на рокля за проба, които после се приспадат от цената, ако купиш. Иначе имаше много голям избор на рокли във всеки един бутик, на прилични цени около 1000 лв  и на горе разбира се  smile Много съм доволна от избора си, не бях влизала в булчински магазин до преди един месец, пробвах 15ина рокли и намерих моята рокля  smile Пожелавам на всички, които все още си нямат, да намерят най-прекрасните рокли, защото те чакат някъде там на закачалката smile
Активен
franseto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


бъдещ сватбен агент ;)


Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: юни 20, 2010, 17:31:34 »

tweety bird тази рокля една приятелка си я уши миналата година , малко по-различна и в бяло. Ако искаш ето ти този линк да видиш как и я направиха (игнорирай как и седи на нея че беше малко с коремче Wink ) http://dm-fashion.hit.bg/BULROKLI.htm
иначе на нея не ислагаха розички толкова много, че искаше по-евтино да излезе. До колкото разбрах само едната 1 10 или 15  лв....

Иначе аз да се похваля че вчера купихме платовете за моята рокля   Eeager Eeageryahoo yahoo yahoo беше голяма лудница, защото купувахме плат и за на мама роклята, на свекървами за роклята, на етърва ми за роклята, както и за моя коктейлна рокля и на майка за коктейлна рокля за на една моя братовчедка др месец сватбата. А забравих  също и плат за на малкото ми племенниче( 1год и 3 месеца) фраг в цвета на мойта рокля  insane star та така.. За сега ще се почват моята коктейлна и на мамчето, че сватбата е на 10ти, а дизайнерката ми има и друга булка сега. после ще са на мамчетата и на етърва ми. Последна към средата на др месец ще е мойта великолепна рокля, която май ще излезе доста по-различна, но все пак трябваше да се съобразявам с цените на платовете. Купихме 2 метра прекрасна дантела за по 80лв (цена като за мойта дизайерка) от един склад и още кристален тюл, надуваем тюл, сатен и хастар!! Абе луди пари, но съм сигурна, че и да не стане акакто е ан снимката, с тези прекрасни платове, все ще е красива!!! Кофти е че се отказах от шлейфа, но просто няма как да е същия като на снимката и после да го сваля. А ако има трябва да е различно от сниката и хептен ще се развали модела. Та се отказах в името на удобството, все пак ще трябва да танцувам луди танци цяла вечер!!! smile та така...
Като си ушия коктейлната ще я кача в албума ми ако някой иска да я види smile иначе чак другия месец ще ви покажа като почнем същинското шиене!!!
целувки на всички скорошни булки!! give_rose good
« Последна редакция: юни 20, 2010, 17:33:05 от franseto » Активен
katqsl
Ентусиаст
**
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: юни 20, 2010, 18:12:47 »

Здравейте,
след известна доза главоболия и аз се сдобих с роклята с главно Р най-накрая smile Сложих снимки в галерията и ще се радвам да чуя отзиви.
ultraa аз съм от Бургас и моята рокля е от магазина на Аз и Ти в Бургас. Това е един вариант, където можеш да провериш (имат магазин точно преди Операта; още един в уличката пак преди Операта и на ъгъла на Фердинандова и Ботева, на втория етаж), а също в Принцес (на ул.Абоба), Мирена (имат 2 магазина мисля - на ул.Македония и Мара Гидик), Романтика (на Републиканска); има и някакви Мадам М...сигурно има и още, но не съм ги обикаляла всички. В темата за Бургас има доста инфо Wink
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: юни 20, 2010, 18:42:00 »

Честито, katqsl, роклята е много хубава. И изтънчена и разкошна. Само ми се струва, че на снимката седи малко ниско, ако можеш виж дали има начин да се повдигне. И като добавиш и най-важния аксесоар - усмивката biggrin, ще блестиш неотразимо! good
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: юни 20, 2010, 20:40:28 »

tweety bird тази рокля една приятелка си я уши миналата година , малко по-различна и в бяло. Ако искаш ето ти този линк да видиш как и я направиха (игнорирай как и седи на нея че беше малко с коремче Wink ) http://dm-fashion.hit.bg/BULROKLI.htm
иначе на нея не ислагаха розички толкова много, че искаше по-евтино да излезе. До колкото разбрах само едната 1 10 или 15  лв...
Franseto, аз не искам такава рокля, просто ми заприлича малко с розите на тази. Тук има едно предаване Say yes to the dress и едно момиче искаше тази рокля, оригиналната цена (роклята, която съм я показала) беше около $25000, но я намалиха с много уговорки на $15000 smile , но пак си е скъпа. Иначе видях и роклята на приятелката ти, не е лоша, но за всеки случай се убеждавам, че не могат да се ушият рокли по снимки, което е жалко, защото май и аз искам по снимка, тъй като роклята, която горе-долу харесвам не е сватбена, a prom dress, така че не знам какво ще се получи накрая. Не мисля, че ще си харесам готова... smile
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines