Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 09:19:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булчински Рокли - 14"  (Прочетена 175584 пъти)
 
Lilium
Ентусиаст
**
Публикации: 83



« Отговор #270 -: юни 14, 2010, 16:54:33 »

Какви са ви впечатлеята от Shu-Shi  Hmmm
Активен
_Roxy_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114


Love is in the air...


« Отговор #271 -: юни 14, 2010, 17:17:26 »

Момичета,
някой има ли впечатления от Грънчаров и син - магазина във Варна?
В събота си харесах една рокля не е булчинска, но ми казаха че могат да я направят бяла.
Нямам никакви отзиви за тях, ако някой може да ми даде препоръки...  give_rose
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: юни 14, 2010, 17:53:56 »

Здравей, hellen_law3.
Аз си бях харесала една рокля на Hollywood dream и почнах да правя рисърч къде мога да я купя, от къде е , стигнах до там, че това е лондонски бутик. Сега ще говоря на изуст, защото не помня цените, това беше февруари месец. намерих им сайта и там мисля, че имаше публикуване истински булки с техни рокли, моята рокля мисля че беще около $5000-10000, не помня наистина,Случайно попаднах на тази сайт, който ти си показала. Там роклята беше не повече от $154.25(току що проверих в сайта им цената:) ). Това ме шокира, започнах и на този сайт да правя рисърч и открих, че това е китайски сайт. Те имат оригиналните снимки на роклите на истнските дизайнери и така правят роклите, това не са роклите направени от тах. Те дори си го казват в сайта няакъде. Всичко си избираш сама, плат, модел, каквото се сетиш, показваш снимката ако я нямат в наличност и я правят. Някъде беше показана оригинал на Hollywood dream и оттях направена, имаше наполовината обем и плата не изглеждаше същия. Срещала съм коментари на момичета, които съжаляват. Това мога да кажа от теб си зависи. Всеки сам си преценява. Ако намеря снимките ще ги пратя да видиш разликата.
Ето я роклята, за която преди мечтаяех, но вече съм на друг модел в момента smile

Ето и коментари на момичета. Не искам да ангажирам никой с нищо. Всеки си има глава. Позволявам си да го пиша, защото това не е БГ бутик, така че мисля, че няма да ми скастрят тук smile
"Dhgate.com is a Chinese wholesale website. Dhgate is full of counterfeited products. Sellers may list what they want and list whatever quantity they want. Sellers can send you a totally different product and will eventually end up wining dhgate's crappy dispute centre.

Dhgate is slow to respond to emails. Dhgate is slow to respond to disputes. Dhgate doesn't not seem to care about any of their customers. They will make no effort to contact you or try to resolve your issues unless you use legal threats.

Save yourself months of headaches and unanswered emails. Stay away from dhgate.com. You can search the internet and find many many unsatisfied customers."
 Има и хубави отзиви, но не са за булченски за рокли.
Активен
onedream
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32



« Отговор #273 -: юни 14, 2010, 22:33:08 »

Здравей,  hellen_law3 smile
Аз много си бях харесала рокля на Миа Солано, но цената й не ме устройваше. Сега ще публикувам линкче към китайския вариант ( има няколко снимки, хубаво е да ги видиш, за да придобиеш представа ) и на оригинала. Мисля, че сама ще прецениш после дали те устройва резултатът. Така или иначе- хубавото на този производител е, че е снимал собствената си продукция (случва се рядко) :
http://www.dhgate.com/white-sexy-spaghetti-wedding-dresses-for/k-ff80808125e43f150125f89a8fe54d4c.html#3
Не успях да кача снимките на оригинала, ще сложа в галерията картинката от списание и една с мен (просто там се вижда разликата с шлейфа) . Съветът ми е да пообиколиш магазини и да пробваш. Или да придобиеш представа как ти стои твоят модел или да си харесаш напълно нов (както стана с мен). Успех smile
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: юни 15, 2010, 14:05:34 »

Момичета, взех си роклята  yahoo
Направо не мога да повярвам, чудя се коя е тази жена в огледалото с воал и булчинска рокля, която прилича на мен  blum
Слагам няколко снимки в галерията smile
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: юни 15, 2010, 14:18:21 »

roxanne, съвсем чистосърдечно, много ти отива! Много хубава рокля и булка! Просто чудно ти стои!  smile
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: юни 15, 2010, 14:25:54 »

roxanne,честито много хубава рокля и мнго ти отива... smile
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: юни 15, 2010, 14:45:05 »

Roxanne, роклята ти стои като излята Girl_hide Особено много ми харесва как подчертава талийката ти и бюста, страхотно! @}->--Да ти е честита!  smile
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: юни 15, 2010, 14:52:23 »

Roxanne, Velvet e права - роклята наитина ти стои като излята!  Girl_hide  judges
И не само роклята, но и булото е приказно!  give_rose Bravo
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: юни 15, 2010, 15:19:47 »

Roxanne, прекрасна си. Роклята ти "лепва" идеално.
Активен
Lilium
Ентусиаст
**
Публикации: 83



« Отговор #280 -: юни 15, 2010, 15:29:51 »

Ей супер си smile От кой бутик  е ?
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: юни 15, 2010, 15:37:55 »

честито roxanne, определено това е твоята рокля, много е хубава smile
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: юни 15, 2010, 16:04:38 »

Много си сладка, харесва ми.
Прилича ми на една рокля на известен дизайнер ,но не му помня името smile
Samo, че неговата е мног натруфена. Браво!
Активен
silvana_paunova
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: юни 15, 2010, 16:46:01 »

 Bravo Честито и от мен:)))))))) Много нежна и интересна, а определено талията и деколтето заслужават аплодисменти:)))))
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #284 -: юни 15, 2010, 16:59:14 »

 Честито, roxanne give_rose Чудесна и нежна рокля, а ти си много хубава  smile
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines